flaga polski 100 PLN(zł) = 100.00 PLN
flaga
flaga 100 USD($) = 357.40 PLN
flaga
flaga 100 EUR(€) = 421.34 PLN
flaga
flaga 100 GBP(£) = 477.17 PLN
flaga
flaga 100 RUB(рубль) = 6.10 PLN
flaga

Wykwintne, Luksusowe Pióro Wieczne Platyna Portrait

Wykwintne, Luksusowe Pióro Wieczne Platyna Portrait
Wykwintne, Luksusowe Pióro Wieczne Platyna Portrait Wykwintne, Luksusowe Pióro Wieczne Platyna Portrait Wykwintne, Luksusowe Pióro Wieczne Platyna Portrait Wykwintne, Luksusowe Pióro Wieczne Platyna Portrait Wykwintne, Luksusowe Pióro Wieczne Platyna Portrait

Opis:

Wierne historii i wartościom Montegrappa, pierwszego producenta piór wiecznych we Włoszech, którego instrumenty piśmiennicze są cenione i poszukiwane na całym świecie przez kolekcjonerów i wielbicieli ekskluzywnych przedmiotów, prezentuje kolejne Pióro Portrait Pen.

Pióra te cenione są za oryginalne wzornictwo, wygląd godny włoskiej elegancji i niezrównaną jakość rzemiosła stosującego wyjątkowe metody, przejęte z tradycji złotniczej, a unowocześnione dzięki wprowadzeniu innowacyjnych technik.
Jest to przedmiot bezcenny, stworzony dla wybranej elity szczęśliwców, którzy uwielbiają otaczać się pięknymi i ekskluzywnymi przedmiotami, dopasowanymi do potrzeb każdego z użytkowników.

Pióro to, z białego lub różowego złota, może zostać stworzone według życzeń klienta. Może na nim zostać umieszczony portret ukochanej osoby, symbol zaręczyn lub na przykład rodzinny herb. Wszystko, to co ma wyjątkowe znaczenie dla właściciela, może znaleźć swoje odzwierciedlenie w tym proponowanym piórze. Każde z tych piór jest absolutnie wyjątkowe i inne od pozostałych. Stanowi ono swoisty symbol oddania i nabywa charakter osoby, która je posiada. To ekskluzywny klejnot pośród instrumentów piśmienniczych, produkowany przez firmę Montegrappa.

"Portrait Pen" to pióro wieczne wykonane z 18 karatowego, białego lub różowego złota, ze specjalnie zaprojektowaną przestrzenią na korpusie, która może zostać ozdobiona zgodnie z życzeniem klienta: obrazem, portretem, rysunkiem. Wykonują ją mistrzowie rzemiosła z firmy Montegrappa, używających tradycyjnych technik ręcznego grawerowania dłutem.
Praca ta wymaga rzadko spotykanych zdolności artystycznych, a posiadanych przez mistrzów grawerstwa z najstarszej włoskiej manufaktury instrumentów piśmiennych.

Ci wspaniali artyści rzemiosła grawerskiego, spełniają największe pragnienia klienta, odtwarzając rylcem na niewielkiej powierzchni korpusu pióra, skomplikowane wzory, portrety czy rysunki. Grawerowanie na różnej głębokości, wykonywane jest przez wybitnych złotników, którzy elementy wybranego przez klienta wzoru przenoszą z ogromnym wyczuciem na powierzchnię pióra.

Miniaturowa dekoracja uwidoczniona na małej powierzchni stanowi największą wartość tego przedmiotu.

Korpus i skuwkę graweruję się na różnych głębokościach, dzięki czemu ozdobiony element wybrany przez właściciela pióra wyróżnia się na złotym tle tworząc niepowtarzalny osobisty symbol. Na skuwce znajduję się także miejsce, w którym można wygrawerować dedykacją, sentencję lub odwzorować autograf właściciela.

Pióro "Portrait Pen", umieszczone jest w eleganckim etui zrobionym z korzenia orzecha włoskiego, które z wyjątkową dyskrecją skrywa w sobie tak drogocenny i wspaniały przedmiot. Stworzenie każdego pióra "Portrait Pen", trwa około trzech miesięcy i odbywa się wyłącznie na indywidualne zamówienie klienta, dzięki czemu powstaje zawsze tylko jeden egzemplarz takiego pióra.

