flaga polski 100 PLN(zł) = 100.00 PLN
flaga
flaga 100 USD($) = 356.33 PLN
flaga
flaga 100 EUR(€) = 420.38 PLN
flaga
flaga 100 GBP(£) = 476.46 PLN
flaga
flaga 100 RUB(рубль) = 6.02 PLN
flaga

Ołówki

Sortuj według: Towarów na stronie:
Luksusowy ołówek automatyczny
Luksusowy ołówek automatyczny
Ten piękny ołówek umili Państwa pracę! Wartości wyznawane przez tę firmę to pasja i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Owe wartości są ..
1421 zł
Ołówek automatyczny Optima
Ołówek automatyczny Optima
Stuletnia firma Aurora jest synonimem wysokiej jakości, dobrego smaku i włoskiego rzemiosła. Znana jako wiodący producent przyborów do pisania ..
1367 zł
Rewelacyjny ołówek automatyczny prosto z Włoch
Rewelacyjny ołówek automatyczny prosto z Włoch
Ołówki, długopisy oraz pióra wieczne i kulkowe marki Aurora są dedykowane przede wszystkim tym, którzy dbają o czas swój i swoich bliskich. ..
961 zł
Srebrny ołówek Permanento
Srebrny ołówek Permanento
Chcielibyśmy Państwu przedstawić niezwykłą i dostojną kolekcję piór wiecznych i kulkowych, długopisów oraz ołówków – idealną na prezent ..
1867 zł
Unikatowy ołówek automatyczny
Unikatowy ołówek automatyczny
Produktami marki Aurora posługiwali i nadal posługują się najpopularniejsi ludzie na świecie, tacy jak: Bill Gates, Naomi Campbell, Riccardo Muti, ..
1015 zł
Ołówek automatyczny Ipsilon w klasycznej wersji
Ołówek automatyczny Ipsilon w klasycznej wersji
Kolekcje ołówków od włoskiej Aurory - znanej jako wiodący producent przyborów do pisania oraz dóbr ekskluzywnych. Na włoskim rynku Aurora ..
501 zł
Luksusowy ołówek automatyczny B50-N
Luksusowy ołówek automatyczny B50-N
Z pewnością trudno jest o dobry i przede wszystkim unikalny prezent dla bliskiej osoby. Na potrzeby tego wychodzi firma Aurora. Charakteryzuje się ..
392 zł
Ołówek automatyczny Style - tylko dla wybranych!
Ołówek automatyczny Style - tylko dla wybranych!
Staranność, nieszablonowość, wysoka jakość materiału - to cechy wyróżniające asortyment marki Aurora. Jest to włoska fabryka piór ..
338 zł
Nietypowy ołówek automatyczny Magellano Shorty
Nietypowy ołówek automatyczny Magellano Shorty
Turyn to miejsce, w którym powstają akcesoria do pisania oraz dobra ekskluzywne wyjątkowej marki Aurora. Firma Aurora charakteryzuje się ogromn..
284 zł
"EGIPT" WD-F925LBR PIÓRO ..
Laban jest marką czołowego tajwańskiego producenta piór i długopisów. Obecnie działania firmy Laban skupiają się głównie na ..
6800 zł
Nóż do serów, stal nierdzewna
NÓŻ DO SERÓW, STAL ..
W kolekcjii sztućców Violetta znajdą Państwo kilka rodzajów noży do sera - do miękkich serów, do parmezanu i duży nóż (23 cm ..
198 zł
Luksusowy zestaw do herbaty
LUKSUSOWY ZESTAW DO HERBATY
Zestaw do picia herbaty. Firma Cre Art pochodzi z Empoli, niedaleko Florencji której tradycje nierozerwalnie łączą się z ..
3153 zł
Srebrna łyżka do sosów Foglia
SREBRNA ŁYŻKA DO SOSÓW ..
Dla tych, którzy stawiają na elegancję w jadalni, proponujemy zestawy luksusowych sztućców . Srebrne produkty włoskiej marki ..
811 zł
Pióro wieczne Cleo Skribent Natura Green
PIÓRO WIECZNE ..
Do 1990 Cleo Skribent, był znanym producentem przyborów do rysowania w Europie Wschodniej. Prawie każdy inżynier, obojętnie czy z ..
2606 zł
Kałamarz ze srebra
KAŁAMARZ ZE SREBRA
Luksusowe i prestiżowe srebrne kałamarze Włoskiej firmy Bicama! Metal szlachetny wykuty z serca i rąk, tak jednym zdaniem ..
5368 zł
Ekskluzywne popielniczki
EKSKLUZYWNE ..
Ekskluzywne popielniczki - sklep Luxury Products. Firma Cre Art pochodzi z Empoli, niedaleko Florencji której tradycje ..
614 zł
Notes włoski w antycznym stylu
NOTES WŁOSKI W ..
Subtelny, kobiecy notes oprawiony w prawdziwą skórę! Włoska firma Legatoria Koine to tradycyjna manufaktura produkująca ..
185 zł
Cudowny zestaw do kaligrafii prosto z Włoch
CUDOWNY ZESTAW DO ..
Dla wszystkich miłośników kaligrafii polecamy piękny zestaw włoskiej produkcji Dallaiti. Kolekcja rekomendowana jest szczególnie ..
177 zł
Ciemny kilim z wełny marki Flatweaves
CIEMNY KILIM Z WE..
Ta wyjątkowa firma znana jest z tego, że posiada najwyższej klasy kilimy wykonane ręcznie z z wełny barwionej w całkowicie ..
13662 zł
Luksusowy włoski nóż do tortów
LUKSUSOWY WŁOSKI ..
Jest to nóż zaprojektowany specjalnie do tortów typu sacher oraz innych ciast Czasy, w których żyjemy, naznaczone są wzmożon..
1022 zł
Ekskluzywny prostokątny portfel w czterech kolorach - Luxury Products
EKSKLUZYWNY ..
Niezwykle praktyczny portfel, który może służyć jako wizytownik wykonany z ziernistej, grubej skóry z piękną emaljowaną przypink..
740 zł

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

Cennik nie stanowi oferty handlowych w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.