flaga polski 100 PLN(zł) = 100.00 PLN
flaga
flaga 100 USD($) = 343.19 PLN
flaga
flaga 100 EUR(€) = 422.95 PLN
flaga
flaga 100 GBP(£) = 483.68 PLN
flaga
flaga 100 RUB(рубль) = 6.00 PLN
flaga

Szeroki złoty pierścionek okolicznościowy

Szeroki złoty pierścionek okolicznościowy
Szeroki złoty pierścionek okolicznościowy Szeroki złoty pierścionek okolicznościowy Szeroki złoty pierścionek okolicznościowy Szeroki złoty pierścionek okolicznościowy Szeroki złoty pierścionek okolicznościowy Szeroki złoty pierścionek okolicznościowy Szeroki złoty pierścionek okolicznościowy Szeroki złoty pierścionek okolicznościowy Szeroki złoty pierścionek okolicznościowy Szeroki złoty pierścionek okolicznościowy Szeroki złoty pierścionek okolicznościowy

Opis:

Piękny pierścionek wykonany z żółtego złota i koroną wysadzaną brylantami - Staviori spełnia oczekiwania kobiet!


Staviori to renomowana firma, której miano wywodzi się od tajemniczego projektanta królewskiej biżuterii tworzącego w  XIX wieku w Sardynii - złotnika Marcello Staviori!

Włoch dzięki długoletniej praktyce z znakomicie kształtował nawet skromnych formatów dzieła sztuki złotniczej z kamieni szlachetnych czy złota, idealnie dopasowując je do charakteru i gustu przyszłego posiadacza!

Obecnie firma Staviori kontynuuje tradycję włoskiego pasjonaty i produkuje niepowtarzalną biżuterię  na indywidualne zlecenie Klienta. Do swoich unikatów Staviori stosuje naturalne perły i kamienie szlachetne, m.in. diamenty, rubiny, szafiry i szmaragdy, a także  markazyty, cyrkonie, onyks i koral.

Marka posiada w kolekcji unikatowe pierścionki okolicznościowe, wisiorki, łańcuszki i kolie  z metali szlachetnych - białego, różowego i żółtego złota o próbie 750, 585 lub 333, srebra próby 925 oraz biżuterię inwestycyjną i diamenty we wszystkich możliwych modelach szlifu!

Zgodnie z wymogami ONZ, kamienie wykorzystywane przy tworzenia biżuterii pochodzą z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych. Do każdego wyrobu dołączony jest certyfikat jakości.

Krótki poradnik czym należy się kierować kupując biżuterię z brylantami..

Wagą kamienia, która nie zawsze przekłada się na jego wielkość, bowiem wszystkie kamienie mają indywidualną gęstość - zależnie od rodzaju.

Czystością brylantu - nie ma idealnie czystych kamieni szlachetnych. Inkluzje, czyli zanieczyszczenia widoczne dopiero pod mikroskopem elektronowym i mogą okazać się nieocenioną pomocą w rozpoznawaniu kamieni szlachetnych..

Jeśli zaś chodzi o szmaragdy wrostki są wręcz wskazane, bowiem są potwierdzeniem tego, że kamień  jest naturalny. 

Szlifem - najbardziej poszukiwane kamienie to takie, w których cała powierzchnia odbija światło, nie pozostawiając ciemnych plam.

Barwą danego okazu - definiowana jest za pomocą specjalnej skali. Za najlepsze kamienie uchodzą te z kodami o barwie H i czystości SI z uwagi na stosunek koloru i jakości do ceny.

