flaga polski 100 PLN(zł) = 100.00 PLN
flaga
flaga 100 USD($) = 371.70 PLN
flaga
flaga 100 EUR(€) = 432.75 PLN
flaga
flaga 100 GBP(£) = 483.76 PLN
flaga
flaga 100 RUB(рубль) = 5.86 PLN
flaga

Wykwintne, Luksusowe Pióro Wieczne Platyna Portrait

Wykwintne, Luksusowe Pióro Wieczne Platyna Portrait
Wykwintne, Luksusowe Pióro Wieczne Platyna Portrait Wykwintne, Luksusowe Pióro Wieczne Platyna Portrait Wykwintne, Luksusowe Pióro Wieczne Platyna Portrait Wykwintne, Luksusowe Pióro Wieczne Platyna Portrait Wykwintne, Luksusowe Pióro Wieczne Platyna Portrait

Opis:

Wierne historii i wartościom Montegrappa, pierwszego producenta piór wiecznych we Włoszech, którego instrumenty piśmiennicze są cenione i poszukiwane na całym świecie przez kolekcjonerów i wielbicieli ekskluzywnych przedmiotów, prezentuje kolejne Pióro Portrait Pen.

Pióra te cenione są za oryginalne wzornictwo, wygląd godny włoskiej elegancji i niezrównaną jakość rzemiosła stosującego wyjątkowe metody, przejęte z tradycji złotniczej, a unowocześnione dzięki wprowadzeniu innowacyjnych technik.
Jest to przedmiot bezcenny, stworzony dla wybranej elity szczęśliwców, którzy uwielbiają otaczać się pięknymi i ekskluzywnymi przedmiotami, dopasowanymi do potrzeb każdego z użytkowników.

Pióro to, z białego lub różowego złota, może zostać stworzone według życzeń klienta. Może na nim zostać umieszczony portret ukochanej osoby, symbol zaręczyn lub na przykład rodzinny herb. Wszystko, to co ma wyjątkowe znaczenie dla właściciela, może znaleźć swoje odzwierciedlenie w tym proponowanym piórze. Każde z tych piór jest absolutnie wyjątkowe i inne od pozostałych. Stanowi ono swoisty symbol oddania i nabywa charakter osoby, która je posiada. To ekskluzywny klejnot pośród instrumentów piśmienniczych, produkowany przez firmę Montegrappa.

"Portrait Pen" to pióro wieczne wykonane z 18 karatowego, białego lub różowego złota, ze specjalnie zaprojektowaną przestrzenią na korpusie, która może zostać ozdobiona zgodnie z życzeniem klienta: obrazem, portretem, rysunkiem. Wykonują ją mistrzowie rzemiosła z firmy Montegrappa, używających tradycyjnych technik ręcznego grawerowania dłutem.
Praca ta wymaga rzadko spotykanych zdolności artystycznych, a posiadanych przez mistrzów grawerstwa z najstarszej włoskiej manufaktury instrumentów piśmiennych.

Ci wspaniali artyści rzemiosła grawerskiego, spełniają największe pragnienia klienta, odtwarzając rylcem na niewielkiej powierzchni korpusu pióra, skomplikowane wzory, portrety czy rysunki. Grawerowanie na różnej głębokości, wykonywane jest przez wybitnych złotników, którzy elementy wybranego przez klienta wzoru przenoszą z ogromnym wyczuciem na powierzchnię pióra.

Miniaturowa dekoracja uwidoczniona na małej powierzchni stanowi największą wartość tego przedmiotu.

Korpus i skuwkę graweruję się na różnych głębokościach, dzięki czemu ozdobiony element wybrany przez właściciela pióra wyróżnia się na złotym tle tworząc niepowtarzalny osobisty symbol. Na skuwce znajduję się także miejsce, w którym można wygrawerować dedykacją, sentencję lub odwzorować autograf właściciela.

Pióro "Portrait Pen", umieszczone jest w eleganckim etui zrobionym z korzenia orzecha włoskiego, które z wyjątkową dyskrecją skrywa w sobie tak drogocenny i wspaniały przedmiot. Stworzenie każdego pióra "Portrait Pen", trwa około trzech miesięcy i odbywa się wyłącznie na indywidualne zamówienie klienta, dzięki czemu powstaje zawsze tylko jeden egzemplarz takiego pióra.

