flaga polski 100 PLN(zł) = 100.00 PLN
flaga
flaga 100 USD($) = 378.62 PLN
flaga
flaga 100 EUR(€) = 430.94 PLN
flaga
flaga 100 GBP(£) = 482.98 PLN
flaga
flaga 100 RUB(рубль) = 5.58 PLN
flaga

Magellano

Sortuj według: Towarów na stronie:
Ekskluzywne pióro wieczne z kolekcji Magellano
Ekskluzywne pióro wieczne z kolekcji Magellano
Doskonałość mechanizmów piór i świetnie dobrany materiał - to cechy, które charakteryzują włoską kolekcję Ipsilon. Pierwsze pióro marki ..
1096 zł
Pióro wieczne A22
Pióro wieczne A22
Wartości wyznawane przez firmę Aurora to pasja i zaangażowanie w wykonywaną pracę . Są one przekazywane dzięki arcymistrzowskim produktom, kt..
798 zł
Magellano A18-CX - nietypowe pióro wieczne
Magellano A18-CX - nietypowe pióro wieczne
Nim długopisy na stałe zagościły na naszych biurkach, czy też torebkach, pióra wiodły prym nad innymi przyrządami do pisania. Dlatego też ..
717 zł
Unikalne pióro wieczne, lakierowane
Unikalne pióro wieczne, lakierowane
Niezaprzeczalnie pióra wieczne są dziełami sztuki. Ich wysoka cena z pewnością świadczy o jakości tych produktów. Dlatego też ..
717 zł
Pióro kulkowe Magellano
Pióro kulkowe Magellano
Każdy przyrząd do pisania marki Aurora to niespotykane arcydzieło. To ta właśnie frima – z siedzibą w Turynie – znana jest jako wiodący ..
934 zł
Ekskluzywne pióro kulkowe - na wyjątkowy prezent
Ekskluzywne pióro kulkowe - na wyjątkowy prezent
O ile pióro wieczne staje się coraz bardziej modne, o tyle - z racji swojej ceny - nie jest dla wszystkich dostępne. Luxury Products przedstawia ..
636 zł
Ładne pióro kulkowe A78-CA
Ładne pióro kulkowe A78-CA
Kolekcjonowanie piór wiecznych to niewysłowiona pasja! Dla wszystkich sympatyków i praktyków piór wiecznych oferujemy kolekcje marki Aurora. ..
636 zł
Pióro wieczne na naboje i tłoczek Magellano
Pióro wieczne na naboje i tłoczek Magellano
Cechą piór jest to, że należy o nie dbać - pamiętać, by go napełnić lub wymienić nabój w odpowiednim momencie. Dlatego stanowią cenny ..
541 zł
Genialne pióro wieczne A10
Genialne pióro wieczne A10
Tworzone z myślą przewodnią, pokazujące ogromną różnorodność, skupione wokół jednego producenta - takie są kolekcje długopisów, piór ..
636 zł
Wspaniałe pióro wieczne, chromowane
Wspaniałe pióro wieczne, chromowane
Pióra wieczne towarzyszą ważnym osobistościom przy oficjalnych wydarzeniach. Mogą także nadać - z pozoru zwykłym chwilom - uroku. Pragniemy ..
487 zł
Luksusowe pióro kulkowe A72
Luksusowe pióro kulkowe A72
Czy wiecie Państwo, że to przede wszystkim dzieci powinny używać piór wiecznych, aby szkolić precyzję i staranność zapisu? Pragniemy Pa..
541 zł
Pióro kulkowe - idealne dla mężczyzny
Pióro kulkowe - idealne dla mężczyzny
Z pasją i zaangażowaniem powstają produkty kolekcji marki Aurora. Dlatego też pragniemy Państwu przedstawić unikatową i elegancką kolekcję ..
501 zł
Olśniewające pióro kulkowe A70
Olśniewające pióro kulkowe A70
