{* *}
flaga polski 100 PLN(zł) = 100.00 PLN
flaga
flaga 100 USD($) = 370.03 PLN
flaga
flaga 100 EUR(€) = 428.87 PLN
flaga
flaga 100 GBP(£) = 490.03 PLN
flaga
flaga 100 RUB(рубль) = 5.84 PLN
flaga

Messograf- Suwmiarka/Długopis/Skala gwintowa/Linijka/Pomiar profilów

Messograf- Suwmiarka/Długopis/Skala gwintowa/Linijka/Pomiar profilów
Messograf- Suwmiarka/Długopis/Skala gwintowa/Linijka/Pomiar profilów Messograf- Suwmiarka/Długopis/Skala gwintowa/Linijka/Pomiar profilów Messograf- Suwmiarka/Długopis/Skala gwintowa/Linijka/Pomiar profilów Messograf- Suwmiarka/Długopis/Skala gwintowa/Linijka/Pomiar profilów Messograf- Suwmiarka/Długopis/Skala gwintowa/Linijka/Pomiar profilów Messograf- Suwmiarka/Długopis/Skala gwintowa/Linijka/Pomiar profilów Messograf- Suwmiarka/Długopis/Skala gwintowa/Linijka/Pomiar profilów Messograf- Suwmiarka/Długopis/Skala gwintowa/Linijka/Pomiar profilów

Opis:

Do 1990 Cleo Skribent, był znanym producentem przyborów do rysowania w Europie Wschodniej. Prawie każdy inżynier, obojętnie czy z Warszawy, Moskwy czy Władywostoku znał markę Cleo Skribent.

Firma musiała coś wymyślić, aby móc dalej istnieć na rynku. To Know How, z końca roku 1940, które powstało w Bad Wilsnack, było podstawą dla rozwoju i produkcji swoich własnych przyborów do pisania w segmencie Premium.

Pragniemy Państwu przedstawić niezwykły produkt, jakim jest niewątpliwie Messograf firmy Cleo Skribent. Te wielofunkcyjne urządzenie to długopis, suwmiarka, podziałka/skala gwintowa, linijka i miernik profilów w jednym.

Messograf jest wykonany z chromowanego mosiądzu, dzięki czemu jest bardzo stabilny, a zarazem delikatny w swojej obsłudze. Użytkownicy mogą przy jego pomocy jednocześnie pisać i mierzyć, dlatego jest niezwykle funkcjonalny i pomocny przy pracach technicznych i budowlanych, oraz tam gdzie ma zastosowanie.

Wyposażony jest w małą suwmiarkę, może mierzyć dokładnie średnicę wewnętrzną i zewnętrzną np. rury do 100 mm średnicy do jednej dziesiątej milimetra.

Oferta skierowana jest do Agencji Reklamowych i Firm. Messograf z dedykacją, czy inicjałami to ekskluzywny prezent korporacyjny zarówno dla pracowników, dyrektora, bądź samego prezesa.

Na życzenie wykonujemy grawer z logo firmy.


Powróć do zakupów
142
Suwmiarka
Grawer laserowy
Zadzwoń i zamów telefonicznie, 660 777 937

Producent: Cleo Skribent Niemcy

Model: Messograf

Materiał: chromowany mosiądz

Długość: 15 cm

Dostępność: w zależności od stanu magazynowego

Zastosowanie: urządzenie wielofunkcyjne

Czas realizacji: w zależności od stanu magazynowego

Wysyłka/Prezent: na życzenie wysyłka pod wskazany adres, w eleganckim prezentowym opakowaniu, z możliwością dołączenia karty z dedykacją lub życzeniami

Grawer/Wytłaczanie: na życzenie grawerowanie, lub wytłaczanie dowolnego tekstu, dedykacji czy inicjałów

Zobacz nasze grawery

Zadaj Pytanie

Formularz zapytania dla produktu Messograf- Suwmiarka/Długopis/Skala gwintowa/Linijka/Pomiar profilów

Twoje imię i nazwisko:

Twój adres e-mail:

Twój numer telefonu:

Twoje zapytanie:

Eleganckie łyżki do serwowania
ELEGANCKIE ŁYŻKI DO ..
Prezentowana na stronie łyżka to projekt Enrico Cosiego i Sergia Tabelliniego. Twórcy związani z Cosi Tabellini - Art of ..
69 zł
Piękna, srebrna łyżka do sosów - model Conchiglia
PIĘKNA, SREBRNA ŁYŻKA ..
Kolekcja Conchiglia idealnie nada się na rodzinne spotkania i oficjalnie kolacje. Wytworna kolekcja sztućców ze srebra to również ..
759 zł
Platinum Atrament Pigmentowy w Butelce Czerwony
PLATINUM ATRAMENT ..
Pragniemy przedstawić Państwu doskonałe uzupełnienie luksusowych piór wiecznych - wysokiej jakości wodoodporny tusz Platinum. ..
88 zł
Srebrny nożyk do sera Mauriziano
SREBRNY NOŻYK DO SERA ..
Luksusowy serwis obiadowy od wieków uznawany jest za atrybut bogactwa. Artyści związani z Schiavon mówią nam swoimi kolekcjami ..
502 zł
Pięknie zdobiony notes podróżny
PIĘKNIE ZDOBIONY ..
Połączenie pomarańczowego koloru z brązowym akcentem jest bardzo oryginalne. Włoski design to przykład jak piękna może być ..
142 zł
Luksusowy notes podróżniczy z długopisem i kolorowym tuszem
LUKSUSOWY NOTES ..
Włoska firma Legatoria Koine to tradycyjna manufaktura produkująca niepowtarzalne wyroby piśmienne i biurowe. Włoski design to ..
197 zł
Dziennik codzienny - wzór prosto z Włoch!
DZIENNIK CODZIENNY ..
Rzecz, która powinna znaleźć się w każdej kobiecej torebce - dziennik codzienny, który będzie przypominał nam o istotnych ..
154 zł
Obraz 1
OBRAZ 1
Alberto Texier - Chilijski artysta malarz urodzony w 1957 r. w Santiago de Chile, inżynier architekt, twórca ciekłych kolorowych ..
6500 zł
Ujmujące pióro Venezia 800-VV
UJMUJĄCE PIÓRO ..
Jeśli jakość zapisu jest dla Państwa istotna - polecamy kolekcję piór włoskich. Aurora to fabryka piór wiecznych z siedzibą ..
8727 zł
Wyjątkowe spinki do mankietów
WYJĄTKOWE SPINKI ..
Spinki dla eleganckich Panów David Oscarson jest liderem na rynku i rozpoznawalną marką wśród zapalonych kolekcjonerów pi..
11700 zł
Segregator na dokumenty - solidnie wykonany
SEGREGATOR NA ..
Ten oto segregator pięknie będzie prezentował się na klasycznym biurku. The Original Book Works każdego roku szuka unikalnych ..
227 zł
Momiji Navy Blue ekskluzywne pióro wieczne
MOMIJI NAVY BLUE ..
Firma Sailor od początku swojego powstania przy produkcji piór kieruje się wyjątkową precyzją i perfekcją by spełni..
2527 zł

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

Cennik nie stanowi oferty handlowych w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.