flaga polski 100 PLN(zł) = 100.00 PLN
flaga
flaga 100 USD($) = 357.40 PLN
flaga
flaga 100 EUR(€) = 421.34 PLN
flaga
flaga 100 GBP(£) = 477.17 PLN
flaga
flaga 100 RUB(рубль) = 6.10 PLN
flaga

Zestaw do gry w backgammon

Zestaw do gry w backgammon
Zestaw do gry w backgammon Zestaw do gry w backgammon Zestaw do gry w backgammon Zestaw do gry w backgammon Zestaw do gry w backgammon Zestaw do gry w backgammon Zestaw do gry w backgammon Zestaw do gry w backgammon

Opis:

Ten elegancki zestaw do gry w tryktrak wykonany jest z wysokojakości skóry cielęcej. Posiada metalowy uchwyt, kości do gry.

Tryktrak

Ta gra była znana już w czasach starożytnych! W Europie uprawiano je przede wszystkim w basenie Morza Śródziemnego (także w krajach Bliskiego Wschodu, Afryki Północnej i Azji mniejszej).

Jest to gra przeznaczona dla dwóch graczy, w której każdy z graczy ma 15 pionków, które musi przesuwać po trójkątach nazywanych w tej grze liniami. Wygrywa ten, kto zdejmie swoje pionki z planszy jako pierwszy. Tryktrak to dziś gra narodowa Gruzinów, Ormian, Arabów i Turków. Angielska nazwa tej gry - backgammon - pochodzi z XVII wieku i najprawdopodobniej wzięła się od słowa gamen oznaczającego grę: back game. Mówi się także o tym, że backgammon wzięła się od tego, że tryktrak był często umieszczany z tyłu planszy do szachów (ang. tył - back).

VPR Firenze

Warto podkreślić, że do produkcji swoich wyrobów włoska firma stosuje skórę cielecą, którą poddają roślinnemu farbowaniu.

VPR Firenze ciągle pracuje w duchu florenckiej tradycji. To głównie we Florencji, w epoce Renesansu zaczęły powstawać pierwsze, skórzane dzieła sztuki.

Twórcy z Vanni Pratesi & Rogai kontynuują rodzinną tradycję pod szyldem firmy od 1964 roku. Żeby dostrzec ogromną dbałość o szczegóły, wystarczy spojrzeć na ich nietuzinkowe zestawy na biurko pokryte cielęcą skórą, oprawy książek i dzienników, kasetki na biżuterię, wizytowniki i inne, niepowtarzalne akcesoria.

Powróć do zakupów
1610
Zadzwoń i zamów telefonicznie, 660 777 937

Producent: VPR Firenze

Model: 240

Wymiary: cm 35,5 x 26,5 x 7

Materiały: skóra cielęca, metal

Czas realizacji: w zależności od stanu magazynowego u producenta

Wysyłka/Prezent: na życzenie wysyłka pod wskazany adres, w eleganckim prezentowym opakowaniu, z możliwością dołączenia karty z dedykacją lub życzeniami

Grawer/Wytłaczanie: na życzenie grawerowanie, lub wytłaczanie dowolnego tekstu, dedykacji czy inicjałów

Zobacz nasze grawery

Zadaj Pytanie

Formularz zapytania dla produktu Zestaw do gry w backgammon

Twoje imię i nazwisko:

Twój adres e-mail:

Twój numer telefonu:

Twoje zapytanie:

Nożyk do papieru zakończony lupą
NOŻYK DO PAPIERU ZAKO..
Włoska manufaktura Cosi Tabellini, funkcjonująca od 1954 roku wciąż produkuje swoje małe dzieła sztuki w limitowanych seriach. To ..
173 zł
Elegancki dzbanek na martini
ELEGANCKI DZBANEK NA MARTINI
Szklane karafki będą idealnie komponować się z kieliszkami i szklankami Cosi Tabellini. To jednak tylko część ..
501 zł
Bieżnia T3xe Matrix
BIEŻNIA T3XE MATRIX
Bieżnia T3xe Matrix: zintegrowany 7 calowy ekran LCD matryca wykonana z technologii Vista Clear™ ..
55349 zł
Stone blue/grey globus 22 cm Zoffoli
STONE BLUE/GREY GLOBUS 22 ..
Zoffoli jest włoską rodzinną firma założoną w 1949 roku. Od początku swej działalności skupiała się głównie na wysokiej ..
999 zł
Royal Scot Crystal London Karafka do Whisky
ROYAL SCOT CRYSTAL ..
Pragniemy Państwu przedstawić ekskluzywną karafkę do whisky, w pięknym prezentowym opakowaniu. Wiele osób zastanawia się jaki ..
943 zł
Niezwykły dziennik podróżniczy
NIEZWYKŁY ..
Komu w drogę temu... dziennik podróżniczy! Włoska firma Legatoria Koine to tradycyjna manufaktura produkująca niepowtarzalne ..
160 zł
Rzeżba PERFECTUS ( Sprzedana )
RZEŻBA PERFECTUS ..
W twórczości Eugeniusza Molskiego praktyczne przeznaczenie ceramicznej formy prawie nie jest brane przez niego pod uwagę. Bogata ..
1990 zł
Skórzana teczka na dokumenty Portadocumenti piccolo pelle
SKÓRZANA TECZKA ..
Teczka ze skóry na dokumenty - sklep Luxury Products. Włoska firma Legatoria Koine to tradycyjna manufaktura produkująca ..
249 zł
Luksusowe pióro wieczne na prezent
LUKSUSOWE PIÓRO ..
Pióro wieczne Graf von Faber-Castell Pen of The Year 2010 powstaje dla uświetnienia każdego roku i produkowane jest wyłącznie przez ..
11000 zł
Srebrna łyżka-serwer do owoców - model Barocco
SREBRNA ŁY..
Twórcy z Schiavon nie zapomnieli o żadnym szczególe niezbędnym w kuchni i jadalni - od luksusowych zestawów łyżek, widelców i ..
1133 zł
Serwis sztućców ze srebra Reed&Barton
SERWIS SZTUĆCÓW ..
Pointed Antique jest oryginalnym wzorem stworzonym na przełomie XVIII i XIX wieku przez Pual'a Revere, którego prostota, a zarazem ..
4950 zł
Niespotykane pióro wieczne T11-W
NIESPOTYKANE PI..
Specjalnie dla naszych klientów kolekcja piór wiecznych i kulkowych prosto z Włoch! Pióra włoskiej Aurory zawsze przyciągały ..
528 zł

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

Cennik nie stanowi oferty handlowych w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.