flaga polski 100 PLN(zł) = 100.00 PLN
flaga
flaga 100 USD($) = 360.04 PLN
flaga
flaga 100 EUR(€) = 424.49 PLN
flaga
flaga 100 GBP(£) = 478.89 PLN
flaga
flaga 100 RUB(рубль) = 6.29 PLN
flaga

Szeroki złoty pierścionek okolicznościowy

Szeroki złoty pierścionek okolicznościowy
Szeroki złoty pierścionek okolicznościowy Szeroki złoty pierścionek okolicznościowy Szeroki złoty pierścionek okolicznościowy Szeroki złoty pierścionek okolicznościowy Szeroki złoty pierścionek okolicznościowy Szeroki złoty pierścionek okolicznościowy Szeroki złoty pierścionek okolicznościowy Szeroki złoty pierścionek okolicznościowy Szeroki złoty pierścionek okolicznościowy Szeroki złoty pierścionek okolicznościowy Szeroki złoty pierścionek okolicznościowy

Opis:

Piękny pierścionek wykonany z żółtego złota i koroną wysadzaną brylantami - Staviori spełnia oczekiwania kobiet!


Staviori to renomowana firma, której miano wywodzi się od tajemniczego projektanta królewskiej biżuterii tworzącego w  XIX wieku w Sardynii - złotnika Marcello Staviori!

Włoch dzięki długoletniej praktyce z znakomicie kształtował nawet skromnych formatów dzieła sztuki złotniczej z kamieni szlachetnych czy złota, idealnie dopasowując je do charakteru i gustu przyszłego posiadacza!

Obecnie firma Staviori kontynuuje tradycję włoskiego pasjonaty i produkuje niepowtarzalną biżuterię  na indywidualne zlecenie Klienta. Do swoich unikatów Staviori stosuje naturalne perły i kamienie szlachetne, m.in. diamenty, rubiny, szafiry i szmaragdy, a także  markazyty, cyrkonie, onyks i koral.

Marka posiada w kolekcji unikatowe pierścionki okolicznościowe, wisiorki, łańcuszki i kolie  z metali szlachetnych - białego, różowego i żółtego złota o próbie 750, 585 lub 333, srebra próby 925 oraz biżuterię inwestycyjną i diamenty we wszystkich możliwych modelach szlifu!

Zgodnie z wymogami ONZ, kamienie wykorzystywane przy tworzenia biżuterii pochodzą z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych. Do każdego wyrobu dołączony jest certyfikat jakości.

Krótki poradnik czym należy się kierować kupując biżuterię z brylantami..

Wagą kamienia, która nie zawsze przekłada się na jego wielkość, bowiem wszystkie kamienie mają indywidualną gęstość - zależnie od rodzaju.

Czystością brylantu - nie ma idealnie czystych kamieni szlachetnych. Inkluzje, czyli zanieczyszczenia widoczne dopiero pod mikroskopem elektronowym i mogą okazać się nieocenioną pomocą w rozpoznawaniu kamieni szlachetnych..

Jeśli zaś chodzi o szmaragdy wrostki są wręcz wskazane, bowiem są potwierdzeniem tego, że kamień  jest naturalny. 

Szlifem - najbardziej poszukiwane kamienie to takie, w których cała powierzchnia odbija światło, nie pozostawiając ciemnych plam.

Barwą danego okazu - definiowana jest za pomocą specjalnej skali. Za najlepsze kamienie uchodzą te z kodami o barwie H i czystości SI z uwagi na stosunek koloru i jakości do ceny.

