Aktualnie jesteś w kategorii: SZTUKA I DESIGN»Antyki malarstwo » Obraz Romana Bratkowskiego SPRZEDANO
flaga polski 100 PLN(zł) = 100.00 PLN
flaga
flaga 100 USD($) = 364.02 PLN
flaga
flaga 100 EUR(€) = 429.29 PLN
flaga
flaga 100 GBP(£) = 481.16 PLN
flaga
flaga 100 RUB(рубль) = 5.50 PLN
flaga

Obraz Romana Bratkowskiego SPRZEDANO

Obraz Romana Bratkowskiego SPRZEDANO
Obraz Romana Bratkowskiego SPRZEDANO Obraz Romana Bratkowskiego SPRZEDANO Obraz Romana Bratkowskiego SPRZEDANO Obraz Romana Bratkowskiego SPRZEDANO Obraz Romana Bratkowskiego SPRZEDANO

Opis:

Stare obrazy mają duszę i zawartą w nich tajemnicę, ślady minionego czasu, oraz coś nieokreślonego, co skłania ludzi do ich szukania i kolekcjonowania.

Pragniemy Państwu zaoferować kolekcję obrazów antyków, którą nieustannie powiększamy i pozyskujemy na specjalne zamówienia naszych słałych klientów.

Przedstawiamy Państwu oryginalny obraz Romana Bratkowskiego, który przedstawia ołtarz w Kaplicy Św.Kingi w Kopalni Soli w Wieliczce, wykonany techniką olejną, na tekturze.

Obraz jest oryginalnym dziełem polskiego malarza Romana Bratkowskiego.

Był to polski malarz pejzażysta, urodził się w 1869, a zmarł w 1954. W latach 1888-1890 kształcił się w krakowskiej Szkole Sztuk Pięknych, pod kierunkiem Feliksa Szynalewskiego, Izydora Jabłońskiego i Władysława Łuszczkiewicza.

Następnie studiował w Akademii wiedeńskiej u Christiana Griepenkerla i Alfreda Eisenmengera, a w latach 1894-1896 (a także i później) w prywatnej szkole Antona Ažbégo w Monachium.

Do 1919 stale mieszkał we Lwowie, gdzie od 1903 nauczał malarstwa w szkole Stanisława Batowskiego, a od 1912 był także profesorem Wolnej Akademii Sztuki. Uczestniczył w wystawach lwowskiego i krakowskiego TPSP, wystawiał także w warszawskiej Zachęcie.

W latach międzywojennych mieszkał we Włoszech, był dyrektorem Muzeum Jana Styki na Capri. Malował niemal wyłącznie nastrojowe pejzaże, odznaczające się dużą wrażliwością na naturę i światło.

Powróć do zakupów
Zadzwoń i zamów telefonicznie, 660 777 937

Produkt: obraz

Stan: antyk

Rok: nieznany

Autor: Roman Bratkowski

Technika: olej

Blejtram: tektura

Wysokość: 70 cm

Szerokość: 52 cm

Czas realizacji: wysyłka w ciągu 24h

Wizualizacja wnętrza: gratis

Wizualizacja wnętrza 3d: płatna

Zobacz nasze grawery

Zadaj Pytanie

Podobne Produkty

Formularz zapytania dla produktu Obraz Romana Bratkowskiego SPRZEDANO

Twoje imię i nazwisko:

Twój adres e-mail:

Twój numer telefonu:

Twoje zapytanie:

Zegar ozdobny Lake Victoria
ZEGAR OZDOBNY LAKE VICTORIA
Piękny i bardzo subtelny zegar na biurko Hiszpańskiej firmy Credan SA, w sklepie Luxury Products. W 1975 roku z małej ..
6753 zł
Włoski świecznik jednoramienny z aniołkiem
WŁOSKI ŚWIECZNIK ..
Art Noveau czerpało nawet z baroku i renesansu. Dlatego także w kolekcjach świeczników secesyjnych znajdziemy zdobienia w postaci ..
730 zł
Erika Blue globus podświetlany fizyczny, kula 50
ERIKA BLUE GLOBUS POD..
Nova Rico SpA jest włoską firma założoną w 1955 roku i zajmuje się produkcją dekoracyjnych, edukacyjnych i stylizowanych globus..
2200 zł
Miseczka ze srebra
MISECZKA ZE SREBRA
Kolekcja 18th Century stanowi idealną syntezę doskonałej formy i subtelnych zdobień. Schiavon proponuje szeroki wachlarz tac w wielu ..
541 zł
Wspaniałe akcesoria zdobione ze szkła
WSPANIAŁE ..
Firma Cre Art pochodzi z Empoli, niedaleko Florencji której tradycje nierozerwalnie łączą się z produkcją szkła i kryształu ..
2048 zł
Kałamarz ze srebra
KAŁAMARZ ZE SREBRA
Luksusowe i prestiżowe srebrne kałamarze Włoskiej firmy Bicama! Metal szlachetny wykuty z serca i rąk, tak jednym zdaniem ..
5482 zł
Stylowy dziennik okrętowy
STYLOWY DZIENNIK ..
Rejs statkiem to nie lada przygoda! Dziennik okrętowy pozwoli na dokładne zarejestrowanie tych informacji, które potem mogą byc ..
163 zł
Designerski zestaw do biura - człowiek
DESIGNERSKI ZESTAW ..
Marka, którą wprowadzamy na Polski rynek to Mukul Goyal. Powstała ona w 1998 roku. Od tej pory produkty tej firmy zdobywaja świat ..
854 zł
Srebrna krajarka do pizzy, model Mauriziano
SREBRNA KRAJARKA ..
Luksusowa , włoska firma Schiavon nie zapomniała o żadnym szczególe - w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo każdy, niezb..
485 zł
Luksusowa poduszka - kaszmir i wełna
LUKSUSOWA PODUSZKA ..
Prace i pomysły Claudia opierają się na prostych projektach, oraz ambitnej interpretacji międzynarodowego stylu. Wytwarzanie z ..
1640 zł
Niepowtarzalny wazon włoski
NIEPOWTARZALNY ..
Cre Art? Wszystkie towary są zaprojektowane i wykonane przez Włoskich mistrzów rzemieślnictwa, a firma ciągle stawia na ..
6156 zł
Żyrandol sufitowy w ciemnym kolorze z kryształowymi dekoracjami
ŻYRANDOL SUFITOWY ..
Oryginalny, niepowtarzalny i nieodłączny element oświetlenia w Państwa domu! Przepięknie dekorowany żyrandol w ciemnym kolorze ..
9535 zł

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

Cennik nie stanowi oferty handlowych w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.