flaga polski 100 PLN(zł) = 100.00 PLN
flaga
flaga 100 USD($) = 366.19 PLN
flaga
flaga 100 EUR(€) = 429.98 PLN
flaga
flaga 100 GBP(£) = 485.72 PLN
flaga
flaga 100 RUB(рубль) = 5.86 PLN
flaga

Zestaw do gry w backgammon

Zestaw do gry w backgammon
Zestaw do gry w backgammon Zestaw do gry w backgammon Zestaw do gry w backgammon Zestaw do gry w backgammon Zestaw do gry w backgammon Zestaw do gry w backgammon Zestaw do gry w backgammon Zestaw do gry w backgammon

Opis:

Ten elegancki zestaw do gry w tryktrak wykonany jest z wysokojakości skóry cielęcej. Posiada metalowy uchwyt, kości do gry.

Tryktrak

Ta gra była znana już w czasach starożytnych! W Europie uprawiano je przede wszystkim w basenie Morza Śródziemnego (także w krajach Bliskiego Wschodu, Afryki Północnej i Azji mniejszej).

Jest to gra przeznaczona dla dwóch graczy, w której każdy z graczy ma 15 pionków, które musi przesuwać po trójkątach nazywanych w tej grze liniami. Wygrywa ten, kto zdejmie swoje pionki z planszy jako pierwszy. Tryktrak to dziś gra narodowa Gruzinów, Ormian, Arabów i Turków. Angielska nazwa tej gry - backgammon - pochodzi z XVII wieku i najprawdopodobniej wzięła się od słowa gamen oznaczającego grę: back game. Mówi się także o tym, że backgammon wzięła się od tego, że tryktrak był często umieszczany z tyłu planszy do szachów (ang. tył - back).

VPR Firenze

Warto podkreślić, że do produkcji swoich wyrobów włoska firma stosuje skórę cielecą, którą poddają roślinnemu farbowaniu.

VPR Firenze ciągle pracuje w duchu florenckiej tradycji. To głównie we Florencji, w epoce Renesansu zaczęły powstawać pierwsze, skórzane dzieła sztuki.

Twórcy z Vanni Pratesi & Rogai kontynuują rodzinną tradycję pod szyldem firmy od 1964 roku. Żeby dostrzec ogromną dbałość o szczegóły, wystarczy spojrzeć na ich nietuzinkowe zestawy na biurko pokryte cielęcą skórą, oprawy książek i dzienników, kasetki na biżuterię, wizytowniki i inne, niepowtarzalne akcesoria.

Powróć do zakupów
1643
Zadzwoń i zamów telefonicznie, 660 777 937

Producent: VPR Firenze

Model: 240

Wymiary: cm 35,5 x 26,5 x 7

Materiały: skóra cielęca, metal

Czas realizacji: w zależności od stanu magazynowego u producenta

Wysyłka/Prezent: na życzenie wysyłka pod wskazany adres, w eleganckim prezentowym opakowaniu, z możliwością dołączenia karty z dedykacją lub życzeniami

Grawer/Wytłaczanie: na życzenie grawerowanie, lub wytłaczanie dowolnego tekstu, dedykacji czy inicjałów

Zobacz nasze grawery

Zadaj Pytanie

Formularz zapytania dla produktu Zestaw do gry w backgammon

Twoje imię i nazwisko:

Twój adres e-mail:

Twój numer telefonu:

Twoje zapytanie:

Piękny świecznik dwuramienny w stylu Art Noveau
PIĘKNY ŚWIECZNIK ..
Dwumienny świecznik wykonany jest zgodnie z ideą secesji. Wijące się linie i abstrakcyjna ornamentacja w poł..
1574 zł
Srebrny dzbanuszek na czekoladę
SREBRNY DZBANUSZEK NA ..
Perfekcyjna estetyka i srebro to wyznaczniki luksusu , które proponuje nam włoska firma Schiavon. Manufakturzyści związani z firmą ..
8819 zł
Miedziany rondelek do karmelizowanego cukru
MIEDZIANY RONDELEK DO ..
Kolekcja Cremeria & Specialty to zestaw specjalnych naczyń, które sprostają wymaganiom najbardziej wybrednych mistrzów kuchni, ..
761 zł
Subtelny globus podświetlany
SUBTELNY GLOBUS POD..
Manufaktura Columbus stała się liderem wśród producentów globusów nie tylko dlatego, że była pierwszą w branży produkcji ..
4760 zł
Typowy dziennik z podróży
TYPOWY DZIENNIK Z ..
Dziennik podróżniczy to siedlisko cennych informacji o miejscach, w których byliśmy: hotele, restauracje, zabytki itp. Wszystko ..
163 zł
Niezwykły barek do alkoholu Round Table
NIEZWYKŁY BAREK ..
Elitarne wyroby, niebywale wykończone, misternie ozdobione - to wizytówka manufatury Credan SA. Jakość użytych surowców ( w tym ..
7331 zł
Unikatowy dziennik włoski
UNIKATOWY DZIENNIK ..
Ręcznie wykonany przedmiot jest bardzo drogocenny - wkład człowieka jest niezastąpiony. Pięknie zdobiony dziennik z pewnością ..
155 zł
Stylowy notes do wina!
STYLOWY NOTES DO ..
To idealny upominek dla kogoś, kto pasjonuuje się winami! Historia wina i ludzkości są tak samo stare. Już człowiek ..
163 zł
Kieliszek śniadaniowy na jajko
KIELISZEK ..
Doskonałość wyrobów Cosi Tabellini polega na idealnym połączeniu subtelności projektu i solidności użytych materiałów. ..
159 zł
Ekskluzywny zestaw do wódki
EKSKLUZYWNY ZESTAW ..
Chinelli jest doskonałym przykładem włoskiego stylu, który jest jednocześnie nowoczesny i ponadczasowy. Ponadto łączy dobry smak ..
361 zł
Ekskluzywne kolczyki, biżuteria artystyczna
EKSKLUZYWNE ..
Ręcznie robiona biżuteria artystyczna to specjalność Astorgi. Luksusowa, portugalska firma proponuje doskonałe kolczyki wiszące, ..
520 zł
Stylowy dozownik na mydło
STYLOWY DOZOWNIK ..
Wszystkie linie włoskiej marki Cosi Tabellini tworzone są wyłącznie w limitowanych edycjach. Kolekcję akcesoriów łazienkowych w..
443 zł

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

Cennik nie stanowi oferty handlowych w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.