flaga polski 100 PLN(zł) = 100.00 PLN
flaga
flaga 100 USD($) = 343.19 PLN
flaga
flaga 100 EUR(€) = 422.95 PLN
flaga
flaga 100 GBP(£) = 483.68 PLN
flaga
flaga 100 RUB(рубль) = 6.00 PLN
flaga

Wykwintne, Luksusowe Pióro Wieczne Platyna Portrait

Wykwintne, Luksusowe Pióro Wieczne Platyna Portrait
Wykwintne, Luksusowe Pióro Wieczne Platyna Portrait Wykwintne, Luksusowe Pióro Wieczne Platyna Portrait Wykwintne, Luksusowe Pióro Wieczne Platyna Portrait Wykwintne, Luksusowe Pióro Wieczne Platyna Portrait Wykwintne, Luksusowe Pióro Wieczne Platyna Portrait

Opis:

Wierne historii i wartościom Montegrappa, pierwszego producenta piór wiecznych we Włoszech, którego instrumenty piśmiennicze są cenione i poszukiwane na całym świecie przez kolekcjonerów i wielbicieli ekskluzywnych przedmiotów, prezentuje kolejne Pióro Portrait Pen.

Pióra te cenione są za oryginalne wzornictwo, wygląd godny włoskiej elegancji i niezrównaną jakość rzemiosła stosującego wyjątkowe metody, przejęte z tradycji złotniczej, a unowocześnione dzięki wprowadzeniu innowacyjnych technik.
Jest to przedmiot bezcenny, stworzony dla wybranej elity szczęśliwców, którzy uwielbiają otaczać się pięknymi i ekskluzywnymi przedmiotami, dopasowanymi do potrzeb każdego z użytkowników.

Pióro to, z białego lub różowego złota, może zostać stworzone według życzeń klienta. Może na nim zostać umieszczony portret ukochanej osoby, symbol zaręczyn lub na przykład rodzinny herb. Wszystko, to co ma wyjątkowe znaczenie dla właściciela, może znaleźć swoje odzwierciedlenie w tym proponowanym piórze. Każde z tych piór jest absolutnie wyjątkowe i inne od pozostałych. Stanowi ono swoisty symbol oddania i nabywa charakter osoby, która je posiada. To ekskluzywny klejnot pośród instrumentów piśmienniczych, produkowany przez firmę Montegrappa.

"Portrait Pen" to pióro wieczne wykonane z 18 karatowego, białego lub różowego złota, ze specjalnie zaprojektowaną przestrzenią na korpusie, która może zostać ozdobiona zgodnie z życzeniem klienta: obrazem, portretem, rysunkiem. Wykonują ją mistrzowie rzemiosła z firmy Montegrappa, używających tradycyjnych technik ręcznego grawerowania dłutem.
Praca ta wymaga rzadko spotykanych zdolności artystycznych, a posiadanych przez mistrzów grawerstwa z najstarszej włoskiej manufaktury instrumentów piśmiennych.

Ci wspaniali artyści rzemiosła grawerskiego, spełniają największe pragnienia klienta, odtwarzając rylcem na niewielkiej powierzchni korpusu pióra, skomplikowane wzory, portrety czy rysunki. Grawerowanie na różnej głębokości, wykonywane jest przez wybitnych złotników, którzy elementy wybranego przez klienta wzoru przenoszą z ogromnym wyczuciem na powierzchnię pióra.

Miniaturowa dekoracja uwidoczniona na małej powierzchni stanowi największą wartość tego przedmiotu.

Korpus i skuwkę graweruję się na różnych głębokościach, dzięki czemu ozdobiony element wybrany przez właściciela pióra wyróżnia się na złotym tle tworząc niepowtarzalny osobisty symbol. Na skuwce znajduję się także miejsce, w którym można wygrawerować dedykacją, sentencję lub odwzorować autograf właściciela.

Pióro "Portrait Pen", umieszczone jest w eleganckim etui zrobionym z korzenia orzecha włoskiego, które z wyjątkową dyskrecją skrywa w sobie tak drogocenny i wspaniały przedmiot. Stworzenie każdego pióra "Portrait Pen", trwa około trzech miesięcy i odbywa się wyłącznie na indywidualne zamówienie klienta, dzięki czemu powstaje zawsze tylko jeden egzemplarz takiego pióra.

