flaga polski 100 PLN(zł) = 100.00 PLN
flaga
flaga 100 USD($) = 371.70 PLN
flaga
flaga 100 EUR(€) = 432.75 PLN
flaga
flaga 100 GBP(£) = 483.76 PLN
flaga
flaga 100 RUB(рубль) = 5.86 PLN
flaga

Plansze szachowe metalowo-drewniane

Sortuj według: Towarów na stronie:

Zastanawiasz się, jak zapewnić swemu dziecku godziwą rozrywkę, wymagającą czegoś więcej niż włączenie komputera? A może sam chcesz ćwiczyć mózg i rozwijać logiczne myślenie? Pomyśl o szachach, znanych na całym świecie już od wieków. Wspaniała gra ucząca strategii, zapobiegliwości i cierpliwości. Plansza do gry w szachy  składa się z 64 pól, na których ustawia się białe i czarne piony i figury. Najważniejszy jest król - poddanie tej figury kończy rozgrywkę.

Plansze do szachów mogą być wykonane z różnych materiałów: z tektury, plastiku, a nawet z kości słoniowej. Najczęściej spotykana jest drewniana plansza - solidna i elegancka. Nie można zapominać także o wirtualnych planszach - od czasów pierwszych gier komputerowych powstają coraz nowsze wersje szachów. Nic jednak nie zastąpi atmosfery prawdziwej gry oko w oko w przeciwnikiem znajdującym się po drugiej stronie stołu.

Mosiężna plansza szachowa w drewnianej ramie (36cm) 250BW
Mosiężna plansza szachowa w drewnianej ramie (36cm) 250BW
Ręcznie wykonana plansza luksusowej manufaktury Italfama to esencja klasyki. Za jej solidność odpowiada genialne połączenie dwóch mocnych materia..
381 zł
Mosiężno-drewniana plansza do gry w szachy (45cm) 251BW
Mosiężno-drewniana plansza do gry w szachy (45cm) 251BW
Italfama proponuje wyjątkowy design tym, którzy uwielbiają spotkania przy szachach. Jesteś aktywnym graczem, kolekcjonerem, kochasz piękne ..
415 zł
Wielka klasyczna plansza do gry w szachy (52 cm) 253BW
Wielka klasyczna plansza do gry w szachy (52 cm) 253BW
Italfama od kilkudziesięciu lat jest liderem wśród manufaktur, zajmujących się tworzeniem artystycznych i profesjonalnych szachów i stolików ..
511 zł
Luksusowa plansza szachowa z drzewa różanego 280BW
Luksusowa plansza szachowa z drzewa różanego 280BW
Italfama przenosi elitarną, królewską grę w XXI wiek - zachowując klasykę i nadając jej bardziej nowoczesną formę.Ta piękna plansza ..
511 zł
Piękna, metalowa plansza do gry w szachy (48 cm) 252BW
Piękna, metalowa plansza do gry w szachy (48 cm) 252BW
Klasycznie p iękna plansza szachowa wykonana z mosiądzu i drewna jest bardzo duża - jej bok wynosi 48 cm! Poza klasycznymi zestawami ..
467 zł
Tradycyjna plansza szachowa - 281BW
Tradycyjna plansza szachowa - 281BW
Proponujemy Państwu figury szachowe, plansze i stoły do gry w szachy słynnej włoskiej manufaktury Italfama, ręcznie robione kolekcje, i zestawy, ..
684 zł
Drewniano-mosiężna plansza szachowa 282BW
Drewniano-mosiężna plansza szachowa 282BW
Pragniesz ocieplić wnętrze swojego salonu lub gabinetu? Ta piękna plansza do gry w szachy będzie nie tylko praktyczny, ale i spełni swoje ..
744 zł
Ręcznie robiona plansza - cudownie zdobiona 2115BGS
Ręcznie robiona plansza - cudownie zdobiona 2115BGS
Klasyczna, rzymska stylistyka bardzo często pojawia się wśród kolekcji Italfamy. Ze względu na szacunek do tradycji i na to, że styl Imperium ..
1445 zł
Pięknie zdobiona plansza z mosiądzu i drewna 2115B
Pięknie zdobiona plansza z mosiądzu i drewna 2115B
Inspiracją do stworzenia tej niezwykłej planszy szachowej z mosiądzu i drewna była stylistyka zapoczątkowana w Imperium Rzymskm. Piękne, mosię..
1203 zł
Stylowy, włoski zegar z alarmem na biurko
STYLOWY, WŁOSKI ZEGAR Z ..
Elegancki zegarek z alarmem na biurko , dzięki klasycznej formie, będzie doskonały do tradycyjnych biur i gabinetów. Będzie ..
844 zł
Atlante laguna globobar 50 cm Zoffoli
ATLANTE LAGUNA GLOBOBAR 50 ..
Globo bar - posąg, a może globus? - oceńcie Państwo sami. Od początku swej działalności Zoffoli skupiała się głównie ..
2999 zł
Świeżo palona kawa indyjska Monsooned Malabar AA
ŚWIEŻO PALONA KAWA ..
Oryginalna kawa prosto z Indii! Cudowny i niepowtarzalny smak czekolady, przypraw i prażonch orzechów z pewnością przypadnie do ..
24 zł
Wyjątkowa szklana misa w mosiężnej oprawie
WYJĄTKOWA SZKLANA MISA W ..
Chinelli to jeden z włoskich symboli nienagannej jakości i serca wkładanego w proces produkcji. Produkty wykonane we włoskiej ..
264 zł
Typowy dziennik z podróży
TYPOWY DZIENNIK Z ..
Dziennik podróżniczy to siedlisko cennych informacji o miejscach, w których byliśmy: hotele, restauracje, zabytki itp. Wszystko ..
164 zł
Długopis/Rollerball Collection Winter
D..
David Oscarson jest liderem na rynku i rozpoznawalną marką wśród zapalonych kolekcjonerów piór na całym świecie. Jego ..
8700 zł
Gustowny barek na alkohol Al Capone
GUSTOWNY BAREK NA ..
Hiszpańska manufaktura Credan SA to niewątpliwie światowa czołówka elitarnych wyrobów dla klasy premium. Jakość użytych ..
8092 zł
Obraz 8
OBRAZ 8
Pragniemy Państwu przedstawić kolekcję dzieł Andrzeja Bartosza. Artysta na co dzień mieszka i pracuje w Melbourne. Jego obrazy są ..
11000 zł
Piękna lampa na biurko
PIĘKNA LAMPA NA ..
Lampa z tańczącą kobietą prezentują się bardzo wytwornie. Wyroby z brązu zasługują na szczególne uznanie - zwłaszcza, ..
1125 zł
Zegarek na biurko wahadłowy
ZEGAREK NA BIURKO ..
Włoski urok - to włoski desing i styl, produkty wykonane z niezywkłą precyzją i pieczołowitością o każdy najmniejszy detal. ..
2536 zł
Ekskluzywny wazon ze złotymi gałązkami
EKSKLUZYWNY WAZON ..
Dekoracyjna sztuka użytkowa z porcelany Światowa Manufactura de Monako to jakość – prestiż – elegancja i wysokiej jakości ..
2454 zł
Srebrne nożyce do drobiu San Marco
SREBRNE NOŻYCE DO ..
Włochy od lat uznawane są za źródło doskonałego designu. Firma Schiavon osiągnęła mistrzostwo w projektowaniu i tworzeniu ..
1493 zł

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

Cennik nie stanowi oferty handlowych w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.