Powróć do zakupów
242100
Zadzwoń i zamów telefonicznie, 660 777 937

Producent: Montegrappa

Model: Portrait Pen Pink Gold

Stalówka: grawerowana, rozmiarEF/F/M/B

Korpus: element wybrany przez właściciela pióra, na skuwce miejsce, w którym można wygrawerować dedykacją, sentencję lub odwzorować autograf właściciela

System napełniania: tłokowy

Czas realizacji: 3m-ce

Limitacja: na zamówienie

Wysyłka/Prezent: na życzenie wysyłka pod wskazany adres, w eleganckim prezentowym opakowaniu, z możliwością dołączenia karty z dedykacją lub życzeniami

Grawer/Wytłaczanie: na życzenie grawerowanie, lub wytłaczanie dowolnego tekstu, dedykacji czy inicjałów

Zobacz nasze grawery

Zadaj Pytanie

Formularz zapytania dla produktu Wykwintne, Luksusowe Pióro Wieczne Platyna Portrait

Twoje imię i nazwisko:

Twój adres e-mail:

Twój numer telefonu:

Twoje zapytanie:

Włoska srebrna taca
WŁOSKA SREBRNA TACA
Taca wykonana ze srebra - sklep Luxury Products. Kolekcja 18th Century stanowi idealną syntezę doskonałej formy i subtelnych ..
7270 zł
Pióro Wieczne Ivanhoe platerowane srebrem, rodowane
PIÓRO WIECZNE IVANHOE ..
Eleganckie pióro wieczne - platerowane rodem - sklep Luxury Products. Firma Caran d'Ache została założona w 1915 roku, przez ..
3331 zł
Nożyk do otwierania listów z figurką żurawia
NOŻYK DO OTWIERANIA LIST..
W akcesoriach biurowych włoskiej manufaktury Cosi Tabellini znajdziecie Państwo nie tylko nożyki do papeterii i szkła powiększaj..
177 zł
Cudowny album foto w kwiaty
CUDOWNY ALBUM FOTO W KWIATY
Wypukłe aplikacje kwiatowe to to, co wyróżnia kolekcję Orchidea spośród innych. Giemme w swoich liniach ma wiele stylistyk - od ..
238 zł
Spinki do mankietów Venice Urso
SPINKI DO MANKIET..
Włoska firma Urso powstała w 1985 roku i od tamtego czasu jest jedną z wiodących manufaktur w wytwarzaniu ekskluzywnych artykułów ..
31937 zł
Nietypowy dziennik okrętowy włoskiej marki
NIETYPOWY DZIENNIK ..
To propozycja dla marynarzy i kapitanów, którzy większość swego życia spędzają na morzu. Włoska firma Legatoria Koine to ..
164 zł
Rzeżba dwustronna Prometeusz
RZEŻBA DWUSTRONNA ..
W twórczości Eugeniusza Molskiego praktyczne przeznaczenie ceramicznej formy prawie nie jest brane przez niego pod uwagę. Bogata ..
1950 zł
Elegancki dziennik okrętowy
ELEGANCKI DZIENNIK ..
Włoska firma Legatoria Koine to tradycyjna manufaktura produkująca niepowtarzalne wyroby piśmienne i biurowe. Włoski design to przyk..
164 zł
Waza Mała Royal Buckingham Limitowana Edycja Romanov
WAZA MAŁA ROYAL ..
Royal Buckingham to wspaniała manufaktura - która zaczęła produkcję w XVIII wieku w samym sercu Anglii Stoke-on-Trent. Ekskluzywna ..
1040 zł
Perły z kwiatem róży - luksusowa bransoletka
PERŁY Z KWIATEM R..
Większość biżuterii prestiżowej firmy Astorga jest wykonana z 9 karatowego złota i srebra próby 925. Połączenie tych ..
666 zł
Doskonały prezent dla szefa - srebrne żniwa
DOSKONAŁY PREZENT ..
..
1060 zł
Srebrna łyżka stołowa Mauriziano
SREBRNA ŁYŻKA ..
Luksusowy serwis obiadowy od wieków uznawany jest za atrybut bogactwa. Artyści związani z Schiavon mówią nam swoimi kolekcjami ..
593 zł

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

Cennik nie stanowi oferty handlowych w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.