flaga polski 100 PLN(zł) = 100.00 PLN
flaga
flaga 100 USD($) = 340.09 PLN
flaga
flaga 100 EUR(€) = 418.11 PLN
flaga
flaga 100 GBP(£) = 472.33 PLN
flaga
flaga 100 RUB(рубль) = 5.99 PLN
flaga

Plansze szachowe metalowo-drewniane

Sortuj według: Towarów na stronie:

Zastanawiasz się, jak zapewnić swemu dziecku godziwą rozrywkę, wymagającą czegoś więcej niż włączenie komputera? A może sam chcesz ćwiczyć mózg i rozwijać logiczne myślenie? Pomyśl o szachach, znanych na całym świecie już od wieków. Wspaniała gra ucząca strategii, zapobiegliwości i cierpliwości. Plansza do gry w szachy  składa się z 64 pól, na których ustawia się białe i czarne piony i figury. Najważniejszy jest król - poddanie tej figury kończy rozgrywkę.

Plansze do szachów mogą być wykonane z różnych materiałów: z tektury, plastiku, a nawet z kości słoniowej. Najczęściej spotykana jest drewniana plansza - solidna i elegancka. Nie można zapominać także o wirtualnych planszach - od czasów pierwszych gier komputerowych powstają coraz nowsze wersje szachów. Nic jednak nie zastąpi atmosfery prawdziwej gry oko w oko w przeciwnikiem znajdującym się po drugiej stronie stołu.

Mosiężna plansza szachowa w drewnianej ramie (36cm) 250BW
Mosiężna plansza szachowa w drewnianej ramie (36cm) 250BW
Ręcznie wykonana plansza luksusowej manufaktury Italfama to esencja klasyki. Za jej solidność odpowiada genialne połączenie dwóch mocnych materia..
368 zł
Mosiężno-drewniana plansza do gry w szachy (45cm) 251BW
Mosiężno-drewniana plansza do gry w szachy (45cm) 251BW
Italfama proponuje wyjątkowy design tym, którzy uwielbiają spotkania przy szachach. Jesteś aktywnym graczem, kolekcjonerem, kochasz piękne ..
401 zł
Wielka klasyczna plansza do gry w szachy (52 cm) 253BW
Wielka klasyczna plansza do gry w szachy (52 cm) 253BW
Italfama od kilkudziesięciu lat jest liderem wśród manufaktur, zajmujących się tworzeniem artystycznych i profesjonalnych szachów i stolików ..
493 zł
Luksusowa plansza szachowa z drzewa różanego 280BW
Luksusowa plansza szachowa z drzewa różanego 280BW
Italfama przenosi elitarną, królewską grę w XXI wiek - zachowując klasykę i nadając jej bardziej nowoczesną formę.Ta piękna plansza ..
493 zł
Piękna, metalowa plansza do gry w szachy (48 cm) 252BW
Piękna, metalowa plansza do gry w szachy (48 cm) 252BW
Klasycznie p iękna plansza szachowa wykonana z mosiądzu i drewna jest bardzo duża - jej bok wynosi 48 cm! Poza klasycznymi zestawami ..
452 zł
Tradycyjna plansza szachowa - 281BW
Tradycyjna plansza szachowa - 281BW
Proponujemy Państwu figury szachowe, plansze i stoły do gry w szachy słynnej włoskiej manufaktury Italfama, ręcznie robione kolekcje, i zestawy, ..
661 zł
Drewniano-mosiężna plansza szachowa 282BW
Drewniano-mosiężna plansza szachowa 282BW
Pragniesz ocieplić wnętrze swojego salonu lub gabinetu? Ta piękna plansza do gry w szachy będzie nie tylko praktyczny, ale i spełni swoje ..
719 zł
Ręcznie robiona plansza - cudownie zdobiona 2115BGS
Ręcznie robiona plansza - cudownie zdobiona 2115BGS
Klasyczna, rzymska stylistyka bardzo często pojawia się wśród kolekcji Italfamy. Ze względu na szacunek do tradycji i na to, że styl Imperium ..
1396 zł
Pięknie zdobiona plansza z mosiądzu i drewna 2115B
Pięknie zdobiona plansza z mosiądzu i drewna 2115B
Inspiracją do stworzenia tej niezwykłej planszy szachowej z mosiądzu i drewna była stylistyka zapoczątkowana w Imperium Rzymskm. Piękne, mosię..
1162 zł
Gustowna dwupoziomowa tacka na dokumenty NAUMANN
GUSTOWNA DWUPOZIOMOWA ..
Elegancka czarna tacka  jest nie tylko luksusowa, jest także niezwykle funkcjonalna - doskonale uporządkuje Twoje biurowe ..
259 zł
Zdobiony świecznik wykonany z pewteru
ZDOBIONY ŚWIECZNIK ..
Subtelne zdobienia na tym włoskim świeczniku będą pasowały niemalze do każdej eleganckiej stylistyki w mieszkaniu lub domu. ..
188 zł
Srebrna łyżka-serwer Impero
SREBRNA ŁYŻKA-SERWER ..
Ta unikalna kolekcja srebrnych sztućców zdobiona roślinnymi motywami w postaci ornamentów to esencja luksusu . Styl Empire został ..
1033 zł
Piękny grzebień Chinelli
PIĘKNY GRZEBIEŃ CHINELLI
P rzepięknie akcesoria łazienkowe Chinelli przypominają wyposażenie toaletek-antyków : dozowniki do mydła w płynie pojemniki na ..
151 zł
Stylowy notes do wina!
STYLOWY NOTES DO ..
To idealny upominek dla kogoś, kto pasjonuuje się winami! Historia wina i ludzkości są tak samo stare. Już człowiek ..
159 zł
Ikona
IKONA "CHRYSTUS ..
Starannie wykonane Ikony Świętcyh! W 1975 roku z małej manufaktury Creaciones Dangel utworzono firmę CREDAN, nie zapominając o ..
794 zł
Typowy dziennik z podróży
TYPOWY DZIENNIK Z ..
Dziennik podróżniczy to siedlisko cennych informacji o miejscach, w których byliśmy: hotele, restauracje, zabytki itp. Wszystko ..
159 zł
Kobieca Galanteria Skórzana - Notes
KOBIECA GALANTERIA ..
Włoska firma Legatoria Koine to tradycyjna manufaktura produkująca niepowtarzalne wyroby piśmienne i biurowe. Włoski design to przyk..
117 zł
Komplet kryształowy do degustacji likieru
KOMPLET KRYSZTA..
Prezentujemy kolekcję pięknych i wyjątkowych zestawów do picia alkoholu wykonanych z kryształu i złota włoskiej marki Linea ..
1881 zł
Włoska misa dekoracyjna z pokrywką Ceramiche Stella
WŁOSKA MISA ..
To piękna ozdoba, która jeszcze pięknej komponować się będzie we wnętrzu wraz z innymi przedmiotami z tej samej kolekcji, które ..
2116 zł
Ekskluzywne złote kolczyki
EKSKLUZYWNE ZŁOTE ..
Subtelne, kobiece kolczyki przypominające łuski ze złota i brylantów - luksusowa biżuteria ..
18900 zł
Elitarny długopis z włoskiej kolekcji
ELITARNY DŁUGOPIS ..
Tradycyjne i nowoczesne rozwiązania można połączyć, tworząc coś oryginalnego - tak jak zrobiła to Aurora. Aurora to włoska ..
392 zł

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

Cennik nie stanowi oferty handlowych w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.