Powróć do zakupów
242100
Zadzwoń i zamów telefonicznie, 660 777 937

Producent: Montegrappa

Model: Portrait Pen Pink Gold

Stalówka: grawerowana, rozmiarEF/F/M/B

Korpus: element wybrany przez właściciela pióra, na skuwce miejsce, w którym można wygrawerować dedykacją, sentencję lub odwzorować autograf właściciela

System napełniania: tłokowy

Czas realizacji: 3m-ce

Limitacja: na zamówienie

Wysyłka/Prezent: na życzenie wysyłka pod wskazany adres, w eleganckim prezentowym opakowaniu, z możliwością dołączenia karty z dedykacją lub życzeniami

Grawer/Wytłaczanie: na życzenie grawerowanie, lub wytłaczanie dowolnego tekstu, dedykacji czy inicjałów

Zobacz nasze grawery

Zadaj Pytanie

Formularz zapytania dla produktu Wykwintne, Luksusowe Pióro Wieczne Platyna Portrait

Twoje imię i nazwisko:

Twój adres e-mail:

Twój numer telefonu:

Twoje zapytanie:

Pióro wieczne Trellis Collection Red & White in 18-kt.
PIÓRO WIECZNE TRELLIS ..
David Oscarson jest liderem na rynku i rozpoznawalną marką wśród zapalonych kolekcjonerów piór na całym świecie. Jego ..
22583 zł
Designerski dywan 3D z kryształami Swarovskiego marki Art Relief
DESIGNERSKI DYWAN 3D Z ..
Zachwycający ręcznie wykonywany dywan 3D, z kryształkami Swarovskiego oraz ze spodem z czerwonego zamszu Podana cena ..
2500 zł
Ekskluzywne ozdobne pudełko na biurko z wyposażeniem
EKSKLUZYWNE OZDOBNE PUDE..
Prestiżowy komplet na biurko, składający się z pióra, lupy, nożyka, oraz atramentu! W 1975 roku z małej manufaktury ..
2094 zł
Zdobiona ornamentami patera
ZDOBIONA ORNAMENTAMI PATERA
Stylowa patera, przywołująca na myśl piękno prawdziwych antyków zdobiona jest pięknymi kwiecistymi wzorami. Inspirowana jest ..
541 zł
Luksusowy dywan
LUKSUSOWY DYWAN ..
Manufaktura Art Relief jako jedyna w Europie zajmuje się ręcznym, artystycznym reliefem dywanów, tworząc dzieła sztuki o wzorach p..
9944 zł
RN-F106S Pióro Wieczne STERLING SILVER 925
RN-F106S PIÓRO ..
Laban jest marką czołowego tajwańskiego producenta piór i długopisów. Obecnie działania firmy Laban skupiają się głównie na ..
1780 zł
Pióro Two Empires Niebieskie Limitowana Kolekcja
PIÓRO TWO EMPIRES ..
Rok 1985 był początkiem istnienia jednej z najbardziowych marek wśród producenów i fanów ekskluzywnych przyborów do pisania. Urso ..
15087 zł
Designerskie szpilki do papieru - człowiek
DESIGNERSKIE ..
Marka którą wprowadzamy na Polski rynek to Mukul Goyal. Niemiecka jakość materiałów i wykonania, połączona z pięknymi ..
68 zł
Ceramiczne wazony do wnętrza - różne wielkośći
CERAMICZNE WAZONY ..
Włoska ceramika ozdobna. Włoska fabryka Sonda Ceramika została założona w 1974 roku przez Domenico Sonda. Od tamtego czasu ..
1193 zł
Ekskluzywne wyroby szklane z Włoch
EKSKLUZYWNE WYROBY ..
Szklana zastawa na eleganckie stoły - sklep Luxury Products. Włoscy rzemieślnicy słyną z oryginalnego kunsztu produkcji ..
241 zł
Gustowny wazon do salonu
GUSTOWNY WAZON DO ..
Wyjątkowe włoskie produkty wyposażenia salonów i apartamentów. Z zadowoleniem przedstawiamy Państwu nową firmę na ..
1028 zł
Luksusowy globobar Bottiglia safari  sklep Luxury Products
LUKSUSOWY GLOBOBAR ..
Na początku swej działalności Zoffoli skupiała się głównie na wysokiej jakości ekskluzywnych globusach, których największą ..
1599 zł

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

Cennik nie stanowi oferty handlowych w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.