flaga polski 100 PLN(zł) = 100.00 PLN
flaga
flaga 100 USD($) = 368.28 PLN
flaga
flaga 100 EUR(€) = 430.76 PLN
flaga
flaga 100 GBP(£) = 488.11 PLN
flaga
flaga 100 RUB(рубль) = 5.93 PLN
flaga

Ottantotto

Sortuj według: Towarów na stronie:
Pióro wieczne z tłokiem wewnętrznym
Pióro wieczne z tłokiem wewnętrznym
Pióra z edycji 88 są wykonane z niesamowicie solidnych materiałów, których kolorystyka jest klasyczna: czerń, srebro, złoto. Dlatego też ..
2909 zł
Czarne, klasyczne pióro wieczne Ottantotto
Czarne, klasyczne pióro wieczne Ottantotto
Oto niebanalne i jednocześnie wartościowe produkty marki Aurora. Jest to stuletnia firma produkująca akcesoria biurowe znane z wysokiej jako..
2638 zł
Pióro wieczne 800-C
Pióro wieczne 800-C
Ottantotto (88) to legendarny projekt, który pochodzi z 1950 roku. Twórcą tej oto kolekcji jest włoska firma Aurora – znana jako wiodący ..
2503 zł
Włoskie pióro wieczne Ottantotto
Włoskie pióro wieczne Ottantotto
Czarna żywica połączona z jasnymi dodatkami tworzy nowy i fascynujący kontrast między tradycyjnym a nowoczesnym stylem. Przedstawiamy Państwu ..
2503 zł
Ekskluzywne pióro wieczne  z kolekcji 88
Ekskluzywne pióro wieczne z kolekcji 88
Staranność, nieszablonowość, wysoka jakość materiału - to cechy wyróżniające asortyment marki Aurora. Jest to włoska fabryka piór ..
2368 zł
Unikalne pióro wieczne 810
Unikalne pióro wieczne 810
Dziś chcielibyśmy przedstawić dostojną kolekcję długopisów – znakomitą na prezent dla drugiej osoby. Wartości wyznawane przez firmę ..
2097 zł
Pióro wieczne na naboje i tłoczek
Pióro wieczne na naboje i tłoczek
Indywidualne podejście do klienta to dla właścicieli włoskiej firmy priorytet. Wartości wyznawane przez Aurorę to pasja i zaangażowanie w ..
1962 zł
Piękne pióro kulkowe Ottantotto
Piękne pióro kulkowe Ottantotto
Doskonałość mechanizmów piór i świetnie dobrany materiał - to cechy, które charakteryzują włoską kolekcję Ottantotto. Pierwsze pióro ..
1962 zł
Pióro kulkowe 875-BC
Pióro kulkowe 875-BC
Luxury Products zaprasza do zapoznania się z kolekcją pięknych i prestiżowych piór od marki Aurora. Pierwsze ich pióro zostało wyprodukowane ..
1827 zł
Nietypowe pióro kulkowe Ottantotto
Nietypowe pióro kulkowe Ottantotto
Wartości wyznawane przez firmę Aurora to pasja i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Są one przekazywane dzięki arcymistrzowskim produktom, kt..
1759 zł
Elitarne pióro 888-ON
Elitarne pióro 888-ON
Każde pióro marki Aurora stanowi stały punkt odniesienia dla przyszłych pokoleń. Aurora to włoska fabryka piór wiecznych z siedzibą w ..
52767 zł
Unikatowe pióro z transparentnej żywicy
Unikatowe pióro z transparentnej żywicy
Ergonomiczne kształty długopisów oraz piór wiecznych i kulkowych marki Aurora. Od prawie stu lat to właśnie ta marka jest synonimem wysokiej ..
4059 zł
Pióro wieczne z kolekcji 88
Pióro wieczne z kolekcji 88
Jeśli jakość zapisu jest dla Państwa istotna - polecamy kolekcję długopisów oraz piór wiecznych i kulkowych. Aurora to fabryka piór ..
3044 zł
Pióro kulkowe 870-C
Pióro kulkowe 870-C
Kolekcja piór wiecznych i kulkowych prosto z Włoch i to specjalnie dla naszych klientów! Pióra włoskiej Aurory zawsze przyciągały uwagę ..
1556 zł
Praktyczna ozdoba stołu - podstawka na sztućce
PRAKTYCZNA OZDOBA STOŁU - ..
Podstawki i stojaki na noże Cosi Tabellini wykonane zostały z plastycznego acz solidnego pewteru. Ten piękny model - gołąb ..
95 zł
Oryginalna Szklanka z grawerowaną rybą 01 - prezent dla wędkarza
ORYGINALNA SZKLANKA Z ..
Szklanka na alkohol i ryby - to co wędkarze lubią najbardziej Światowa historia firmy Glasgravören&Glasriket ze Szwecji si..
249 zł
Oryginalny kubek z pewteru
ORYGINALNY KUBEK Z PEWTERU
W naszej ofercie znajdą Państwo kilka, zupełnie unikalnych, limitowanych kolekcji luksusowej włoskiej marki Cosi Tabellini - ..
569 zł
Owalna misa/patera/waza z Inglese Collection
OWALNA MISA/PATERA/WAZA Z ..
Waza, misa, czy może ekskluzywna srebrna patera ? - oceńcie Państwo sami. Schiavon proponuje szeroki wachlarz tac w wielu ..
4269 zł
Piękny, ponadczasowy zestaw do whisky
PIĘKNY, ..
W naszym sklepie znajdą Państwo selekcję najlepszych, włoskich wyrobów dekoracyjnych ze szkła, ceramiki czy porcelany. Umiejętnie ..
1025 zł
Luksusowy notes podróżniczy z długopisem i kolorowym tuszem
LUKSUSOWY NOTES ..
Włoska firma Legatoria Koine to tradycyjna manufaktura produkująca niepowtarzalne wyroby piśmienne i biurowe. Włoski design to ..
198 zł
Hiszpański barek na alkohol
HISZPAŃSKI BAREK ..
Ogólno światowy poziom produktów marki Credan, sprawia że jest ona rozpoznawalna na każdym kontynencie! Jakość użytych ..
4501 zł
Dziennik codzienny zawsze pod ręką!
DZIENNIK CODZIENNY ..
Pięknie zdobiony dziennik z pewnością umili każdy dzień. Rzemieślnicy firmy Legatoria Koine przykładają ogromną wagę do ..
155 zł
Niesamowita popielniczka Parasol
NIESAMOWITA ..
Któż by pomyślał, że przewrócona parasolka może stać się praktyczną popielniczką? A jednak! Prezentujemy Państwu ten oto ..
121 zł
Srebrne szczypce do spaghetti, wersja Ottagonale
SREBRNE SZCZYPCE ..
Srebrne sztućce włoskie to sam luksus! Schiavon doskonale łączy w swoich projektach i realizacjach wyjątkowo solidną jakość ..
1964 zł
Włoska figurka z porcelany - arlekin
WŁOSKA FIGURKA Z ..
Piękne statuetki do stylowych i oryginalnych wnętrz Sklep Luxury Products prezentuje Państwu niezwykłą   włoską markę ..
1689 zł
Wyszukana ramka do zdjęć z doczepionymi motylami
WYSZUKANA RAMKA DO ..
 Ekstrawaganckie i luksusowe ceramiczne wyposażenie wnętrz Z dumą przedstawiamy Państwu nową markę na polskim rynku. To ..
909 zł

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

Cennik nie stanowi oferty handlowych w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.