Aktualnie jesteś w kategorii: Aktualności»WSZYSTKO O PREZENTACH»Prezent dla Szefa
flaga polski 100 PLN(zł) = 100.00 PLN
flaga
flaga 100 USD($) = 336.97 PLN
flaga
flaga 100 EUR(€) = 415.62 PLN
flaga
flaga 100 GBP(£) = 470.72 PLN
flaga
flaga 100 RUB(рубль) = 5.95 PLN
flaga

Raz do roku w życiu każdego pracownika przychodzi moment przed którym stoją tysiące z nas - dzień ważny, można by powiedzieć strategiczny pod kątem naszej dalszej pracy - URODZINY SZEFA!

Tak tak, to właśnie ten dzień - w którym możemy zapunktować, lub stracić uznanie - nie bez kozery mówi się że pracownicy są częścią pracodawcy.....i to od nas zależy jak się potoczą dalsze losy w firmie.

Oczywiście wybór prezentu nie zdecyduje o naszym - " Być, albo nie być" - lecz pokaże czy naprawdę dobrze znamy naszego Szefa, czy wsłuchujemy się w jego potrzeby, charakter i zamiłowania, a w końcu czy potrafimy docenić jakim naprawdę jest człowiekiem.

Pamiętajmy że w pracy spędzamy sporą część naszego życia - dlatego dobrze zastanówmy się nad doborem upominku. Prezent oryginalny i zawsze na czasie - to akcesoria biurowe.

Skórzany zestaw, lub ozdoba na biurko, eleganckie pióro, piękny kałamarz, zegarek, czy w końcu ekskluzywna teczka na dokumenty - to abecadło prezentów biurowych.

Zawsze gdy ciężko trafić w gust i charakter drugiej osoby - gadżety biurowe świetnie się sprawdzą, ponieważ są uniwersalne.

Pamiętajmy że podarunek musi w jakimś stopniu wiązać się z gabinetem szefa, więc pomijając akcesoria na biurko, drążymy dalej temat sięgając po bardziej wyrafinowane produkty - zestaw do alkoholu z karafką, obrazy, grafiki, elegancki kosz na śmieci, skórzany fotel, ozdobna donica - to tylko niektóre elementy składanki.

To co się wiążę nierozerwalnie z pracą to ubiór i związane z tym gadżety - spinki do mankietów, pudełko na pióra, wysmakowany krawat, elegancki wizytownik, portfel, czy ładny zegarek - zawsze będą dobrym wyborem.

Pamiętajmy także prezent dla Szefa to oznaka prestiżu, smaku, dobrego gustu i szacunku dla swojego pracowdawcy - dlatego śmieszne upominki, marnej jakości i z głupimi tekstami mogą być źle odebrane!

Klepsydra dekoracyjna Athens
KLEPSYDRA DEKORACYJNA ATHENS
W 1975 roku z małej manufaktury Creaciones Dangel utworzono firmę CREDAN, nie zapominając o rzemiośle stworzonym przez starannie ..
2057 zł
Arthur Price of England Posrebrzany Czerpak do Sosu Bead
ARTHUR PRICE OF ENGLAND ..
Bead zaprojektowano na dworze Huguenotów. Przedstawia perły, które były bardzo popularne na dworze francuskim po roku 1760. ..
324 zł
Kwadratowa patera z pewteru
KWADRATOWA PATERA Z PEWTERU
Kwadratowa patera wykonana z solidnego materiału - pewteru - sprawdzi się na każdym stole i przy każdej okazji. Projekty włoskiej ..
640 zł
Dziadek do orzechów z wyjątkowej kolekcji Deco
DZIADEK DO ORZECHÓW Z WYJ..
Nieskazitelnie piękna kolekcja srebrnych sztućców to główny element każdej wystawnej kolacji. Proponujemy Państwu małe dzieła ..
1018 zł
Arthur Price Sztućce Posrebrzane Royal Pearl Kaseta 44el Gw Wiecz
ARTHUR PRICE SZTU..
Arthur Price of England posiada wyłączność na olśniewający wzór Royal Pearl stworzony relatywnie niedawno - w 1990 roku w celu ..
8029 zł
Luksusowy zestaw do herbaty
LUKSUSOWY ZESTAW ..
Zestaw do picia herbaty. Firma Cre Art pochodzi z Empoli, niedaleko Florencji której tradycje nierozerwalnie łączą się z ..
3117 zł
Marmurowy zegar ozdobny Orbis Terrarum
MARMUROWY ZEGAR ..
W 1975 roku z małej manufaktury Creaciones Dangel utworzono firmę CREDAN, nie zapominając o rzemiośle stworzonym przez starannie ..
2606 zł
Obraz 7
OBRAZ 7
Niezwykłe malarstwo Adrzeja Bartosza - galeria Luxury Products! Pragniemy Państwu przedstawić kolekcję dzieł Andrzeja ..
11000 zł
Zestaw do kaligrafii ze zdobionym piórem
ZESTAW DO ..
Z pewnością ten wyjątkowy zestaw do kaligrafii nada się na prezent dla szefa - pięknie wykończona stalówka w po..
183 zł
Bogato zdobiona misa/patera posrebrzana
BOGATO ZDOBIONA ..
Piękna misa nawiązująca do słynnej epoki! Linia Barocco to nawiązanie do epoki, słynącej ze sztuki bogatych zdobień. ..
2739 zł
Długopis multifunkcyjny Cross Tech3 + rysik
DŁUGOPIS ..
Aktualna linia produktów oferowanych przez Cross skupia się na piórach wiecznych i kulkowych, długopisach i ołówkach . ..
446 zł
Dywan z linearnym deseniem z wełny i jedwabiu
DYWAN Z LINEARNYM ..
Należący do kolekcji Drawn Lines, model Linear bazuje na deseniu stworzonym ze splotu linii i ich interakcji. Wykonany z wełny i ..
72941 zł

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

Cennik nie stanowi oferty handlowych w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.