flaga polski 100 PLN(zł) = 100.00 PLN
flaga
flaga 100 USD($) = 338.81 PLN
flaga
flaga 100 EUR(€) = 417.24 PLN
flaga
flaga 100 GBP(£) = 476.60 PLN
flaga
flaga 100 RUB(рубль) = 5.52 PLN
flaga

Ottantotto

Sortuj według: Towarów na stronie:
Pióro wieczne z tłokiem wewnętrznym
Pióro wieczne z tłokiem wewnętrznym
Pióra z edycji 88 są wykonane z niesamowicie solidnych materiałów, których kolorystyka jest klasyczna: czerń, srebro, złoto. Dlatego też ..
2909 zł
Czarne, klasyczne pióro wieczne Ottantotto
Czarne, klasyczne pióro wieczne Ottantotto
Oto niebanalne i jednocześnie wartościowe produkty marki Aurora. Jest to stuletnia firma produkująca akcesoria biurowe znane z wysokiej jako..
2638 zł
Pióro wieczne 800-C
Pióro wieczne 800-C
Ottantotto (88) to legendarny projekt, który pochodzi z 1950 roku. Twórcą tej oto kolekcji jest włoska firma Aurora – znana jako wiodący ..
2503 zł
Włoskie pióro wieczne Ottantotto
Włoskie pióro wieczne Ottantotto
Czarna żywica połączona z jasnymi dodatkami tworzy nowy i fascynujący kontrast między tradycyjnym a nowoczesnym stylem. Przedstawiamy Państwu ..
2503 zł
Ekskluzywne pióro wieczne  z kolekcji 88
Ekskluzywne pióro wieczne z kolekcji 88
Staranność, nieszablonowość, wysoka jakość materiału - to cechy wyróżniające asortyment marki Aurora. Jest to włoska fabryka piór ..
2368 zł
Unikalne pióro wieczne 810
Unikalne pióro wieczne 810
Dziś chcielibyśmy przedstawić dostojną kolekcję długopisów – znakomitą na prezent dla drugiej osoby. Wartości wyznawane przez firmę ..
2097 zł
Pióro wieczne na naboje i tłoczek
Pióro wieczne na naboje i tłoczek
Indywidualne podejście do klienta to dla właścicieli włoskiej firmy priorytet. Wartości wyznawane przez Aurorę to pasja i zaangażowanie w ..
1962 zł
Piękne pióro kulkowe Ottantotto
Piękne pióro kulkowe Ottantotto
Doskonałość mechanizmów piór i świetnie dobrany materiał - to cechy, które charakteryzują włoską kolekcję Ottantotto. Pierwsze pióro ..
1962 zł
Pióro kulkowe 875-BC
Pióro kulkowe 875-BC
Luxury Products zaprasza do zapoznania się z kolekcją pięknych i prestiżowych piór od marki Aurora. Pierwsze ich pióro zostało wyprodukowane ..
1827 zł
Nietypowe pióro kulkowe Ottantotto
Nietypowe pióro kulkowe Ottantotto
Wartości wyznawane przez firmę Aurora to pasja i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Są one przekazywane dzięki arcymistrzowskim produktom, kt..
1759 zł
Elitarne pióro 888-ON
Elitarne pióro 888-ON
Każde pióro marki Aurora stanowi stały punkt odniesienia dla przyszłych pokoleń. Aurora to włoska fabryka piór wiecznych z siedzibą w ..
52767 zł
Unikatowe pióro z transparentnej żywicy
Unikatowe pióro z transparentnej żywicy
Ergonomiczne kształty długopisów oraz piór wiecznych i kulkowych marki Aurora. Od prawie stu lat to właśnie ta marka jest synonimem wysokiej ..
4059 zł
Pióro wieczne z kolekcji 88
Pióro wieczne z kolekcji 88
Jeśli jakość zapisu jest dla Państwa istotna - polecamy kolekcję długopisów oraz piór wiecznych i kulkowych. Aurora to fabryka piór ..
3044 zł
Pióro kulkowe 870-C
Pióro kulkowe 870-C
Kolekcja piór wiecznych i kulkowych prosto z Włoch i to specjalnie dla naszych klientów! Pióra włoskiej Aurory zawsze przyciągały uwagę ..
1556 zł
Puzderko zdobione wygrawerowanym
PUZDERKO ZDOBIONE ..
Eleganckie pudełka z grawerami, które stworzono w manufakturze Cosi Tabellini, przyciągają uwagę sentencjami, które podnoszą na ..
392 zł
Album na zdjęcia ze skóry
ALBUM NA ZDJĘCIA ZE SKÓRY
Jedyny w swoim rodzaju album na zdjęcia! Włoska firma Legatoria Koine to tradycyjna manufaktura produkująca niepowtarzalne ..
204 zł
Srebrne szczypce do cukru, model Mauriziano
SREBRNE SZCZYPCE DO CUKRU, ..
Doskonałe wyczucie stylu projektantów z Schiavon i długoletnia tradycja skutkuje kolekcjami zupełnie unikalnymi, które ..
638 zł
Ritz Sztućce Srebrne w Kasecie 44 szt
RITZ SZTUĆCE SREBRNE W ..
Arthur Price of England posiada wyłączność na wspaniały wzór Ritz stworzony w nawiązaniu do Królewstwa  Francuskiego i ..
60411 zł
Futro z szynszyli długość 50- 55 cm
FUTRO Z SZYNSZYLI ..
Pragniemy Państwu przedstawić niezwykła kolekcję futer projektantki ANQA. ANQA to kreacje szyte na miarę Twoich marzeń! ..
11900 zł
Coś specjalnie dla podróżników - dziennik z podróży
COŚ SPECJALNIE ..
Włoska firma Legatoria Koine to tradycyjna manufaktura produkująca niepowtarzalne wyroby piśmienne i biurowe. Włoski design to ..
159 zł
Luksusowy globo bar na alkohol Frigo bar globobar 60 cm
LUKSUSOWY GLOBO ..
Jeden z najbardziej luksusowych globobarów na alkohol - klasa Super Premium! Zoffoli jest włoską rodzinną firma założoną w 1949 ..
9999 zł
Luksusowy pierścionek złoty Eternity z diamentami
LUKSUSOWY PIER..
PIękny i niebywały luksusowy złoty Włoski pierścionek ! Pragniemy Państwu przedstawić niezwykłą markę Pellini, którą za..
23098 zł
Sztaluga malarska
SZTALUGA MALARSKA
Oddajmy sie malarskim uniesieniom! Niech właśnie ta sztaluga będzie pierwszym krokiem do tego, aby rozpocząć przygodę z ..
305 zł
Oryginalny wazon z trzema otworami
ORYGINALNY WAZON Z ..
Kszałt prezentowanego wazonu przypomina elipsę, dlatego też owy kształt czyni go tak niepowtarzalnym. Asortyment Zanetto ..
4848 zł
Taca do serwowania wykonana z pewteru
TACA DO SERWOWANIA ..
Warto zainwestować w zastawę stołową i zastawę pomocniczą, która sprawi, że oficjalne spotkania przy posiłku będą nie tylko ..
501 zł
Wyjątkowy zestaw biżuterii Cuore
WYJĄTKOWY ZESTAW ..
Borgunto nadaje srebrnej biżuterii nową odsłonę. Cuore została stworzona z myślą o każdej kobiecie, która docenia oryginalne ..
609 zł

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

Cennik nie stanowi oferty handlowych w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.