Aktualnie jesteś w kategorii: Aktualności»WSZYSTKO O PREZENTACH»Prezent Biznesowy
flaga polski 100 PLN(zł) = 100.00 PLN
flaga
flaga 100 USD($) = 340.09 PLN
flaga
flaga 100 EUR(€) = 418.11 PLN
flaga
flaga 100 GBP(£) = 472.33 PLN
flaga
flaga 100 RUB(рубль) = 5.99 PLN
flaga

Każdy - kto prowadzi określoną działalność, wcześniej - czy później spotyka się w celu omówienia i przedyskutowania spraw ze swoim parterem. Istnieje sprawdzony kanon zachowań w spotkaniach biznesowych, określający jak mamy być ubrani, jak się zachowywać i wreszcie jak dobrze wypaść w oczach potencjalnych parterów!

DOBRZE WYPAŚĆ CZYLI JAK?

O zachowaniach w relacjach parterskich czysto biznesowych napisano wiele artykułów, czyli nienagannych manierach, uprzejmości, kulturze etc....

Ubiór to także temat dobrze znany, natomiast mało uwagi poświęca się prezentom i upominkom biznesowym, a to już duży bląd! Bo jak powiedział Éric-Emmanuel Schmitt - " Prezenty to taka sama waluta jak każda inna"

Dlatego każde spotkanie - szczególnie pierwsze, powinno być przypieczętowane eleganckim upominkiem! Złota zasada brzmi - zostaw po sobie dobre wrażenie.

Kiedy wręczyć prezent - są dwie szkoły - jedna mówi że na początku rozmowy, po uściśnięciu sobie dłoni, druga - na koniec spotkania, obie są równie dobre. Najważejsze jest to - że damy coś od siebie - podkreślając jak ważny jest dla nas kontrahent.

W TAKIM RAZIE - JAKI PREZENT BINZESOWY?

Główna zasada mówi - aby to był upominek raczej o małych gabarytach, tak żeby przychodząc na rozmowę nie taszczyć dużego opakowania, pudła - czy kosza. Jeżeli prezent zmieści się w dłoniach - to będzie jeszcze bardziej znaczące i lepiej odebrane.

Małe gabaryty, więc: pióro, elegancka zapalnicza, zegarek, lub inna ozdoba na biurko, dobre cygara, kawa, nożyk do papieru, czy niewielki globus.

Wszystko zależy także od tego, jak wielki jest to kontrahent, czy parter i jakie prowadzimy rozmowy, im wyższa wartość kontraktu - tym bardziej luksusowy upominek!

Rozmówca musi poczuć z kim ma do czynienia, daś sobie wzbudzić zaufanie i komfort w negocjacjach - a ekskluzywne małe prezenty bardzo dobrze wpływają na takie relacje.

Szklana patera z przykrywką
SZKLANA PATERA Z PRZYKRYWKĄ
Ekskluzywna szklana patera z przykrywką - sklep Luxury Products. Firma Cre Art pochodzi z Empoli, niedaleko Florencji której ..
2647 zł
Piękny duży talerz do serwowania potraw
PIĘKNY DUŻY TALERZ DO ..
Ręcznie malowany włoski talerz - sklep Luxury Products. Firma Cre Art pochodzi z Empoli, niedaleko Florencji której tradycje ..
832 zł
Tradycyjny pojemnik kuchenny z ceramiki
TRADYCYJNY POJEMNIK ..
Praktyczne i piękne akcesoria do kuchni Spraw, aby aranżacja Twojego stołu była zawsze wyjątkowa. Te piękne, ..
594 zł
Wyrafinowany notes w twardej oprawie - Rożne rozmiary
WYRAFINOWANY NOTES W ..
Notes w swojej klasycznej czerni jest zarówno wyrafinowany i elegancki.  Zawsze będziesz doskonale przygotowany- duży wybór ..
25 zł
Designerski clipboard na dokumenty - człowiek
DESIGNERSKI ..
Nowa marka którą wprowadzamy na Polski rynek to Mukul Goyal. Niemiecka jakość materiałów i wykonania, połączona z pięknymi ..
343 zł
Bransoletka ze srebra Swarovski Exlusive 62,00 g
BRANSOLETKA ZE ..
Włoska bransoletka wykonana ze srebra najwyższej próby 925. Srebro dodatkowo rodowane. Połysk, zdobiona cyrkoniami Swarovski. ..
1287 zł
Elegancki podgrzewacz do koniaku
ELEGANCKI ..
Chinelli tworzy unikalne produkty z myślą o koneserach wytrawnych trunków, po drugie - z myślą o doskonałym designie. ..
263 zł
Globus dekoracyjny
GLOBUS DEKORACYJNY
Niebanalny globus marki Mova, dekoracyjny i edykacyjny w jednym! Globusy firmy Mova poruszają się wokół własnej osi bez ..
1950 zł
Złoty oryginany męski łańcuch
ZŁOTY ORYGINANY M..
Męskie akcesoria ze złota to symbol elegancji i dobrego stylu, dlatego cieszą się zawsze dużą popularnością. Dla ..
23280 zł
Stylowa patera Chinelli
STYLOWA PATERA ..
Chinelli stworzyła te luksusowe elementy zastaw stołowych z myślą o tych, którzy cenią mariaże tradycji i nowoczesnego designu. ..
355 zł
Zachwycająca włoska lampa z ruchomym ramieniem z klasycznym kloszem
ZACHWYCAJĄCA W..
Wspaniała lampa wolnostojąca z kolekcji ORO z charakterystycznym podwójnym ruchomym ramieniem Firma Lumis 900 jest włoską ideą ..
2872 zł
Oryginalny porcelanowy kubek
ORYGINALNY ..
Oryginalne wzory inspirowane mozaikami z pałacu księcia oraz cywilizacją morza Śródziemnego – tak w skrócie można opisać ..
180 zł

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

Cennik nie stanowi oferty handlowych w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.