  • Złoto i brylanty to stabilność i niezawodność inwestycji, cena szlachetnych kruszców stopniowo wzrasta, pomnażając wartość biżuterii.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem Staviori!
Powróć do zakupów
19200
Zadzwoń i zamów telefonicznie, 660 777 937

Producent: Staviori

Model: PZD1649

Waga: ok. 7 g

Rozmiar pierścionka: dowolny

Wymiary: szerokość: 7 mm

Materiały: Żółte złoto 0,750;

: 119 Diamentów, szlif brylantowy, o masie 1,18 ct., barwa G-H, czystość SI1

Opakowanie: ozdobne od producenta

Czas realizacji: w zależności od stanu magazynowego

Wysyłka/Prezent: na życzenie wysyłka pod wskazany adres, w eleganckim prezentowym opakowaniu, z możliwością dołączenia karty z dedykacją lub życzeniami

Grawer/Wytłaczanie: na życzenie grawerowanie, lub wytłaczanie dowolnego tekstu, dedykacji czy inicjałów

Zobacz nasze grawery

Zadaj Pytanie

Podobne Produkty

Formularz zapytania dla produktu Szeroki złoty pierścionek okolicznościowy

Twoje imię i nazwisko:

Twój adres e-mail:

Twój numer telefonu:

Twoje zapytanie:

Kieliszek na jajko z łyżeczką dla dziecka
KIELISZEK NA JAJKO Z ŁY..
Zdobiony kieliszek na jajko z łyżeczką został wykonany z solidnego pewteru. Dla tych, którzy stawiają na spójnosć ..
352 zł
Elegancki album na rocznicę
ELEGANCKI ALBUM NA ROCZNICĘ
Doskonały, elegancki album na rocznicę to wspaniały prezent dla bliskich. Giemme tworzy produkty zupełnie luksusowe - ten piękny ..
340 zł
Biały płaszcz wiosenno-jesienny
BIAŁY PŁASZCZ ..
Przepiękny biały płaszczyk wiosenno - jesienny od utalentowanej projektantki Ursuli Ray! Na płaszczu znajdują się detale w ..
2046 zł
Trzypoziomowa pałacowa patera na ciasta - absolutny unikat
TRZYPOZIOMOWA PAŁACOWA ..
Dla miłośników stylu secesyjnego i bogactwa formy w luksusowej postaci - ta patera sprawi, że nikt na uroczystym przyjęciu nie b..
5540 zł
Notes podróżny ze skóry - ręcznie zdobiony
NOTES PODRÓŻNY ..
Włoska firma Legatoria Koine to tradycyjna manufaktura produkująca niepowtarzalne wyroby piśmienne i biurowe. Włoski design to ..
140 zł
Bransoletka ze srebra Swarovski Exlusive 36,90 g
BRANSOLETKA ZE ..
Włoska bransoletka Żmija wykonana ze srebra najwyższej próby 925. Srebro dodatkowo rodowane. Połysk, zdobiona cyrkoniami ..
1184 zł
Rzeżba PERFECTUS ( Sprzedana )
RZEŻBA PERFECTUS ..
W twórczości Eugeniusza Molskiego praktyczne przeznaczenie ceramicznej formy prawie nie jest brane przez niego pod uwagę. Bogata ..
1990 zł
Pierścionek męski Time Collection 3
PIERŚCIONEK M..
Z wielu powodów markę Novo Hombre można uznać za pioniera produkującego ekskluzywne akcesoria dla mężczyzn, począwszy od ..
19442 zł
Bawół z porcelany do apartamentu
BAWÓŁ Z ..
Stylowe i klasyczne luksusowe figury z porcelany Od 200 lat temu przyniosła światu smak i pomysłowość włoskiej porcelany ..
1248 zł
Kolekcja Ambience Filiżanka do herbaty firmy Alchemy
KOLEKCJA AMBIENCE ..
Pełną stylu i elegancji, lżejsza i drobniejsza porcelana z serii Ambience została specjalnie zaprojektowana do nowoczesnych ..
33 zł
Rose Gold Metallic - Kalendarz 2017
ROSE GOLD METALLIC ..
Unikatowy kalendarz Sigel wyposażony został w takie atrybutu jak : Kieszonki na okładkach - idelne na ..
85 zł
Statuetka z orłem na prezent
STATUETKA Z ORŁEM ..
Wszystkie produkty przedstawione w ofertach są własnością autorską przynależną marce Astra Argenti. Butik Luxury Products ..
424 zł

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

Cennik nie stanowi oferty handlowych w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.