  • Złoto i brylanty to stabilność i niezawodność inwestycji, cena szlachetnych kruszców stopniowo wzrasta, pomnażając wartość biżuterii.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem Staviori!
Powróć do zakupów
19200
Zadzwoń i zamów telefonicznie, 660 777 937

Producent: Staviori

Model: PZD1649

Waga: ok. 7 g

Rozmiar pierścionka: dowolny

Wymiary: szerokość: 7 mm

Materiały: Żółte złoto 0,750;

: 119 Diamentów, szlif brylantowy, o masie 1,18 ct., barwa G-H, czystość SI1

Opakowanie: ozdobne od producenta

Czas realizacji: w zależności od stanu magazynowego

Wysyłka/Prezent: na życzenie wysyłka pod wskazany adres, w eleganckim prezentowym opakowaniu, z możliwością dołączenia karty z dedykacją lub życzeniami

Grawer/Wytłaczanie: na życzenie grawerowanie, lub wytłaczanie dowolnego tekstu, dedykacji czy inicjałów

Zobacz nasze grawery

Zadaj Pytanie

Podobne Produkty

Formularz zapytania dla produktu Szeroki złoty pierścionek okolicznościowy

Twoje imię i nazwisko:

Twój adres e-mail:

Twój numer telefonu:

Twoje zapytanie:

Duży, ceramiczny pojemnik do kuchni
DUŻY, CERAMICZNY POJEMNIK ..
W każdej kuchni miłośnika gotowania roznosi się zapach aromatycznych przypraw. Cosi Tabellini z myślą nie tylko o włoskim ..
579 zł
Ikona Świętego Pawła
IKONA ŚWIĘTEGO PAWŁA
Ikona Świętego Pawła! W 1975 roku z małej manufaktury Creaciones Dangel utworzono firmę CREDAN, nie zapominając o rzemiośle ..
465 zł
Solidna solniczka z pewteru i szkła
SOLIDNA SOLNICZKA Z ..
Cosi Tabellini proponuje trzy kolekcje niezwyłych akesoriów na przyprawy, eleganckich waz, pojemników kuchennych, serwisów do ..
398 zł
Elegancka lampka na biurko
ELEGANCKA LAMPKA NA BIURKO
Lampka na biurko sprawdzi się także jako elegancka lampka nocna czy lampka na stół nie tylko we wnętrzach w stylu secesyjnym. ..
1645 zł
Notes podróżny ze skóry - ręcznie zdobiony
NOTES PODRÓŻNY ..
Włoska firma Legatoria Koine to tradycyjna manufaktura produkująca niepowtarzalne wyroby piśmienne i biurowe. Włoski design to ..
140 zł
Elegancki, czysty notes - na upominek
ELEGANCKI, CZYSTY ..
Tradycyjna manufaktura produkująca niepowtarzalne wyroby piśmienne i biurowe. Włoski design to przykład jak piękna może być ..
156 zł
Spinki do mankietów Architect AR-C-03 Jack Row
SPINKI DO MANKIET..
Jack Row projektuje i tworzy ekskluzywne akcesoria piśmiennicze. Materiały użyte do produkcji tych niezwykle eleganckich piór to z..
42899 zł
Pióro wieczne Collection Winter White & Rhodium
PIÓRO WIECZNE ..
David Oscarson jest liderem na rynku i rozpoznawalną marką wśród zapalonych kolekcjonerów piór na całym świecie. Jego ..
22583 zł
Oryginalna figurka bekasa z włoskiej ceramiki
ORYGINALNA FIGURKA ..
To kolejny model z kolekcji Ebe, który przypadnie do gustu miłośnikom fauny. Ponadto umożliwiamy skompletowanie i innych gatunków ..
943 zł
Luksusowy platynowy talerz obiadowy
LUKSUSOWY ..
Oryginalne serwisy i zastawy francuskiej porcelany - sklep Luxury Produtcs Cudowne wzory inspirowane mozaikami z pałacu ksi..
935 zł
Ekskluzywna stojąca lampa do salonu
EKSKLUZYWNA STOJ..
Z satysfakcją przedstawiamy Państwu nową markę na naszym rynku - włoską Ceramiche Trea . Historia tej niezwykłej firmy si..
25897 zł
Srebrny pierścionek o niespotykanym kształcie
SREBRNY PIER..
W biżuterii Astorga jest coś lekkiego - wystarczy spojrzeć na wzory stworzone przez portugalskiego artystę, żeby docenić subtelno..
943 zł

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

Cennik nie stanowi oferty handlowych w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.