flaga polski 100 PLN(zł) = 100.00 PLN
flaga
flaga 100 USD($) = 343.41 PLN
flaga
flaga 100 EUR(€) = 421.76 PLN
flaga
flaga 100 GBP(£) = 479.82 PLN
flaga
flaga 100 RUB(рубль) = 5.96 PLN
flaga

Zestaw do gry w backgammon

Zestaw do gry w backgammon
Zestaw do gry w backgammon Zestaw do gry w backgammon Zestaw do gry w backgammon Zestaw do gry w backgammon Zestaw do gry w backgammon Zestaw do gry w backgammon Zestaw do gry w backgammon Zestaw do gry w backgammon

Opis:

Ten elegancki zestaw do gry w tryktrak wykonany jest z wysokojakości skóry cielęcej. Posiada metalowy uchwyt, kości do gry.

Tryktrak

Ta gra była znana już w czasach starożytnych! W Europie uprawiano je przede wszystkim w basenie Morza Śródziemnego (także w krajach Bliskiego Wschodu, Afryki Północnej i Azji mniejszej).

Jest to gra przeznaczona dla dwóch graczy, w której każdy z graczy ma 15 pionków, które musi przesuwać po trójkątach nazywanych w tej grze liniami. Wygrywa ten, kto zdejmie swoje pionki z planszy jako pierwszy. Tryktrak to dziś gra narodowa Gruzinów, Ormian, Arabów i Turków. Angielska nazwa tej gry - backgammon - pochodzi z XVII wieku i najprawdopodobniej wzięła się od słowa gamen oznaczającego grę: back game. Mówi się także o tym, że backgammon wzięła się od tego, że tryktrak był często umieszczany z tyłu planszy do szachów (ang. tył - back).

VPR Firenze

Warto podkreślić, że do produkcji swoich wyrobów włoska firma stosuje skórę cielecą, którą poddają roślinnemu farbowaniu.

VPR Firenze ciągle pracuje w duchu florenckiej tradycji. To głównie we Florencji, w epoce Renesansu zaczęły powstawać pierwsze, skórzane dzieła sztuki.

Twórcy z Vanni Pratesi & Rogai kontynuują rodzinną tradycję pod szyldem firmy od 1964 roku. Żeby dostrzec ogromną dbałość o szczegóły, wystarczy spojrzeć na ich nietuzinkowe zestawy na biurko pokryte cielęcą skórą, oprawy książek i dzienników, kasetki na biżuterię, wizytowniki i inne, niepowtarzalne akcesoria.

Powróć do zakupów
1611
Zadzwoń i zamów telefonicznie, 660 777 937

Producent: VPR Firenze

Model: 240

Wymiary: cm 35,5 x 26,5 x 7

Materiały: skóra cielęca, metal

Czas realizacji: w zależności od stanu magazynowego u producenta

Wysyłka/Prezent: na życzenie wysyłka pod wskazany adres, w eleganckim prezentowym opakowaniu, z możliwością dołączenia karty z dedykacją lub życzeniami

Grawer/Wytłaczanie: na życzenie grawerowanie, lub wytłaczanie dowolnego tekstu, dedykacji czy inicjałów

Zobacz nasze grawery

Zadaj Pytanie

Formularz zapytania dla produktu Zestaw do gry w backgammon

Twoje imię i nazwisko:

Twój adres e-mail:

Twój numer telefonu:

Twoje zapytanie:

Zegarek Donna Gold
ZEGAREK DONNA GOLD
Firma Locman została założona w 1986 roku przez Marco Mantovaniego. Początkowo zajmowała się produkcją zegarków na zlecenie ..
1520 zł
Srebrny nożyk do masła z kolekcji Piemontese
SREBRNY NOŻYK DO MASŁA Z ..
Wyroby Schiavon to doskonały upominek i ponadczasowa pamiątka rodzinna . Możliwość wykonania eleganckich grawerów na luksusowej ..
506 zł
Ekskluzywny zestaw akcesoriów biurowych Lincoln Collage
EKSKLUZYWNY ZESTAW ..
W ofercie Good Sunrise znajdą Państwo komplety biurowe, wykonane z drewna dębowego, bukowego, drewna drzewa różanego, klonu, ..
499 zł
Pięcioramienny świecznik ozdobny
PIĘCIORAMIENNY ŚWIECZNIK ..
Wszystko zaczęło się z inicjatywy i entuzjazmu młodego rzemieślnika o imieniu Angelo Schiavon, który w 1944 roku w wieku trzynastu ..
5647 zł
Czarny elegancki Notes - Skóra
CZARNY ELEGANCKI ..
Włoska firma Legatoria Koine to tradycyjna manufaktura produkująca niepowtarzalne wyroby piśmienne i biurowe. Włoski design to przyk..
105 zł
Elegancki barek na alkohol Yakuza
ELEGANCKI BAREK NA ..
Firma Credan to światowa czołówka ekskluzywnego designu i kunsztu wyrobów klasy premium! Jakość użytych surowców ( w tym ..
7887 zł
Messograf- Suwmiarka/Długopis/Skala gwintowa/Linijka/Pomiar profilów
MESSOGRAF- ..
Do 1990 Cleo Skribent, był znanym producentem przyborów do rysowania w Europie Wschodniej. Prawie każdy inżynier, obojętnie czy z ..
139 zł
Designerskie podpórki do książek - człowiek
DESIGNERSKIE PODP..
Designerska figurki ludzi połączonych z przedmiotami codziennego użytku. Czy szukają Państwo czegoś bardzo ..
472 zł
Świetna patera na gościnny stół
ŚWIETNA PATERA NA ..
Kolekcje ekskluzywnych artykułów włoskich - sklep Luxury Products. Firma Cre Art pochodzi z Empoli, niedaleko ..
1658 zł
Ceramiczny wazon zdobiony kryształkami
CERAMICZNY WAZON ..
Elegancka ceramika do wnętrz. Włoska fabryczka Sonda Ceramika została założona w 1974 roku przez Domenico Sonda. Od ..
1215 zł
Luksusowy dziadek do orzechów z kolekcji sztućców Scudo
LUKSUSOWY DZIADEK ..
Luksusowe sztućce z czystego srebra Scudo to klasa sama w sobie. Unikalny styl, piękne kształty - to wszystko, czego potrzebujemy na ..
1101 zł
Srebrny nożyk do ryb
SREBRNY NOŻYK DO ..
Schiavon w swojej ofercie ma dosłownie każdy detal potrzebny w srebrnej zastawie - srebrne łyżki , widelce, noże , srebrne łyżki ..
540 zł

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

Cennik nie stanowi oferty handlowych w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.