flaga polski 100 PLN(zł) = 100.00 PLN
flaga
flaga 100 USD($) = 339.11 PLN
flaga
flaga 100 EUR(€) = 417.38 PLN
flaga
flaga 100 GBP(£) = 473.65 PLN
flaga
flaga 100 RUB(рубль) = 6.01 PLN
flaga

Piękny nóż do sera z kolekcji Cinque Amici

Piękny nóż do sera z kolekcji Cinque Amici
Piękny nóż do sera z kolekcji Cinque Amici Piękny nóż do sera z kolekcji Cinque Amici Piękny nóż do sera z kolekcji Cinque Amici

Opis:

Jest to wyjątkowy nóż do serów miękkich, z ostrzem ze stali nierdzewnej.

Czasy, w których żyjemy, charakteryzują się wzmożoną konsumpcją. W konsekwencji, przedmioty których używamy każdego dnia, pozbawione są dla nas wartości innej niż użytkowa. Z biegiem lat wyzbywamy się często należnego im sentymentu, wymieniając je na nowsze modele.

W kompletnej opozycji do takiego stanu rzeczy ma się filozofia marki Berti Knives, produkującej ekskluzywne noże różnego zastosowania. Powołana do życia w 1895 roku przez Davida Bertiego, niewielka manufaktura wydaje się być całkowicie zdystansowana w stosunku do trendów, jakie przez lata jej działalności panowały na świecie. Jej kluczową myślą przewodnią jest wierność tradycji, która kultywowana jest nadal przez czwarte już pokolenie tych doświadczonych rzemieślników.

Ojcowie marki stanowczo sprzeciwiają się idei masowej produkcji nakładem niewykwalifikowanej siły roboczej, która jak uważają, doprowadziłaby do zaniku tożsamości wytwarzanych produktów. Dlatego też filozofia działania ich zakładu kładzie duży nacisk na zatrudniony personel. Nie oznacza to jednak, że ta włoska familia jest zamkniętą na jakiekolwiek zmiany. Są one jak najbardziej pożądane, pod warunkiem że wnoszą elementy zgodne z dotychczasową wizją oraz dają radę sprostać długotrwałym próbom jakości.

W przeciwieństwie do innych, za poszczególne etapy wyrobu noża nie odpowiadają wyspecjalizowane grupy rzemieślników, lecz są one często wykonywane od początku do końca przez tą samą osobę. Dzięki tej praktyce każde ostrze jest całkowicie niepowtarzalne.
W produkcji używa się najwyższej jakości materiałów - ostrza wykonane są ze stali, z kolei rękojeści między innymi z rogów bawołów, bizonów, jeleni a także drewna 'bosso'.

Właściciele marki namawiają by ich wytwory, mimo iż przeznaczone do codziennego użytku, były traktowane z należytym szacunkiem, który to gwarantuje im wieloletnią trwałość. Każdy z nich jest przecież małym, niepowtarzalnym artefaktem.

Powróć do zakupów
772
Zadzwoń i zamów telefonicznie, 660 777 937

Producent: Berti Knives

Kolekcja: Cinque Amici

Model: 5037

Wymiary: Długość ostrza: 12,2 cm, Długość całkowita: 23,8 cm

Materiał: Ostrze: stal nierdzewna, Rękojeść: czarne szkło akrylowe

Waga: 62 g

Czas realizacji: W zależności od stanu magazynowego

Wysyłka/prezent: Na życzenie wysyłka pod wskazany adres z możliwością dołączenia karty z dedykacją lub życzeniami

Grawer/Wytłaczanie: na życzenie grawerowanie, lub wytłaczanie dowolnego tekstu, dedykacji czy inicjałów

Zobacz nasze grawery

Zadaj Pytanie

Podobne Produkty

Formularz zapytania dla produktu Piękny nóż do sera z kolekcji Cinque Amici

Twoje imię i nazwisko:

Twój adres e-mail:

Twój numer telefonu:

Twoje zapytanie:

Peeling łagodny do twarzy (50ml)
PEELING ŁAGODNY DO TWARZY ..
Les Naturelles i Exclusif - szwajcarska jakość Wszystkie nasze produkty są opracowane i wyprodukowane w Szwajcarii na ..
240 zł
Unikatowy nożyk do otwierania listów z orłem
UNIKATOWY NOŻYK DO ..
Cynołów (pewter) to stop trzech metali: cyny (90-98%), antymonu (0,5-8%) i miedzi (0,25-2,5%) . To materiał niezwykle solidny i ..
138 zł
Nowoczesne lniane podkładki pod nakrycie Metal
NOWOCZESNE LNIANE PODK..
Eleganckie podkładki pod nakrycie wykonano z lnu i ozdobiono metalowymi dżetami. To jednocześnie prosty w wyrazie i ..
280 zł
Elegancka mydelniczka na nóżce
ELEGANCKA MYDELNICZKA NA N..
Piękna mydelniczka projektu Alberto Tabelliniego i Davida Reissa stylizowana na antyk będzie doskonałym uzupełnieniem luksusowego ..
371 zł
Dekorowana podstawka na butelkę - mniejsza wersja
DEKOROWANA ..
Chinelli jest jednym z tych doskonałych przykładów tego, że włoski styl jest jednocześnie nowoczesny i ponadczasowy. Ponadto ł..
179 zł
Luksusowa księga przyjęć
LUKSUSOWA KSIĘGA ..
Legatoria Koine to tradycyjna manufaktura produkująca niepowtarzalne wyroby piśmienne i biurowe. Rzemieślnicy z tej części świata ..
159 zł
Spinki do mankietów Architect AR-C-02 Jack Row
SPINKI DO MANKIET..
Jack Row projektuje i tworzy ekskluzywne akcesoria piśmiennicze. Materiały użyte do produkcji tych niezwykle eleganckich piór to z..
38998 zł
Elegancki globus podświetlany - kula 37 cm
ELEGANCKI GLOBUS ..
Globus podświetlany o wielkości 37 cm , sklep Luxury Products. Nova Rico SpA jest włoską firma założoną w 1955 roku i ..
1000 zł
Gustowny pojemnik na drobiazgi
GUSTOWNY POJEMNIK ..
Pragniemy zasugerować Państwu eleganckie pudełko z zaokrąglonymi brzegami i finezyjnymi kantami - na każdy przedmiot! ..
676 zł
Lampa na biurko Accra udekorowana stylową zawieszką
LAMPA NA BIURKO ..
Produkt ten - jak wszystkie tego producenta - można w bardzo szerokim zakresie spersonalizować, dobierając kolory i rodzaj materiału ..
4090 zł
Luksusowy kielich do likieru niemieckiej manufaktury Arnstadt Kristall
LUKSUSOWY KIELICH ..
Kolekcja Palais Gold to nietuzinkowa piękność i trwałość. Doskonale wyprofilowane i wyważone ..
280 zł
Archanioł Michał - posąg
ARCHANIOŁ MICHAŁ ..
Idealny pomysł na upominek dla drugiej osoby Starożytność, średniowiecze, XIX wiek, czy inne ważne epoki €“to wszystko ..
242 zł

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

Cennik nie stanowi oferty handlowych w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.