Aktualnie jesteś w kategorii: Aktualności»WSZYSTKO O PREZENTACH»Prezent Biznesowy
flaga polski 100 PLN(zł) = 100.00 PLN
flaga
flaga 100 USD($) = 336.93 PLN
flaga
flaga 100 EUR(€) = 416.65 PLN
flaga
flaga 100 GBP(£) = 477.70 PLN
flaga
flaga 100 RUB(рубль) = 5.51 PLN
flaga

Każdy - kto prowadzi określoną działalność, wcześniej - czy później spotyka się w celu omówienia i przedyskutowania spraw ze swoim parterem. Istnieje sprawdzony kanon zachowań w spotkaniach biznesowych, określający jak mamy być ubrani, jak się zachowywać i wreszcie jak dobrze wypaść w oczach potencjalnych parterów!

DOBRZE WYPAŚĆ CZYLI JAK?

O zachowaniach w relacjach parterskich czysto biznesowych napisano wiele artykułów, czyli nienagannych manierach, uprzejmości, kulturze etc....

Ubiór to także temat dobrze znany, natomiast mało uwagi poświęca się prezentom i upominkom biznesowym, a to już duży bląd! Bo jak powiedział Éric-Emmanuel Schmitt - " Prezenty to taka sama waluta jak każda inna"

Dlatego każde spotkanie - szczególnie pierwsze, powinno być przypieczętowane eleganckim upominkiem! Złota zasada brzmi - zostaw po sobie dobre wrażenie.

Kiedy wręczyć prezent - są dwie szkoły - jedna mówi że na początku rozmowy, po uściśnięciu sobie dłoni, druga - na koniec spotkania, obie są równie dobre. Najważejsze jest to - że damy coś od siebie - podkreślając jak ważny jest dla nas kontrahent.

W TAKIM RAZIE - JAKI PREZENT BINZESOWY?

Główna zasada mówi - aby to był upominek raczej o małych gabarytach, tak żeby przychodząc na rozmowę nie taszczyć dużego opakowania, pudła - czy kosza. Jeżeli prezent zmieści się w dłoniach - to będzie jeszcze bardziej znaczące i lepiej odebrane.

Małe gabaryty, więc: pióro, elegancka zapalnicza, zegarek, lub inna ozdoba na biurko, dobre cygara, kawa, nożyk do papieru, czy niewielki globus.

Wszystko zależy także od tego, jak wielki jest to kontrahent, czy parter i jakie prowadzimy rozmowy, im wyższa wartość kontraktu - tym bardziej luksusowy upominek!

Rozmówca musi poczuć z kim ma do czynienia, daś sobie wzbudzić zaufanie i komfort w negocjacjach - a ekskluzywne małe prezenty bardzo dobrze wpływają na takie relacje.

Polecamy produkty
Zegarek Professional Diver
3150 zł
Wisiorek - nieśmiertelnik Time Collection 5
37062 zł
Duża taca ze zdobionymi uchwytami
1079 zł
Sukienka Ursula Ray Czarna Biała
SUKIENKA URSULA RAY CZARNA ..
Pragniemy Państwu przedstawić niezwykłą kolekcję Ursuli Ray . Projektantka w trakcie całego procesu tworzenia swoich kreacji ..
1215 zł
Oryginalna podpórka do książek z figurką dzika
ORYGINALNA PODPÓRKA DO ..
Doskonały upominek dla myśliwego! Stylowa podstawka na książki wykonana jest z pewteru i marmuru, dzięki czemu sprawdzi się jako ..
925 zł
Srebrny nóż koktajlowy, model Mauriziano
SREBRNY NÓŻ KOKTAJLOWY, ..
Doskonałe wyczucie stylu projektantów z Schiavon i długoletnia tradycja skutkuje kolekcjami zupełnie unikalnymi, które ..
471 zł
Orygnialna ozdoba na biurko - księżyc z zegarem
ORYGNIALNA OZDOBA NA ..
Nietypowe ozdoby w stylu Art Noveau zadziwią nawet miłośnika nietuzinkowego designu. Cosi Tabellini czerpie ze źródła bogatego w ..
517 zł
Spinki do mankietów Architect AR-C-01 Jack Row
SPINKI DO MANKIET..
Jack Row projektuje i tworzy ekskluzywne akcesoria piśmiennicze. Materiały użyte do produkcji tych niezwykle eleganckich piór to z..
18868 zł
Podstawka pod butelkę, zdobiona
PODSTAWKA POD ..
Inspirowane angielskim stylem kolonialnym akcesoria do alkoholu - piękne szklanki, kieliszki, barki na alkohol , podstawki na butelki, ..
254 zł
Czarne pióro wieczne Cleo Skribent Gold Black
CZARNE PIÓRO ..
Do 1990 Cleo Skribent, był znanym producentem przyborów do rysowania w Europie Wschodniej. Prawie każdy inżynier, obojętnie czy z ..
1390 zł
Noce globobar 60 cm Zoffoli
NOCE GLOBOBAR 60 ..
Zoffoli jest włoską firmą założoną w 1949 roku. Od początku swej działalności skupiała się głównie na wysokiej jakości ..
3999 zł
Skórzany pokrowiec do okularów - na szyję
SKÓRZANY ..
Dla wszystkich ceniących sobie wygodę prezentujemy skórzane etui na okularów do noszenia na szyi! ..
417 zł
Dywan z wełny w odcieniach brązów
DYWAN Z WEŁNY W ..
Ręcznie barwiony i tkany, model Tundra jest pięknym wykończeniem wnętrza, które pięknie podkreśli zarówno drewniane meble, jak i ..
24374 zł
Kunsztowne oświetlenie do klasycznych wnętrz - Masiero
KUNSZTOWNE O..
Oryginalny żyrandol do awangardowych wnętrz. Udekorowany zawieszkami ze szkła lub kryształu. Niepowtarzalny żyrandol z ..
5721 zł
Ceramiczna misa zdobiona pewterem
CERAMICZNA MISA ..
Poza pięknymi misami, w naszej ofercie znajdą Państwo także kałamarze, nożyki i lupy, zastawy stołowe, serwisy ..
279 zł

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

Cennik nie stanowi oferty handlowych w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.