flaga polski 100 PLN(zł) = 100.00 PLN
flaga
flaga 100 USD($) = 376.01 PLN
flaga
flaga 100 EUR(€) = 430.49 PLN
flaga
flaga 100 GBP(£) = 490.14 PLN
flaga
flaga 100 RUB(рубль) = 5.72 PLN
flaga

Wykwintne, Luksusowe Pióro Wieczne Platyna Portrait

Wykwintne, Luksusowe Pióro Wieczne Platyna Portrait
Wykwintne, Luksusowe Pióro Wieczne Platyna Portrait Wykwintne, Luksusowe Pióro Wieczne Platyna Portrait Wykwintne, Luksusowe Pióro Wieczne Platyna Portrait Wykwintne, Luksusowe Pióro Wieczne Platyna Portrait Wykwintne, Luksusowe Pióro Wieczne Platyna Portrait

Opis:

Wierne historii i wartościom Montegrappa, pierwszego producenta piór wiecznych we Włoszech, którego instrumenty piśmiennicze są cenione i poszukiwane na całym świecie przez kolekcjonerów i wielbicieli ekskluzywnych przedmiotów, prezentuje kolejne Pióro Portrait Pen.

Pióra te cenione są za oryginalne wzornictwo, wygląd godny włoskiej elegancji i niezrównaną jakość rzemiosła stosującego wyjątkowe metody, przejęte z tradycji złotniczej, a unowocześnione dzięki wprowadzeniu innowacyjnych technik.
Jest to przedmiot bezcenny, stworzony dla wybranej elity szczęśliwców, którzy uwielbiają otaczać się pięknymi i ekskluzywnymi przedmiotami, dopasowanymi do potrzeb każdego z użytkowników.

Pióro to, z białego lub różowego złota, może zostać stworzone według życzeń klienta. Może na nim zostać umieszczony portret ukochanej osoby, symbol zaręczyn lub na przykład rodzinny herb. Wszystko, to co ma wyjątkowe znaczenie dla właściciela, może znaleźć swoje odzwierciedlenie w tym proponowanym piórze. Każde z tych piór jest absolutnie wyjątkowe i inne od pozostałych. Stanowi ono swoisty symbol oddania i nabywa charakter osoby, która je posiada. To ekskluzywny klejnot pośród instrumentów piśmienniczych, produkowany przez firmę Montegrappa.

"Portrait Pen" to pióro wieczne wykonane z 18 karatowego, białego lub różowego złota, ze specjalnie zaprojektowaną przestrzenią na korpusie, która może zostać ozdobiona zgodnie z życzeniem klienta: obrazem, portretem, rysunkiem. Wykonują ją mistrzowie rzemiosła z firmy Montegrappa, używających tradycyjnych technik ręcznego grawerowania dłutem.
Praca ta wymaga rzadko spotykanych zdolności artystycznych, a posiadanych przez mistrzów grawerstwa z najstarszej włoskiej manufaktury instrumentów piśmiennych.

Ci wspaniali artyści rzemiosła grawerskiego, spełniają największe pragnienia klienta, odtwarzając rylcem na niewielkiej powierzchni korpusu pióra, skomplikowane wzory, portrety czy rysunki. Grawerowanie na różnej głębokości, wykonywane jest przez wybitnych złotników, którzy elementy wybranego przez klienta wzoru przenoszą z ogromnym wyczuciem na powierzchnię pióra.

Miniaturowa dekoracja uwidoczniona na małej powierzchni stanowi największą wartość tego przedmiotu.

Korpus i skuwkę graweruję się na różnych głębokościach, dzięki czemu ozdobiony element wybrany przez właściciela pióra wyróżnia się na złotym tle tworząc niepowtarzalny osobisty symbol. Na skuwce znajduję się także miejsce, w którym można wygrawerować dedykacją, sentencję lub odwzorować autograf właściciela.

Pióro "Portrait Pen", umieszczone jest w eleganckim etui zrobionym z korzenia orzecha włoskiego, które z wyjątkową dyskrecją skrywa w sobie tak drogocenny i wspaniały przedmiot. Stworzenie każdego pióra "Portrait Pen", trwa około trzech miesięcy i odbywa się wyłącznie na indywidualne zamówienie klienta, dzięki czemu powstaje zawsze tylko jeden egzemplarz takiego pióra.