Powróć do zakupów
242100
Zadzwoń i zamów telefonicznie, 660 777 937

Producent: Montegrappa

Model: Portrait Pen Pink Gold

Stalówka: grawerowana, rozmiarEF/F/M/B

Korpus: element wybrany przez właściciela pióra, na skuwce miejsce, w którym można wygrawerować dedykacją, sentencję lub odwzorować autograf właściciela

System napełniania: tłokowy

Czas realizacji: 3m-ce

Limitacja: na zamówienie

Wysyłka/Prezent: na życzenie wysyłka pod wskazany adres, w eleganckim prezentowym opakowaniu, z możliwością dołączenia karty z dedykacją lub życzeniami

Grawer/Wytłaczanie: na życzenie grawerowanie, lub wytłaczanie dowolnego tekstu, dedykacji czy inicjałów

Zobacz nasze grawery

Zadaj Pytanie

Formularz zapytania dla produktu Wykwintne, Luksusowe Pióro Wieczne Platyna Portrait

Twoje imię i nazwisko:

Twój adres e-mail:

Twój numer telefonu:

Twoje zapytanie:

Polecamy produkty
Ekskluzywny żyrandol VE 1182/S8
14951 zł
Piękna taca dekoracyjna
1411 zł
Oryginalna czekolada gorzka z suszonym chili
17 zł
Dekorowany serwer z uchwytami posrebrzanymi
DEKOROWANY SERWER Z ..
Sposób podania wytrawnych dań jest równie istotny, jak ich smak. Schiavon proponuje więc zastawy stołowe dla wielbicieli dobrej ..
678 zł
Pióro wieczne Celestial Azure Blue
PIÓRO WIECZNE CELESTIAL ..
David Oscarson jest liderem na rynku i rozpoznawalną marką wśród zapalonych kolekcjonerów piór na całym świecie. Jego ..
22583 zł
Srebrny widelec-serwer do babki Francese
SREBRNY WIDELEC-SERWER DO ..
Model Francese to efekt inspiracji francuską tradycją. Zupełnie wyjątkowy w swoich subtelnych zdobieniach, charakteryzuje się pi..
535 zł
Łyżka Stołowa Britannia Arthur Price of England Srebrna
ŁYŻKA STOŁOWA BRITANNIA ..
Wzór Britannia bazuje na staro-angielskich wzorach z lat 1750 i jest kwintesencją angielskości. Ekskluzywne sztućce srebrne ..
1865 zł
Nietypowy notes włoski
NIETYPOWY NOTES W..
Włoski design to przykład jak piękna może być galanteria skórzana, oraz biurowa. Firma Legatoria Koine to tradycyjna ..
139 zł
Luksusowy dywan 3D z kryształkami do salonu
LUKSUSOWY DYWAN 3D ..
Niezwykły dywan w 3D o pięknym wzorze, w wspaniały sposób podkreśli indywidualny wystrój wnętrza Luxury Products pragnie ..
2500 zł
Obraz 6
OBRAZ 6
Piekny i niebanalny obraz - sklep Luxury Products. Pragniemy Państwu przedstawić kolekcję dzieł Andrzeja Bartosza. Artysta na ..
10000 zł
Niedzwiedź - barek ze szklankami do alkoholu
NIEDZWIEDŹ - ..
Piękna i funkcjonalna ozdoba do alkoholu ! Włoska firma Chinelli ze słynnym logiem " szczeniaka ", to ogromny wybór prezentów ..
1205 zł
Minimalistyczny żyrandol do nowoczesnych wnętrz
MINIMALISTYCZNY ..
Oświetlenie podwieszane składające się z dwóch żyrandoli Egg 50 ulokowanych jeden pod drugim. Firma VG została założona ..
21804 zł
Pozłacany talerz obiadowy
POZŁACANY TALERZ ..
Każda serwowana potrawa potrzebuje pięknej oprawy..Jesteśmy pewni, że dania podawane na takim eleganckim ..
447 zł
Ekstrawagancka misa z ceramiki z kogutem
EKSTRAWAGANCKA ..
Piękna ceramiczna misa z figurką koguta na środku, istnieje możliwość doboru koloru Firma Luxury Products prezentuje Państwu ..
927 zł
Luksusowa owalna misa
LUKSUSOWA OWALNA ..
Włoskie akcesoria kuchenne, biurowe, a także unikatowe wyroby do wystroju wnętrz - Luxury Products przedstawia ..
1357 zł

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

Cennik nie stanowi oferty handlowych w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.