flaga polski 100 PLN(zł) = 100.00 PLN
flaga
flaga 100 USD($) = 371.23 PLN
flaga
flaga 100 EUR(€) = 429.36 PLN
flaga
flaga 100 GBP(£) = 487.94 PLN
flaga
flaga 100 RUB(рубль) = 5.68 PLN
flaga

Piękny zestaw noży z serii Fifteenth Century

Piękny zestaw noży z serii Fifteenth Century
Piękny zestaw noży z serii Fifteenth Century Piękny zestaw noży z serii Fifteenth Century Piękny zestaw noży z serii Fifteenth Century Piękny zestaw noży z serii Fifteenth Century Piękny zestaw noży z serii Fifteenth Century

Opis:

Noże w komplecie wykonane są w całości z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Czasy, w których przyszło nam żyć, utożsamiane są ze wzmożoną konsumpcją. Dlatego też, przedmioty których używamy na co dzień, pozbawione są dla nas wartości innej niż użytkowa. Z biegiem lat nie okazujemy często należnego im sentymentu, wymieniając je na kolejne modele.

W kompletnej opozycji do tego stanu rzeczy ma się filozofia firmy Berti Knives, produkującej ekskluzywne noże różnego zastosowania. Założona w 1895 roku przez Davida Bertiego, rodzinna manufaktura wydaje się być całkowicie autonomiczna w stosunku do trendów, jakie przez lata jej trwania panowały na świecie. Jej kluczową myślą przewodnią jest przywiązanie do tradycji, która kultywowana jest obecnie przez czwarte już pokolenie tych doświadczonych rzemieślników.

Właściciele zdecydowanie negują ideę masowej produkcji nakładem niewykwalifikowanej siły roboczej, która jak sądzą, doprowadziłaby do zaniku tożsamości wytwarzanych noży. Z tego powodu filozofia postępowania ich firmy kładzie wyjątkowy nacisk na zatrudniony personel. Nie oznacza to jednak, że ta włoska rodzina jest zamkniętą na jakiekolwiek nowinki. Są one jak najbardziej mile widziane, pod warunkiem że wnoszą elementy zgodne z dotychczasową myślą i dają radę sprostać długotrwałym testom jakości.

W przeciwieństwie do konkurencji, za poszczególne etapy wyrobu noża nie odpowiadają wyspecjalizowane grupy pracowników, lecz są one często wykonywane od początku do końca przez tą samą osobę. Dzięki tej praktyce każde ostrze jest całkowicie niepowtarzalne.
W produkcji używa się najlepszej jakości materiałów - ostrza wykonane są ze stali, a rękojeści m.in. z rogów bawołów, bizonów, jeleni lub drewna 'bosso'.

Właściciele marki namawiają by ich wytwory, mimo iż przeznaczone do użytku na co dzień, były traktowane z należytym szacunkiem, który to gwarantuje im długowieczność. Każdy z nich jest przecież małym, unikalnym artefaktem.

Powróć do zakupów
897
Zestaw bez stojaka
Zestaw ze stojakiem
Zadzwoń i zamów telefonicznie, 660 777 937

Producent: Berti Knives

Kolekcja: Fifteenth Century

Model: 7800

Wymiary: Długość ostrza: 11,5 cm, Długość całkowita: 24 cm

Materiał: Ostrze: stal nierdzewna, Rękojeść: stal nierdzewna

Waga kompletu: 610 g

Czas realizacji: W zależności od stanu magazynowego

Wysyłka/prezent: Na życzenie wysyłka pod wskazany adres z możliwością dołączenia karty z dedykacją lub życzeniami

Grawer/Wytłaczanie: na życzenie grawerowanie, lub wytłaczanie dowolnego tekstu, dedykacji czy inicjałów

Zobacz nasze grawery

Zadaj Pytanie

Podobne Produkty

Formularz zapytania dla produktu Piękny zestaw noży z serii Fifteenth Century

Twoje imię i nazwisko:

Twój adres e-mail:

Twój numer telefonu:

Twoje zapytanie:

Ekskluzywny fotel do biura
EKSKLUZYWNY FOTEL DO BIURA
Klasyczny i prestiżowy gabinet - to skóra, drewno i dobry styl! Lario Salotti to Włoska firma, która od przeszło 40 lat ..
8373 zł
Srebrny widelczyk dla juniorów, z kolekcji Piemontese
SREBRNY WIDELCZYK DLA ..
Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą produktów Schiavon , które doskonale udekorują Państwa jadalnię, kuchnię czy ..
356 zł
Patera dwupoziomowa
PATERA DWUPOZIOMOWA
Piękna dwupoziomowa patera będzie idealna na słodkości i owoce. Doskonale podkreśli piękno zarówno designu stołu, jak i ..
1885 zł
Stylowy sekretarzyk z około 1900 roku
STYLOWY SEKRETARZYK Z OKO..
Eleganckie antyki - to świetne uzupełnienie gabinetu! Pragniemy Państwu przedstawić sekretarzyk z około 1935 roku, ze ..
4500 zł
Serum Vital C (30 ml)
SERUM VITAL C (30 ..
Les Naturelles i Exclusif - szwajcarska jakość Wszystkie nasze produkty są opracowane i wyprodukowane w Szwajcarii na ..
500 zł
Kapsułki Vital C (8.5 ml)
KAPSUŁKI VITAL C ..
Les Naturelles i Exclusif - szwajcarska jakość Wszystkie nasze produkty są opracowane i wyprodukowane w Szwajcarii na ..
590 zł
Luksusowe spinki do mankietów The Two Empires - zielone
LUKSUSOWE SPINKI ..
Szczypta historii Włoska firma Urso powstała w 1985 roku i od tamtego czasu jest jedną z wiodących manufaktur w ..
2379 zł
Stylowa zakładka do książek
STYLOWA ZAKŁADKA ..
Piękna zakładka do książki. Bestar jest wiodącym producentem akcesoriów biurowych na świecie. Stanowiące połączenie ..
12 zł
Cudna biało-srebrna lampa z kolekcji Atena z Italii
CUDNA BIA..
To wyjątkowy dodatek do wnętrza, dzięki któremu każda chwila w nim spędzona stanie się magiczna. Wraz z produktem oferujemy mo..
726 zł
Ceramiczne kosze
CERAMICZNE KOSZE
Niebanalne ceramiczne kosze - na kwiaty, drobiazgi, gazety i inne gadżety! Od 1965 roku, w rodzinie CAMPAGNARO - produkuje się ..
833 zł
Półmisek Serwujący do Makaronu Jardin Alchemy
PÓŁMISEK SERWUJ..
Alchemy poprzez grę wzorów, kształtów i dekoracji z prezentacji potraw czyni prawdziwą sztukę . Dosknonały wybór dla tych, ..
145 zł
Garnek casserole o średnicy 20 cm z miedzi belgijskiej firmy
GARNEK CASSEROLE O ..
Oferta nie obejmuje pokrywki. Wszelkie akcesoria oraz pozostałe modele z kolekcji można znaleźć w menu po lewej stronie. W razie w..
1061 zł

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

Cennik nie stanowi oferty handlowych w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.