flaga polski 100 PLN(zł) = 100.00 PLN
flaga
flaga 100 USD($) = 341.09 PLN
flaga
flaga 100 EUR(€) = 417.39 PLN
flaga
flaga 100 GBP(£) = 470.51 PLN
flaga
flaga 100 RUB(рубль) = 6.03 PLN
flaga

Messograf- Suwmiarka/Długopis/Skala gwintowa/Linijka/Pomiar profilów

Messograf- Suwmiarka/Długopis/Skala gwintowa/Linijka/Pomiar profilów
Messograf- Suwmiarka/Długopis/Skala gwintowa/Linijka/Pomiar profilów Messograf- Suwmiarka/Długopis/Skala gwintowa/Linijka/Pomiar profilów Messograf- Suwmiarka/Długopis/Skala gwintowa/Linijka/Pomiar profilów Messograf- Suwmiarka/Długopis/Skala gwintowa/Linijka/Pomiar profilów Messograf- Suwmiarka/Długopis/Skala gwintowa/Linijka/Pomiar profilów Messograf- Suwmiarka/Długopis/Skala gwintowa/Linijka/Pomiar profilów Messograf- Suwmiarka/Długopis/Skala gwintowa/Linijka/Pomiar profilów Messograf- Suwmiarka/Długopis/Skala gwintowa/Linijka/Pomiar profilów

Opis:

Do 1990 Cleo Skribent, był znanym producentem przyborów do rysowania w Europie Wschodniej. Prawie każdy inżynier, obojętnie czy z Warszawy, Moskwy czy Władywostoku znał markę Cleo Skribent.

Firma musiała coś wymyślić, aby móc dalej istnieć na rynku. To Know How, z końca roku 1940, które powstało w Bad Wilsnack, było podstawą dla rozwoju i produkcji swoich własnych przyborów do pisania w segmencie Premium.

Pragniemy Państwu przedstawić niezwykły produkt, jakim jest niewątpliwie Messograf firmy Cleo Skribent. Te wielofunkcyjne urządzenie to długopis, suwmiarka, podziałka/skala gwintowa, linijka i miernik profilów w jednym.

Messograf jest wykonany z chromowanego mosiądzu, dzięki czemu jest bardzo stabilny, a zarazem delikatny w swojej obsłudze. Użytkownicy mogą przy jego pomocy jednocześnie pisać i mierzyć, dlatego jest niezwykle funkcjonalny i pomocny przy pracach technicznych i budowlanych, oraz tam gdzie ma zastosowanie.

Wyposażony jest w małą suwmiarkę, może mierzyć dokładnie średnicę wewnętrzną i zewnętrzną np. rury do 100 mm średnicy do jednej dziesiątej milimetra.

Oferta skierowana jest do Agencji Reklamowych i Firm. Messograf z dedykacją, czy inicjałami to ekskluzywny prezent korporacyjny zarówno dla pracowników, dyrektora, bądź samego prezesa.

Na życzenie wykonujemy grawer z logo firmy.


Powróć do zakupów
138
Suwmiarka
Grawer laserowy
Zadzwoń i zamów telefonicznie, 660 777 937

Producent: Cleo Skribent Niemcy

Model: Messograf

Materiał: chromowany mosiądz

Długość: 15 cm

Dostępność: w zależności od stanu magazynowego

Zastosowanie: urządzenie wielofunkcyjne

Czas realizacji: w zależności od stanu magazynowego

Wysyłka/Prezent: na życzenie wysyłka pod wskazany adres, w eleganckim prezentowym opakowaniu, z możliwością dołączenia karty z dedykacją lub życzeniami

Grawer/Wytłaczanie: na życzenie grawerowanie, lub wytłaczanie dowolnego tekstu, dedykacji czy inicjałów

Zobacz nasze grawery

Zadaj Pytanie

Formularz zapytania dla produktu Messograf- Suwmiarka/Długopis/Skala gwintowa/Linijka/Pomiar profilów

Twoje imię i nazwisko:

Twój adres e-mail:

Twój numer telefonu:

Twoje zapytanie:

Taca do serwowania o dużych rozmiarach
TACA DO SERWOWANIA O DU..
Owalna taca do serwowania sprawdzi się idealnie jako serwer na potrawy, jako taca na sushi czy na przekąski. Może też stanowić ..
1252 zł
Album na zdjęcia ręcznie robiony Album foto medio dorso liscio KA
ALBUM NA ZDJĘCIA RĘCZNIE ..
Włoska firma Legatoria Koine to tradycyjna manufaktura produkująca niepowtarzalne wyroby piśmienne i biurowe. Włoski design to przyk..
179 zł
Greckie koło z kryształami Swarovskiego średnica 175 cm / 200cm
GRECKIE KOŁO Z KRYSZTA..
Luxury Products prezentuje ręcznie wykonane luksusowe dywany do salonu. Art Relief jako jedyna w Europie zajmuje się ręcznym, ..
7380 zł
Piękna delikatnie zdobiona misa z uchwytami
PIĘKNA DELIKATNIE ..
Eleganckie misy wykonane z pewteru. Prosto z włoskiej manufaktury Ponad pół wieku rozwijania swojej oferty i tworzenie ..
1223 zł
Ikona
IKONA "ŚWIĘTA ..
Przedstawiamy Państwu serię pięknie zdobionych Hiszpańskich ikon. W 1975 roku z małej manufaktury Creaciones Dangel utworzono ..
793 zł
Obraz 8
OBRAZ 8
Pragniemy Państwu przedstawić kolekcję dzieł Andrzeja Bartosza. Artysta na co dzień mieszka i pracuje w Melbourne. Jego obrazy są ..
11000 zł
Krem hydroaktywny na dzień (50ml)
KREM HYDROAKTYWNY ..
Les Naturelles i Exclusive - szwajcarska jakość Wszystkie nasze produkty są opracowane i wyprodukowane w Szwajcarii na ..
350 zł
Podstawka pod butelkę, zdobiona
PODSTAWKA POD ..
Inspirowane angielskim stylem kolonialnym akcesoria do alkoholu - piękne szklanki, kieliszki, barki na alkohol , podstawki na butelki, ..
255 zł
Luksusowy zegar Anframa
LUKSUSOWY ZEGAR ..
Anframa to wieloletnia firma działająca od 1970 roku, skupiająca najlepszych rzemieślników z okolic Toledo. ..
793 zł
Ikona Jerzego
IKONA JERZEGO
Ikona George patrona wojowników. W 1975 roku z małej manufaktury Creaciones Dangel utworzono firmę CREDAN, nie zapominając o ..
376 zł
Kwiatowy dywan z wełny himalajskiej i jedwabiu Odegard Carpets
KWIATOWY DYWAN Z ..
Producent niejednokrotnie podkreśla, że inspiracje do tworzenia kolejnych projektów pochodzą także z natury. Tak dzieje się i w ..
27673 zł
Wykwintny Kielich do Nalewek/Likieru
WYKWINTNY KIELICH ..
Proste i niezobowiązujące w formie kieliszki z kolekcji Antike nadadzą idealny ton w celbrowaniu domowych trunków. ..
735 zł

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

Cennik nie stanowi oferty handlowych w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.