Aktualnie jesteś w kategorii: ARTYKUŁY PIŚMIENNE, BIUROWE I GABINETOWE»Ekskluzywne Pióra wieczne i kulkowe»Pióra Sailor»Edycje specjalne » Sailor Edycja Specjalna Bamboo Susutake Pióro Wieczne Naginata-Togi
flaga polski 100 PLN(zł) = 100.00 PLN
flaga
flaga 100 USD($) = 365.11 PLN
flaga
flaga 100 EUR(€) = 429.39 PLN
flaga
flaga 100 GBP(£) = 479.87 PLN
flaga
flaga 100 RUB(рубль) = 5.55 PLN
flaga

Sailor Edycja Specjalna Bamboo Susutake Pióro Wieczne Naginata-Togi

Sailor Edycja Specjalna Bamboo Susutake Pióro Wieczne Naginata-Togi
Sailor Edycja Specjalna Bamboo Susutake Pióro Wieczne Naginata-Togi Sailor Edycja Specjalna Bamboo Susutake Pióro Wieczne Naginata-Togi

Opis:

Sailor to Japońska firma specjalizująca się w produkcji najbardziej eleganckich i pożądanych przyborów do pisania. Misją ten światowej manufaktury jest utrzymanie 100 letniego dziedzictwa technicznej doskonałości i jakości wykonania.

Pióra Sailor, w szczególności wieczne są wykonywane w Hiroshimie, przy użyciu najwyższej jakości materiałów, z naciskiem na bardzo wysoką jakość stalówek.

Pragniemy Państwu przedstawić Edycję Limitowaną. Pióro Bamboo wyjątkowe i piękne wykonane z bambusa Susutake ręką samego mistrza Nagahara. Sailor Bamboo Susutake to idealne pióro dla kogoś poszukującego czegoś unikalnego, jedynego w swoim rodzaju.

“Susutake” (Smoked Bamboo) oznacza wyjątkowo rzadki rodzaj drewna bambusowego pobierany z dachów krytych strzechą tradycyjnych japońskich domów wybudowanych ponad sto lat temu.

Wystawienie drewna bambusowego na działanie dymu "Irogi" w tradycyjnym japońskim piecu nadaje mu piękny, ciemno brązowo-czerwony naturalny kolor. Susutake jest bardzo rzadkim i trudnym do zdobycia drewnem, co czyni go wyjątkowo drogim materiałem do produkcji.

Pióro napełniamy atramentem z buteleczki poprzez wygodny konwerter lub naboje. Zainstalowano złotą stalówkę Nagahara 21k.
Pióra wykonuje się wyłącznie pod indywidualne zamówienia, więc jeśli nie są aktualnie dostępne to czas realizacji może wynosić do 40 dni.

Ekskluzywne pióra to doskonałe prezenty dla kontrahentów, oraz promocję dla firmy. Eleganckie pióro wieczne - to niewątpliwie ciekawy i dobry pomysł na prezenty biznesowe.

Luxury Concierge radzi aby przy wyborze pióra na prezent kierować się jakością i designem. Niska cena nie zawsze idzie w parze z precyzją, oraz solidnością instrumentu do pisania. Przy wyborze pióra - należy zwrócić uwagę na stalówkę - te najbardziej pożądane są wykonane ze złota, oraz srebra.

Prestiżowe pióra charakteryzują się idealnym dopasowaniem do dłoni, oraz świetnym wyważeniem - a jakość i styl wzbudzi zachwyt u każdej obdarowanej osoby.

Upominki to ważny punkt na spotkania biznesowe, oraz kreowanie dobrze zarządzanej firmy. Na powodzenie w relacjach między partnerami składa się wiele czynników - niemniej jednak prezenty - a szczególnie dla kontrahenta są zawsze dobrze odbierane - jako dowód uznania oraz miły gest.

Powróć do zakupów
Zadzwoń i zamów telefonicznie, 660 777 937

Producent: Sailor

Model: Bamboo Susutake Nagahara/10-7161-*80

Wykonanie: ręczne

Korpus: korpus wykonany z bambusa Susutake w ciemnym lub jaśniejszym brązowym kolorze - każdy egzemplarz pióra jest unikalny, wykonany z jednego kawałka drewna różni się odcieniem, a nawet kształtem!

