flaga polski 100 PLN(zł) = 100.00 PLN
flaga
flaga 100 USD($) = 338.81 PLN
flaga
flaga 100 EUR(€) = 417.24 PLN
flaga
flaga 100 GBP(£) = 476.60 PLN
flaga
flaga 100 RUB(рубль) = 5.52 PLN
flaga

Profesjonalny nóż do obierania

Profesjonalny nóż do obierania
Profesjonalny nóż do obierania Profesjonalny nóż do obierania Profesjonalny nóż do obierania Profesjonalny nóż do obierania

Opis:

Doskonały również do obróbki krewetek lub usuwania pestek z owoców i warzyw.

Czasy, w których żyjemy, naznaczone są wzmożoną konsumpcją. W konsekwencji, przedmioty których używamy każdego dnia, pozbawione są dla nas wartości innej niż użytkowa. Z biegiem lat wyzbywamy się często należnej im uwagi, wymieniając je na coraz to nowsze modele.

Inaczej do takiego stanu rzeczy ma się filozofia marki Berti Knives, produkującej ekskluzywne noże różnego zastosowania. Powołana do życia w 1895 roku przez Davida Bertiego, rodzinna manufaktura wydaje się być całkowicie niezależna w stosunku do trendów, jakie przez lata jej trwania panowały na świecie. Jej kluczową wartością jest przywiązanie do tradycji, która kultywowana jest nadal przez czwarte już pokolenie tych włoskich rzemieślników.

Ojcowie marki stanowczo sprzeciwiają się idei masowej produkcji nakładem niewykwalifikowanej siły roboczej, która jak uważają, spowodowałaby zanik tożsamości oferowanych produktów. Z tego powodu filozofia pracy ich zakładu kładzie duży nacisk na zatrudniony personel. Nie oznacza to jednak, że ta włoska familia jest zamkniętą na jakiekolwiek innowacje. Są one jak najbardziej mile widziane, pod warunkiem że wnoszą elementy niekolidujące z dotychczasową myślą i są w stanie sprostać długotrwałym testom jakości.

W odróżnieniu od innych, za poszczególne etapy wytwarzania noża nie odpowiadają wyspecjalizowane grupy pracowników, lecz są one często wykonywane od początku do końca przez tą samą osobę. Dzięki tej praktyce każde ostrze jest zupełnie niepowtarzalne.
W produkcji używa się najwyższej jakości materiałów - ostrza wykonane są ze stali, z kolei rękojeści m.in. z rogów bawołów, bizonów, jeleni a także drewna 'bosso'.

Właściciele marki namawiają by ich wytwory, mimo iż przeznaczone do użytku na co dzień, były traktowane z należytym szacunkiem, który to gwarantuje im wieloletnią trwałość. Każdy z nich jest przecież małym, unikalnym artefaktem.

Powróć do zakupów
572
Zadzwoń i zamów telefonicznie, 660 777 937

Producent: Berti Knives

Kolekcja: Gualtiero Marchesi

Model: 2820

Wymiary: Długość ostrza: 11,7 cm, długość rękojeści: 23 cm

Materiał: Ostrze: stal nierdzewna, rękojeść: szkło akrylowe

Waga: 84 g

Czas realizacji: W zależności od stanu magazynowego

Wysyłka/prezent: Na życzenie wysyłka pod wskazany adres z możliwością dołączenia karty z dedykacją lub życzeniami

Grawer/Wytłaczanie: na życzenie grawerowanie, lub wytłaczanie dowolnego tekstu, dedykacji czy inicjałów

Zobacz nasze grawery

Zadaj Pytanie

Podobne Produkty

Formularz zapytania dla produktu Profesjonalny nóż do obierania

Twoje imię i nazwisko:

Twój adres e-mail:

Twój numer telefonu:

Twoje zapytanie:

Podświetlany globus stojący - mapa fizyczna i polityczna
PODŚWIETLANY GLOBUS STOJ..
Najstarsza i wciąż przodująca tradycyjna manufaktura globusów Columbus jest nie tylko odpowiedzialna za tworzenie luksusowych i ..
2566 zł
Donica do salonu/ogrodu/biura Manacor
DONICA DO ..
Donice o ekskluzywnym wyglądzie cieszą się coraz większym zainetresowaniem z racji niebanalnych kształtów, żywych kolorów, ..
630 zł
Rzeżba Akt Bez Serc
RZEŻBA AKT BEZ SERC
Autorem rzeżby jest Joanna Żochowska, która swoją pracę twórczą poświęciła głównie psychologicznej interpretacji ludzkich ..
2900 zł
Unikalna bransoletka skórzana, zdobiona złotem i srebrem
UNIKALNA BRANSOLETKA SK..
Astorga tworzy unikalną biżuterię artystyczną do noszenia na co dzień. Wyszukaną, subtelną, niezwykle kobiecą. ..
889 zł
Wyjątkowy zegar Venetian
WYJĄTKOWY ZEGAR ..
Zegar Venetian - jest czymś wyjątkowym i doskonałym w swej formie, piękny i niezwykle ekskluzywny wzbudza zawsze wiele emocji! ..
3075 zł
Bar - zestaw do szampana
BAR - ZESTAW DO ..
Ekskluzywny zestaw do szampana - sklep Luxury Products. Firma Cre Art pochodzi z Empoli, niedaleko Florencji której ..
4456 zł
Oryginalna księga gości
ORYGINALNA KSIĘGA ..
Planowanie przyjęcia to bardzo złożona sprawa. Jeśli zatem zależy nam na dobrej organizacji - warto miec przy sobie tę oto księgę ..
217 zł
Notes włoski w antycznym stylu
NOTES WŁOSKI W ..
Subtelny, kobiecy notes oprawiony w prawdziwą skórę! Włoska firma Legatoria Koine to tradycyjna manufaktura produkująca ..
184 zł
Niebiesko-zielony dywan z wełny
NIEBIESKO-ZIELONY ..
Na deseń modelu Jetty składają się prostokątne pola - w przypadku tej wersji kolorystycznej: zielone i granatowe. Firma Odegard ..
24409 zł
Nowoczesna lampa wisząca Bombarda marki CreativeMary
NOWOCZESNA LAMPA ..
To model na 15 żarówek o mocy 40 watów każda. Na pewno sprawdzi się w przestrzennych loftach oraz w przestrzeniach publicznych: ..
27192 zł
Misa zdobiona Chinelli
MISA ZDOBIONA ..
Oryginalna misa ozdobna będzie doskonale prezentować się zarówno w nowoczesnych aranżacjach wnętrz, jak i w klasycznie urz..
221 zł
Dekoracyjny talerz Art Noveau
DEKORACYJNY TALERZ ..
Eleganckietalerze Art Noveau był nie tylko międzynarodowym stylem w architekturze, sztuce użytkowej, malarstwie i rzeźbie. Był ..
893 zł

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

Cennik nie stanowi oferty handlowych w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.