Fascynacje piórem, jego historią, mechanizmem trwają od wielu, wielu lat. Być może ktoś z Państwa lub bliskich osób jest takim pasjonatem. ..
433 zł
Piękne pióro kulkowe A79-C
Piękne pióro kulkowe A79-C
Tradycja włoska niesie za sobą piękne wzory oraz unikatowe rozwiązania. Dlatego też to, co chcielibyśmy Państwu zaproponować, to niezwykł..
379 zł
Pióro wieczne w klasycznej wersji
Pióro wieczne w klasycznej wersji
Coś niebywałego dla kolekcjonerów piór wiecznych, jak i wszystkich tych, którzy cenią sobie praktyczność i jakość. Aurora to włoska ..
541 zł
Podwójna lampka na stół
PODWÓJNA LAMPKA NA STÓŁ
Podwójna lampka na stół zdobiona jest piękną, wykonaną z dbałością o szczegóły, figurą kobiety - jednym z najbardziej ..
2900 zł
Srebrne kieliszki do zestawu koktajlowego
SREBRNE KIELISZKI DO ..
A czym jest srebro? Czym są te przepiękne użytkowe dzieła sztuki? Wyjątkowa estetyka i srebro to wyznaczniki luksusu, ..
1314 zł
Elegancka podstawka na cukier
ELEGANCKA PODSTAWKA NA ..
Kolekcje zestawów do kawy i herbaty sprawdzą się nie tylko w domach i apartamentach. Ten elegancki, uniwersalny design będzie ..
263 zł
Srebrna łyżeczka dla juniorów, z kolekcji Deco
SREBRNA ŁYŻECZKA DLA ..
W kolekcjach Schiavon znajdziecie Państwo każdy detal, niezbędny w kuchni i jadalni - na wystawne przyjęcia, oficjalne kolacje czy ..
379 zł
Stylowy dziennik okrętowy
STYLOWY DZIENNIK ..
Rejs statkiem to nie lada przygoda! Dziennik okrętowy pozwoli na dokładne zarejestrowanie tych informacji, które potem mogą byc ..
164 zł
Notes dla koneserów win!
NOTES DLA KONESER..
Historia wina i ludzkości są tak samo stare. Już człowiek prehistoryczny potrafił przygotowywać winne trunki. Wino to specjalny ..
164 zł
Podstawka pod butelkę, zdobiona
PODSTAWKA POD ..
Inspirowane angielskim stylem kolonialnym akcesoria do alkoholu - piękne szklanki, kieliszki, barki na alkohol , podstawki na butelki, ..
263 zł
Kieliszki do wódki na prezent
KIELISZKI DO W..
Włoska firma Chinelli ze słynnym logiem " szczeniaka ", to ogromny wybór prezentów dla najbliższych, do ślubu, oraz firm. Wiele z ..
1232 zł
Srebrna łyżka do serwowania spaghetti - model Conchiglia
SREBRNA ŁYŻKA DO ..
Kolekcja Conchiglia idealnie nada się na rodzinne spotkania i oficjalnie kolacje. Wytworna kolekcja sztućców ze srebra to również ..
1982 zł
Podwójny zestaw pojemniczków na konfitury
PODWÓJNY ZESTAW ..
Schiavon nie zapomina o żadnym detalu niezbędnym w kuchni i jadalni. Zestaw na konfitury jest idealny do podawania podczas ..
1211 zł
Ekstrawagancka Waza z kolekcji Princess
EKSTRAWAGANCKA ..
Ekstrawagancka Waza z kolekcji Princess Kryształ został ręcznie dmuchany oraz cięty i wypolerowany w ..
2642 zł
Klasyczna aranżacja do nowoczesnych wnętrz włoskiej marki
KLASYCZNA ARAN..
Aranżacja "Vienna" pięknie dopełni nowoczesny wystrój salonu Istnieje możliwość indywidualnej wyceny donic w kolorach złota i ..
9218 zł

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

Cennik nie stanowi oferty handlowych w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.