flaga polski 100 PLN(zł) = 100.00 PLN
flaga
flaga 100 USD($) = 339.94 PLN
flaga
flaga 100 EUR(€) = 417.50 PLN
flaga
flaga 100 GBP(£) = 473.01 PLN
flaga
flaga 100 RUB(рубль) = 6.01 PLN
flaga

Profesjonalny nóż do obierania

Profesjonalny nóż do obierania
Profesjonalny nóż do obierania Profesjonalny nóż do obierania Profesjonalny nóż do obierania Profesjonalny nóż do obierania

Opis:

Doskonały również do obróbki krewetek lub usuwania pestek z owoców i warzyw.

Czasy, w których żyjemy, naznaczone są wzmożoną konsumpcją. W konsekwencji, przedmioty których używamy każdego dnia, pozbawione są dla nas wartości innej niż użytkowa. Z biegiem lat wyzbywamy się często należnej im uwagi, wymieniając je na coraz to nowsze modele.

Inaczej do takiego stanu rzeczy ma się filozofia marki Berti Knives, produkującej ekskluzywne noże różnego zastosowania. Powołana do życia w 1895 roku przez Davida Bertiego, rodzinna manufaktura wydaje się być całkowicie niezależna w stosunku do trendów, jakie przez lata jej trwania panowały na świecie. Jej kluczową wartością jest przywiązanie do tradycji, która kultywowana jest nadal przez czwarte już pokolenie tych włoskich rzemieślników.

Ojcowie marki stanowczo sprzeciwiają się idei masowej produkcji nakładem niewykwalifikowanej siły roboczej, która jak uważają, spowodowałaby zanik tożsamości oferowanych produktów. Z tego powodu filozofia pracy ich zakładu kładzie duży nacisk na zatrudniony personel. Nie oznacza to jednak, że ta włoska familia jest zamkniętą na jakiekolwiek innowacje. Są one jak najbardziej mile widziane, pod warunkiem że wnoszą elementy niekolidujące z dotychczasową myślą i są w stanie sprostać długotrwałym testom jakości.

W odróżnieniu od innych, za poszczególne etapy wytwarzania noża nie odpowiadają wyspecjalizowane grupy pracowników, lecz są one często wykonywane od początku do końca przez tą samą osobę. Dzięki tej praktyce każde ostrze jest zupełnie niepowtarzalne.
W produkcji używa się najwyższej jakości materiałów - ostrza wykonane są ze stali, z kolei rękojeści m.in. z rogów bawołów, bizonów, jeleni a także drewna 'bosso'.

Właściciele marki namawiają by ich wytwory, mimo iż przeznaczone do użytku na co dzień, były traktowane z należytym szacunkiem, który to gwarantuje im wieloletnią trwałość. Każdy z nich jest przecież małym, unikalnym artefaktem.

Powróć do zakupów
572
Zadzwoń i zamów telefonicznie, 660 777 937

Producent: Berti Knives

Kolekcja: Gualtiero Marchesi

Model: 2820

Wymiary: Długość ostrza: 11,7 cm, długość rękojeści: 23 cm

Materiał: Ostrze: stal nierdzewna, rękojeść: szkło akrylowe

Waga: 84 g

Czas realizacji: W zależności od stanu magazynowego

Wysyłka/prezent: Na życzenie wysyłka pod wskazany adres z możliwością dołączenia karty z dedykacją lub życzeniami

Grawer/Wytłaczanie: na życzenie grawerowanie, lub wytłaczanie dowolnego tekstu, dedykacji czy inicjałów

Zobacz nasze grawery

Zadaj Pytanie

Podobne Produkty

Formularz zapytania dla produktu Profesjonalny nóż do obierania

Twoje imię i nazwisko:

Twój adres e-mail:

Twój numer telefonu:

Twoje zapytanie:

Srebrny Nóż do Tortu Ritz Arthur Price of England
SREBRNY NÓŻ DO TORTU ..
Arthur Price of England posiada wyłączność na wspaniały wzór Ritz stworzony w nawiązaniu do Królewstwa Francuskiego i ..
1399 zł
Srebrna łyżka do serwowania Mauriziano
SREBRNA ŁYŻKA DO ..
Luksusowy serwis obiadowy od wieków uznawany jest za atrybut bogactwa. Artyści związani z Schiavon mówią nam swoimi kolekcjami ..
1140 zł
MB-F300-BK Pióro Wieczne STERLING SILVER 925
MB-F300-BK PIÓRO WIECZNE ..
Laban jest marką czołowego tajwańskiego producenta piór i długopisów. Obecnie działania firmy Laban skupiają się głównie na ..
1400 zł
Zdobiona solniczko-pieprzniczka z pewteru i szkła
ZDOBIONA ..
Wysoka solniczko-pieprzniczka, jak wiele innych akcesoriów do kuchni i jadalni,to dzieło projektu designerów związanych z włoską ..
251 zł
Kobieca Galanteria Skórzana - Notes
KOBIECA GALANTERIA ..
Włoska firma Legatoria Koine to tradycyjna manufaktura produkująca niepowtarzalne wyroby piśmienne i biurowe. Włoski design to przyk..
117 zł
Czarny elegancki Notes - Skóra
CZARNY ELEGANCKI ..
Włoska firma Legatoria Koine to tradycyjna manufaktura produkująca niepowtarzalne wyroby piśmienne i biurowe. Włoski design to przyk..
104 zł
Niezwykły notes dla miłośników wina
NIEZWYKŁY NOTES ..
Wokół win istnieje wiele przekonań: które jest zdrowsze, z jakiego rejonu świata pochodzą najlepsze wina, z czego należy je pić ..
159 zł
Kieliszki do wina Cabernet Sawignon
KIELISZKI DO WINA ..
Jak powiedział Platon: Wino to najpiękniejszy dar bogów dla ludzi ! Ekskluzywne kieliszki do wina , o pięknym i niebagatelnym ..
3077 zł
Słoń z brązu - ekskluzywna figura
SŁOŃ Z BRĄZU - ..
Cieszmy się luksusowymi wyrobami każdego dnia! Na szczególne uznanie zasługują produkty z brązu - zwłaszcza, je..
1495 zł
Chłopczyk i dziewczynka
CHŁOPCZYK I ..
Dekoracje do salonu. Włoska manufaktura Sonda Ceramika została założona w 1974 roku przez Domenico Sonda. Od tamtego czasu zyska..
2037 zł
Włoski Pulcinella wykonany z porcelany
WŁOSKI PULCINELLA ..
Włoskie ozdobne porcelanowe dzieła sztuki do apartamentów Firma Principe reprezentuje dziś przykład ciągłości. Wnosząc ..
438 zł
Jedwabisty dywan Antalya - różne warianty
JEDWABISTY DYWAN ..
Dywany Antalya są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych (w innych aukcjach), dzięki czemu uda się Państwu dopasować je ..
5085 zł

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

Cennik nie stanowi oferty handlowych w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.