flaga polski 100 PLN(zł) = 100.00 PLN
flaga
flaga 100 USD($) = 376.01 PLN
flaga
flaga 100 EUR(€) = 430.49 PLN
flaga
flaga 100 GBP(£) = 490.14 PLN
flaga
flaga 100 RUB(рубль) = 5.72 PLN
flaga

Zestaw do gry w backgammon

Zestaw do gry w backgammon
Zestaw do gry w backgammon Zestaw do gry w backgammon Zestaw do gry w backgammon Zestaw do gry w backgammon Zestaw do gry w backgammon Zestaw do gry w backgammon Zestaw do gry w backgammon Zestaw do gry w backgammon

Opis:

Ten elegancki zestaw do gry w tryktrak wykonany jest z wysokojakości skóry cielęcej. Posiada metalowy uchwyt, kości do gry.

Tryktrak

Ta gra była znana już w czasach starożytnych! W Europie uprawiano je przede wszystkim w basenie Morza Śródziemnego (także w krajach Bliskiego Wschodu, Afryki Północnej i Azji mniejszej).

Jest to gra przeznaczona dla dwóch graczy, w której każdy z graczy ma 15 pionków, które musi przesuwać po trójkątach nazywanych w tej grze liniami. Wygrywa ten, kto zdejmie swoje pionki z planszy jako pierwszy. Tryktrak to dziś gra narodowa Gruzinów, Ormian, Arabów i Turków. Angielska nazwa tej gry - backgammon - pochodzi z XVII wieku i najprawdopodobniej wzięła się od słowa gamen oznaczającego grę: back game. Mówi się także o tym, że backgammon wzięła się od tego, że tryktrak był często umieszczany z tyłu planszy do szachów (ang. tył - back).

VPR Firenze

Warto podkreślić, że do produkcji swoich wyrobów włoska firma stosuje skórę cielecą, którą poddają roślinnemu farbowaniu.

VPR Firenze ciągle pracuje w duchu florenckiej tradycji. To głównie we Florencji, w epoce Renesansu zaczęły powstawać pierwsze, skórzane dzieła sztuki.

Twórcy z Vanni Pratesi & Rogai kontynuują rodzinną tradycję pod szyldem firmy od 1964 roku. Żeby dostrzec ogromną dbałość o szczegóły, wystarczy spojrzeć na ich nietuzinkowe zestawy na biurko pokryte cielęcą skórą, oprawy książek i dzienników, kasetki na biżuterię, wizytowniki i inne, niepowtarzalne akcesoria.

Powróć do zakupów
1644
Zadzwoń i zamów telefonicznie, 660 777 937

Producent: VPR Firenze

Model: 240

Wymiary: cm 35,5 x 26,5 x 7

Materiały: skóra cielęca, metal

Czas realizacji: w zależności od stanu magazynowego u producenta

Wysyłka/Prezent: na życzenie wysyłka pod wskazany adres, w eleganckim prezentowym opakowaniu, z możliwością dołączenia karty z dedykacją lub życzeniami

Grawer/Wytłaczanie: na życzenie grawerowanie, lub wytłaczanie dowolnego tekstu, dedykacji czy inicjałów

Zobacz nasze grawery

Zadaj Pytanie

Formularz zapytania dla produktu Zestaw do gry w backgammon

Twoje imię i nazwisko:

Twój adres e-mail:

Twój numer telefonu:

Twoje zapytanie:

Pojemnik na lód, srebrny
POJEMNIK NA LÓD, SREBRNY
Perfekcyjna estetyka i srebro to wyznaczniki luksusu , które proponuje nam włoska firma Schiavon. Manufakturzyści związani z firmą ..
7465 zł
Wyjątkowe pudełeczko na tabletki
WYJĄTKOWE PUDEŁECZKO NA ..
Dziś już bardzo trudno znaleźć już takie dekoracje i acesoria do domu , jak te, które proponuje luksusowa włoska manufaktura ..
172 zł
Noże ze stali nierdzewnej Lutezia
NOŻE ZE STALI NIERDZEWNEJ ..
Twórcy związani z Cosi Tabellini - Art of pewter nie zapomnieli o żadnym detalu unikalnych kompletów sztućców . W ..
194 zł
Luksusowa srebrna misa/patera 18th Century
LUKSUSOWA SREBRNA ..
Eleganckie patery - misy wykonane ze srebra . Kolekcja 18th Century stanowi idealną syntezę doskonałej formy i subtelnych zdobie..
2152 zł
Rzeżba dwustronna ANIOŁY OPIEKUŃCZE
RZEŻBA DWUSTRONNA ..
W twórczości Eugeniusza Molskiego praktyczne przeznaczenie ceramicznej formy prawie nie jest brane przez niego pod uwagę. Bogata ..
2490 zł
Barek z figurą konia
BAREK Z FIGURĄ ..
Zdobiony barek na alkohol to doskonały prezent dla konesera alkoholi. Wyróżnia go ponadczasowy i unikalny design. Akcesoria ..
1145 zł
Stylowe spinki do mankietów - sklep Luxury Products
STYLOWE SPINKI DO ..
Piękne i klasyczne wzory - David Oscarson! David Oscarson jest liderem na rynku i rozpoznawalną marką wśród zapalonych ..
6120 zł
Awangardowy biały dywan z kryształkami Swarovskiego
AWANGARDOWY BIAŁY ..
Piękna kolekcja dywanów Diamond, dekorowanych kryształkami Swarovskiego Luxury Products pragnie przedstawić niesamowitą ..
2500 zł
Luksusowa, brązowa rzeźba Lurchera
LUKSUSOWA, BR..
Jedyna taka rzeźba przedstawiająca Lurchera - rasa psa gończego. Świetnie wypełni nadmiar pustego miejsca na biurku oraz w ..
986 zł
Elegancki talerz z brązu
ELEGANCKI TALERZ Z ..
Należy przyznać, że produkty z brązu zasługują na szczególne uznanie - zwłaszcza, jeśli są to produkty hiszpańskiej marki, kt..
969 zł
Ozdobny ceramiczny pies
OZDOBNY CERAMICZNY ..
Manufaktura Trea Ceramiche to znany producent włoskiej ceramiki. Jej produkty są znane kolekcjonerom na całym świecie. Może ..
1162 zł
Statuetka z nutą
STATUETKA Z NUTĄ
Olśniewająca statuetka z nutą. Znakomity pomysł na urodziny, imieniny lub inne okazje dla drugiej osoby. Firma obecnie wytwarza ..
185 zł

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

Cennik nie stanowi oferty handlowych w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.