flaga polski 100 PLN(zł) = 100.00 PLN
flaga
flaga 100 USD($) = 387.89 PLN
flaga
flaga 100 EUR(€) = 433.95 PLN
flaga
flaga 100 GBP(£) = 508.38 PLN
flaga
flaga 100 RUB(рубль) = 5.96 PLN
flaga

Pióro wieczne Celestial Fire Red

Pióro wieczne Celestial Fire Red

Opis:

David Oscarson jest liderem na rynku i rozpoznawalną marką wśród zapalonych kolekcjonerów piór na całym świecie. Jego ekskluzywne przybory piśmienne wykonane są wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, oraz spojone w piecu gazowym w temperaturze przekraczającej 1000 stopni Celsjusza. Każdy kawałek to indywidualne dzieło sztuki i niepowtarzalne piękno.

Ręcznie wykonane z 18-karatowego złota i srebra próby 925, składniki metalu przechodzą przez kilka etapów grawerowania precyzyjnego, tworząc skomplikowany wzór znany jako giloszowy- czyli żmudny proces, który daje życie i światło do powierzchni metali szlachetnych.

Zaprojektowana w Heidelberg, w Niemczech z 18-karatowego złota stalówka jest niezrównana pod względem jakości i formy. W połączeniu z ebonitowym podajnikiem, każda stalówka jest pokryta rodem, w celu zapewnienia trwałości.

Pragniemy Państwu przedstawić pióro wieczne Fire Red, z niezwykłej kolekcji Celestial, firmy David Oscarson. Kolekcja Celestial utrzymana jest w duchu artystycznego kunsztu i starego rzemiosła. Każdy element jest grawerowany wieloma poziomami, a następnie zdobiony kolorami twardego szkliwa. Na tym niezwykłym piórze możemy znaleźć cztery fazy księżyca, porozrzucane między gwiazdami. Najbardziej godnym uwagi jest trójwymiarowa tarcza słońca i to ona jest dziełem sztuki sama w sobie. Gwiazdy są osadzone w różnych głębokościach i szerokościach.

Kolekcja składa się z 88 sztuk i każdy model odzwierciedla piękno naszego nieba.

Powróć do zakupów
22583
Zadzwoń i zamów telefonicznie, 660 777 937

Producent: David Oscarson Stany Zjednoczone

Seria: Celestial

Model: Fire Red

System napełniania: unikalny system napełniania, konwerter, lub kroplomierz, oraz seria pierścieni i uszczelek zapobiegająca opuszczaniu atramentu z komory, w dowolnym momencie

Stalówka: zaprojektowana w Niemczech, wykonana z 18 karatowego złota, pokryta rodem w celu zapewnienia doskonałej trwałości

Czas realizacji: około 2 tygodnie

Wysyłka/Prezent: na życzenie wysyłka pod wskazany adres, w eleganckim prezentowym opakowaniu, z możliwością dołączenia karty z dedykacją lub życzeniami

Zobacz nasze grawery

Zadaj Pytanie

Podobne Produkty

Formularz zapytania dla produktu Pióro wieczne Celestial Fire Red

Twoje imię i nazwisko:

Twój adres e-mail:

Twój numer telefonu:

Twoje zapytanie:

Post-it globus 10 cm Zoffoli
POST-IT GLOBUS 10 CM ZOFFOLI
The most elegant desk globe in the world. Modern classic Elegant desk globe on natural mahogany base, pewter photo frame and ..
549 zł
Pióro London Limitowana Kolekcja
PIÓRO LONDON LIMITOWANA ..
Rok 1985 roku był rokiem narodzin włoskiej firmy URSO, która od tamtego czasu jest jedną z wiodących manufaktur w wytwarzaniu ..
277728 zł
Ikona Świętego Pantelejmona
IKONA ŚWIĘTEGO ..
Niebywała ikona Świętego Pantelejmona. W 1975 roku z małej manufaktury Creaciones Dangel utworzono firmę CREDAN, nie zapominaj..
209 zł
Unikalny świecznik na jedną świecę Chinelli
UNIKALNY ŚWIECZNIK NA ..
Unikalne elementy dekoracyjne do jadalni i salonu Chinelli to malutkie precjoza, które będą zachwycać każdorazowo zarówno wła..
79 zł
Zapalniczka Venice Urso Edycja Limitowana
ZAPALNICZKA VENICE ..
Jedne z najbardziej luksusowych zapalniczek na świecie - sklep Luxury Products Włoska firma Urso powstała w 1985 roku i od ..
225654 zł
Bar do alkoholu Bismarck
BAR DO ALKOHOLU ..
Produkty Credan SA łamią światowe stereotypy produkcji ekskluzywnych prezentów i wyrobów klasy premium. Jakość użytych ..
4804 zł
Zegar ozdobny Lake Victoria
ZEGAR OZDOBNY LAKE ..
Piękny i bardzo subtelny zegar na biurko Hiszpańskiej firmy Credan SA, w sklepie Luxury Products. W 1975 roku z małej ..
7508 zł
Skórzana aktówka na dokumenty
SKÓRZANA AKTÓWKA ..
Giemme to Włoska manufaktura, wyrabiająca wspaniałe produkty ze skóry. Albumy, ramki, teczki, oraz ekskluzywne akcesoria do biura ..
543 zł
Srebrny wazon w kształcie kuli
SREBRNY WAZON W ..
Wazon w kształcie kuli - sklep Luxury Products. Firma Brandimarte została założona we Florencji, w sercu zabytkowej dzielnicy ..
17146 zł
Ekskluzywna podkładka pod garnek
EKSKLUZYWNA PODK..
Luksusowe wyroby Virtus 1945 - wykonane z największą starannością i dbałością o najmniejsze szczegóły. Trzeba przyznać, ..
209 zł
Luksusowy długopis Auriga Signum
LUKSUSOWY D..
Marka Signum została założona w 1979 roku przez właścicieli Essegi. Logo zawiera wizerunek romańskiego koła rydwanu za..
443 zł
Pleciony kosz na parasole
PLECIONY KOSZ NA ..
Polecamy Państwu niepowtarzalny kosz do parasoli, którego znakiem rozpoznawczym jest jego plecione wyko..
2691 zł

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

Cennik nie stanowi oferty handlowych w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.