Stalówka: złota 21 karatowa stalówka/irydowa końcówka stalówki/legendarna Naginata-togi (jest ona troszkę dłuższa w porównaniu z innymi stalówkami

Złoto: złote pierścienie

Długość: 186 mm

ø: 20 mm

System napełniania: converter (zmienny system tłoczek/naboje)

Dostępne stalówki: NMF

Opakowanie: drewniane pudełko

Czas realizacji: produkt niedostępny

Wysyłka/Prezent: na życzenie wysyłka pod wskazany adres, w eleganckim prezentowym opakowaniu, z możliwością dołączenia karty z dedykacją lub życzeniami

Grawer/Wytłaczanie: na życzenie grawerowanie, lub wytłaczanie dowolnego tekstu, dedykacji czy inicjałów

Zobacz nasze grawery

Zadaj Pytanie

Podobne Produkty

Formularz zapytania dla produktu Sailor Edycja Specjalna Bamboo Susutake Pióro Wieczne Naginata-Togi

Twoje imię i nazwisko:

Twój adres e-mail:

Twój numer telefonu:

Twoje zapytanie:

Unikatowy nożyk do otwierania listów z orłem
UNIKATOWY NOŻYK DO ..
Cynołów (pewter) to stop trzech metali: cyny (90-98%), antymonu (0,5-8%) i miedzi (0,25-2,5%) . To materiał niezwykle solidny i ..
142 zł
Popielniczka fajkowa wykonana z pewteru
POPIELNICZKA FAJKOWA ..
Popielniczka fajkowa włoskiej marki Cosi Tabellini to doskonały przykład klasycznego włoskiego wzornictwa. Cosi Tabellini połączy..
515 zł
Patera na owoce z ceramiki - F.L. Orgia
PATERA NA OWOCE Z CERAMIKI ..
Włoska patera na owoce - Luxury Products! Od 1965 roku, w rodzinie CAMPAGNARO - produkuje się elegencką i niebanalną ..
1262 zł
Elegancki nóż do otwierania listów z figurką pingwina
ELEGANCKI NÓŻ DO ..
Absolutnie praktyczny nóż do otwierania korepsondencji wykonano z pewteru. Jest tak dobrze skonstruowany, że bardzo ułatwi ..
133 zł
Dziennik w skórzanej oprawie
DZIENNIK W SK..
Polecamy stylowy dziennik do codziennych zapisek oprawiony wysokiej jakości skórą naturalną - idealny upominek dla prezesów, ..
185 zł
Wyjątkowy fotel biurowy XZ 7030 A
WYJĄTKOWY FOTEL ..
Luksusowe i stylowe wyposażenie gabinetów i biur - Luxury Products To co wyróżnia tą niemiecką markę od innych producentów, ..
9786 zł
Luksusowy posrebrzany stojak na butelkę wina
LUKSUSOWY ..
Stojak na butelkę wina został wykonany w stylu kolonialnym, który stanowi połączenie europejskich, klasycznych form z ..
627 zł
Stylowy podgrzewacz do koniaku
STYLOWY ..
Oryginalny podgrzewacz do koniaku Prezentowany podrzewacz do koniaku to doskonały prezent dla konesera alkoholi . Wyróżnia ..
296 zł
Włoskie złoto - cudowny łańcuszek dla Panów
WŁOSKIE ZŁOTO - ..
Prestiżowa męska biżuteria - złote łańcuszki. Męskie wyroby ze złota to symbol elegancji i dobrego stylu, dlatego cieszą ..
2095 zł
Ceramiczna lampa wykończona złotem i brązem
CERAMICZNA LAMPA ..
Prezentujemy śliczną ceramiczną lampę w nietradycyjnym wykończeniu -  w czystym brązie i czystym złocie z dodatkiem ..
3688 zł
Luksusowe wyroby szklane
LUKSUSOWE WYROBY ..
Szklane wyposażenie stołu. Włoscy rzemieślnicy słyną z wyrafinowanego kunsztu produkcji pięknych wyrobów ze szkła ..
751 zł
Piękna figurka Lew
PIĘKNA FIGURKA LEW
Stylowe projekty manufaktury Virtus 1945 odnoszą się do 4 stylistyk: rustykalnej tradycyjnej modernistycznej ..
880 zł

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

Cennik nie stanowi oferty handlowych w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.