flaga polski 100 PLN(zł) = 100.00 PLN
flaga
flaga 100 USD($) = 366.20 PLN
flaga
flaga 100 EUR(€) = 430.92 PLN
flaga
flaga 100 GBP(£) = 480.40 PLN
flaga
flaga 100 RUB(рубль) = 5.54 PLN
flaga

Srebrny samowar

Srebrny samowar

Opis:

Ekskluzywny samowar - sklep Luxury Products.

Samowar (ros. самовар) – urządzenie do przygotowywania herbaty, charakterystyczne szczególnie dla Rosji i Iranu. Klasyczna konstrukcja składa się ze zbiornika na wodę, przez który przechodzi pionowo rura na węgiel drzewny, z rusztem u dołu. W dolnej części zbiornika samowara znajduje się kranik do spuszczania wody, a u góry miejsce na czajnik na esencję. Znane w świecie wytwórnie samowarów znajdują się w Tule, Moskwie i Petersburgu.

Piękne kształty i srebro to idealny wybór dla smakoszy kawy. Jeśli zaczynasz dzień od tego aromatycznego napoju, proponujemy jego picie oprawić włoskim luksusem. Kolekcja Argenti D'Arte prosto z manufakty Schiavon to idealne propozycje zastaw do kawy, zastaw stołowych, dzbanów i srebrnych sztućców.

Wszystko zaczęło się od inicjatywy i entuzjazmu młodego rzemieślnika o imieniu Angelo Schiavon, który w 1944 roku w wieku trzynastu lat, rozpoczął swoją praktykę u złotników i rzemieślników specjalizujących się w wyrobie miedzi.

Swoją pasję przełożył na produkcję pięknych wyrobów ze srebra i platyny, dążąc do perfekcji i niebanalnego stylu. Dzięki ogromnemu talentowi i dążeniu do celu zyskał światową sławę, a jego produkty znają już wszyscy.

Z małej manufaktury zakład przekształcił się w wielką firmę, świetne prosperującą w XXI wieku, a rodzinne tradycje przejął syn i córka Angelo.

Pragniemy Państwu przedstawić luksusowy samowar, wykonany z niezwykłą precyzją i drobnymi detalami. Wykonano go ze srebra próby 925. 

Zapraszamy

Powróć do zakupów
41722
H32601/0945 - srebro 925
S32601/0945 - platerowany srebrem
Zadzwoń i zamów telefonicznie, 660 777 937

Producent: Schiavon

Model: H32601/0945, S32601/0945

Materiały: srebro 925, platerowane srebro

Wysokość: 45 cm

Waga: 2576 g

Pojemność: 2.3l

Czas realizacji: w zależności od stanu magazynowego u producenta

Wysyłka/Prezent: na życzenie wysyłka pod wskazany adres, w eleganckim prezentowym opakowaniu, z możliwością dołączenia karty z dedykacją lub życzeniami

Grawer/Wytłaczanie: na życzenie grawerowanie, lub wytłaczanie dowolnego tekstu, dedykacji czy inicjałów

Zobacz nasze grawery

Zadaj Pytanie

Podobne Produkty

Formularz zapytania dla produktu Srebrny samowar

Twoje imię i nazwisko:

Twój adres e-mail:

Twój numer telefonu:

Twoje zapytanie:

Patera na owoce, na nóżce
PATERA NA OWOCE, NA NÓŻCE
Srebro i eleganckie serwisy obiadowe to dziś symbol luksusu . Schiavon osiągnęło perfekcję w tworzeniu klasycznych zastaw, nie ..
866 zł
Album na zdjęcia ręcznie robiony Album foto grande pelle
ALBUM NA ZDJĘCIA RĘCZNIE ..
Album z wkładką. Włoska firma Legatoria Koine to tradycyjna manufaktura produkująca niepowtarzalne wyroby piśmienne i biurowe. ..
625 zł
Praktyczny zagaszacz do świec
PRAKTYCZNY ZAGASZACZ DO ..
Trzy luksusowe kolekcje swieczników i akcesoriów do świec Szeroki wachlarz wzorów, jakie proponuje Cosi Tabellini to ..
310 zł
Oryginalna ramka na zdjęcie dziecka
ORYGINALNA RAMKA NA ZDJ..
Niezwykła ramka na zdjecie pociechy jest w całości wytworzona ręcznie. To sprawia, że jest jedyna w swoim rodzaju! Oryginalne ..
405 zł
Obraz
OBRAZ "GOLIAT"
Pragniemy Państwu przedstawić trzeci obraz z ośmiu najnowszych Jarosława Jaśnikowskiego, jednego z czołowych twórców realizmu ..
2800 zł
Notes włoski w antycznym stylu
NOTES WŁOSKI W ..
Subtelny, kobiecy notes oprawiony w prawdziwą skórę! Włoska firma Legatoria Koine to tradycyjna manufaktura produkująca ..
190 zł
Niezwykły notes dla miłośników wina
NIEZWYKŁY NOTES ..
Wokół win istnieje wiele przekonań: które jest zdrowsze, z jakiego rejonu świata pochodzą najlepsze wina, z czego należy je pić ..
164 zł
Długopis/Rollerball Henrik Wigstrom
D..
David Oscarson jest liderem na rynku i rozpoznawalną marką wśród zapalonych kolekcjonerów piór na całym świecie. Jego ..
8700 zł
Skórzana skrzynka na kobiecą biżuterię
SKÓRZANA SKRZYNKA ..
Oferujemy Państwu eleganckie, skórzane pudełko na biżuterię w kształcie skrzyni wykonane tradycyjną metodą rzemiosła! ..
1517 zł
Pokrowiec z termosem - na upominek!
POKROWIEC Z ..
Jeśli szukasz praktycznego upominku z wysokiej jakości materiałów - zestaw termosu z etui idealnie do niego ..
888 zł
Wysoki wazon włoski
WYSOKI WAZON WŁOSKI
Klasyczne rękodzieła z zachowaniem oryginalności Duże znaczenie dla włoskich producentów ma praca w harmonii, dzięki kt..
2710 zł
Figurka jubilera z porcelany
FIGURKA JUBILERA Z ..
Włoskie figury i statuetki wykonane z porcelany Firma Luxury Products prezentuje Państwu niebywałą włoską markę Principe, kt..
2564 zł

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

Cennik nie stanowi oferty handlowych w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.