Powróć do zakupów
242100
Zadzwoń i zamów telefonicznie, 660 777 937

Producent: Montegrappa

Model: Portrait Pen Pink Gold

Stalówka: grawerowana, rozmiarEF/F/M/B

Korpus: element wybrany przez właściciela pióra, na skuwce miejsce, w którym można wygrawerować dedykacją, sentencję lub odwzorować autograf właściciela

System napełniania: tłokowy

Czas realizacji: 3m-ce

Limitacja: na zamówienie

Wysyłka/Prezent: na życzenie wysyłka pod wskazany adres, w eleganckim prezentowym opakowaniu, z możliwością dołączenia karty z dedykacją lub życzeniami

Grawer/Wytłaczanie: na życzenie grawerowanie, lub wytłaczanie dowolnego tekstu, dedykacji czy inicjałów

Zobacz nasze grawery

Zadaj Pytanie

Formularz zapytania dla produktu Wykwintne, Luksusowe Pióro Wieczne Platyna Portrait

Twoje imię i nazwisko:

Twój adres e-mail:

Twój numer telefonu:

Twoje zapytanie:

Polecamy produkty
Obraz 8
11000 zł
4000 zł. Eksluzywny Bon na prezenty
4000 zł
Pióro wieczne Tree of Life Azure Blue
24975 zł
Notes koloru różowego format A6 i A5
NOTES KOLORU RÓŻOWEGO ..
Pojedyncze akcesoria tej marki możecie Państwo zamówić w kategorii: Pojedyncze akcesoria biurowe.  Awangardowe ..
56 zł
Wyjątkowa taca dekoracyjna
WYJĄTKOWA TACA DEKORACYJNA
Secesja we współczesnym designie Styl secesyjny charakteryzuje się swobodną, odważną ornamentacją wykorzystującą ..
504 zł
Lampa ozdobna
LAMPA OZDOBNA
Elegancka ozdobna lampa - sklep Luxury Products. Od 1965 roku, w rodzinie CAMPAGNARO - produkuje się elegencką i niebanalną ..
1589 zł
10 sztuk sztućców ze srebra - marka Wilkens
10 SZTUK SZTUĆCÓW ZE ..
Marka Luxury Products przedstawia historię manufaktury Wilkens Założona w 1810 przez Martina Heinricha Wilkens Wilkens ..
11946 zł
Rzeżba Akt Bez Serc
RZEŻBA AKT BEZ SERC
Autorem rzeżby jest Joanna Żochowska, która swoją pracę twórczą poświęciła głównie psychologicznej interpretacji ludzkich ..
2900 zł
Bogato zdobiony dywan w technologi 3D - Luxury Products
BOGATO ZDOBIONY ..
Kunsztowny dywan wykonany nowotarskiej w technologii 3D z akrylowej przędzy na podłożu z czerwonego zamszu Luxury Products ..
2500 zł
Ikona
IKONA "GEORGE"
Ikona świętego Jerzego w wykonaniu Credan SA! W 1975 roku z małej manufaktury Creaciones Dangel utworzono firmę CREDAN, nie ..
474 zł
Obraz Pocałunek
OBRAZ POCAŁUNEK
Autorem obrazu jest Sylwia Borkowska, która ukończyła ASP we Wrocławiu. Artystka kiedy maluje miesza techniki, nie ograniczając ..
1550 zł
Pióro kulkowe Seventies z żywicy i metalu
PIÓRO KULKOWE ..
Marlen to marka specjalizująca się w tworzeniu luksusowych artykułów piśmiennych , które posiada dziś wielu kolekcjonerów i ..
1804 zł
Komplet 6 ślicznych foremek do domowych czekoladek
KOMPLET 6 ..
Komplet oryginalnych foremek będzie idealny do czekoladek wypełnionych nadzieniem - z karmelu, kokosów, karmelizowanych owoców. ..
930 zł
Duży desingerski żyrandol marki VG
DUŻY DESINGERSKI ..
Oświetlenie podwieszane składające się z trzech żyrandoli Egg 50 ulokowanych jeden pod drugim. Firma VG została założona ..
31189 zł
Klasyczna porcelanowa taca
KLASYCZNA ..
Ekskluzywne zestawy porcelany stołowej Oferujemy Państwu tą luksusową markę, która jest nowością na Polskim rynku. ..
805 zł

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

Cennik nie stanowi oferty handlowych w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.