flaga polski 100 PLN(zł) = 100.00 PLN
flaga
flaga 100 USD($) = 339.94 PLN
flaga
flaga 100 EUR(€) = 417.50 PLN
flaga
flaga 100 GBP(£) = 473.01 PLN
flaga
flaga 100 RUB(рубль) = 6.01 PLN
flaga

Piękny zestaw noży z serii Fifteenth Century

Piękny zestaw noży z serii Fifteenth Century
Piękny zestaw noży z serii Fifteenth Century Piękny zestaw noży z serii Fifteenth Century Piękny zestaw noży z serii Fifteenth Century Piękny zestaw noży z serii Fifteenth Century Piękny zestaw noży z serii Fifteenth Century

Opis:

Noże w komplecie wykonane są w całości z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Czasy, w których przyszło nam żyć, utożsamiane są ze wzmożoną konsumpcją. Dlatego też, przedmioty których używamy na co dzień, pozbawione są dla nas wartości innej niż użytkowa. Z biegiem lat nie okazujemy często należnego im sentymentu, wymieniając je na kolejne modele.

W kompletnej opozycji do tego stanu rzeczy ma się filozofia firmy Berti Knives, produkującej ekskluzywne noże różnego zastosowania. Założona w 1895 roku przez Davida Bertiego, rodzinna manufaktura wydaje się być całkowicie autonomiczna w stosunku do trendów, jakie przez lata jej trwania panowały na świecie. Jej kluczową myślą przewodnią jest przywiązanie do tradycji, która kultywowana jest obecnie przez czwarte już pokolenie tych doświadczonych rzemieślników.

Właściciele zdecydowanie negują ideę masowej produkcji nakładem niewykwalifikowanej siły roboczej, która jak sądzą, doprowadziłaby do zaniku tożsamości wytwarzanych noży. Z tego powodu filozofia postępowania ich firmy kładzie wyjątkowy nacisk na zatrudniony personel. Nie oznacza to jednak, że ta włoska rodzina jest zamkniętą na jakiekolwiek nowinki. Są one jak najbardziej mile widziane, pod warunkiem że wnoszą elementy zgodne z dotychczasową myślą i dają radę sprostać długotrwałym testom jakości.

W przeciwieństwie do konkurencji, za poszczególne etapy wyrobu noża nie odpowiadają wyspecjalizowane grupy pracowników, lecz są one często wykonywane od początku do końca przez tą samą osobę. Dzięki tej praktyce każde ostrze jest całkowicie niepowtarzalne.
W produkcji używa się najlepszej jakości materiałów - ostrza wykonane są ze stali, a rękojeści m.in. z rogów bawołów, bizonów, jeleni lub drewna 'bosso'.

Właściciele marki namawiają by ich wytwory, mimo iż przeznaczone do użytku na co dzień, były traktowane z należytym szacunkiem, który to gwarantuje im długowieczność. Każdy z nich jest przecież małym, unikalnym artefaktem.

Powróć do zakupów
873
Zestaw bez stojaka
Zestaw ze stojakiem
Zadzwoń i zamów telefonicznie, 660 777 937

Producent: Berti Knives

Kolekcja: Fifteenth Century

Model: 7800

Wymiary: Długość ostrza: 11,5 cm, Długość całkowita: 24 cm

Materiał: Ostrze: stal nierdzewna, Rękojeść: stal nierdzewna

Waga kompletu: 610 g

Czas realizacji: W zależności od stanu magazynowego

Wysyłka/prezent: Na życzenie wysyłka pod wskazany adres z możliwością dołączenia karty z dedykacją lub życzeniami

Grawer/Wytłaczanie: na życzenie grawerowanie, lub wytłaczanie dowolnego tekstu, dedykacji czy inicjałów

Zobacz nasze grawery

Zadaj Pytanie

Podobne Produkty

Formularz zapytania dla produktu Piękny zestaw noży z serii Fifteenth Century

Twoje imię i nazwisko:

Twój adres e-mail:

Twój numer telefonu:

Twoje zapytanie:

Oryginalna misa posrebrzana Chinelli
ORYGINALNA MISA ..
Miłośnikom delikatnych linii i tak samo subtelnych barw oferujemy przepiękną kolekcję mis prosto z Włoch. Luksusowa marka Chinelli ..
376 zł
Nożyk do papeterii z figurką dzika
NOŻYK DO PAPETERII Z ..
Stylowy nożyk z pewteru do listów zwieńczony figurką dzika będzie praktycznym i estetycznym uzupełnieniem gabinetowych ..
134 zł
Niezwykła secesyjna podstawka na biżuterię
NIEZWYKŁA SECESYJNA ..
Eleganckie akcesoria do przechowywania biżuterii Art Noveau był nie tylko międzynarodowym stylem w architekturze, sztuce u..
2104 zł
Srebrny serwer do babki Ottagonale
SREBRNY SERWER DO BABKI ..
Wprowadź do swojego domu pałacową estetykę. Zapraszamy do zapoznania się z całą, bogatą ofertą srebrnych zastaw stołowych, ..
526 zł
Pióro wieczne Harlequin Opalescent White Pearl
PIÓRO WIECZNE ..
Doskonałość i precyzja pisania  luksusowym piórem - sklep Luxury Products. David Oscarson to lider na rynku i ..
22579 zł
Pióro Wieczne Architect AR-F-01
PIÓRO WIECZNE ..
Jack Row projektuje i tworzy ekskluzywne akcesoria piśmiennicze. Materiały użyte do produkcji tych niezwykle eleganckich piór to z..
32838 zł
Obraz
OBRAZ "GOLIAT"
Pragniemy Państwu przedstawić trzeci obraz z ośmiu najnowszych Jarosława Jaśnikowskiego, jednego z czołowych twórców realizmu ..
2800 zł
Spinki do mankietów Venice Urso
SPINKI DO MANKIET..
Włoska firma Urso powstała w 1985 roku i od tamtego czasu jest jedną z wiodących manufaktur w wytwarzaniu ekskluzywnych artykułów ..
30812 zł
Luksusowe pióro wieczne z drewna Macassar - Classic Macassar
LUKSUSOWE PIÓRO ..
Ekskluzywne pióro wieczne od niemieckiego producenta Graf von Faber-Castell. Drewno z którego zostało wykonane ma bardzo wysoką ..
2650 zł
Luksusowe patery Windsor
LUKSUSOWE PATERY ..
Oto edycje luksusowych produktów włoskich - sklep Luxury Products. Chcielibyśmy Państwu przedstawić serię unikatowych ..
1194 zł
Miękki ciemny dywan z dzikiego jedwabiu Fort Street Studio
MIĘKKI CIEMNY ..
Wzór na modelu Walton powstał, aby połączyć ze soba tradycyjne wzornictwo nawiązujące do Orientu oraz potrzebę lekkości ..
73271 zł
Designerska, zachwycająca lampa z metalowym abażurem
DESIGNERSKA, ..
Surowe kształty zmieszane z designerkim kunsztem w kolekcji ERMES Marka Lumis 900 jest włoską manufakturą stworzon..
2430 zł

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

Cennik nie stanowi oferty handlowych w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.